Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

prośba o ub


Kyushmi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick, na który dostałeś bana: - K7C
SteamID, na które dostałeś bana: STEAM_1:1:49487891
Admin, który cię zbanował: SySyr
Powód bana: Aimbot
Długośc bana: Perm
Dlaczego miałbyś dostać UnBana: nie używałem żadnego aimbota, nawet nie ma na to dowodu że używałem aimbota.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tak serio z tym unbanem? :D Razem z kolegą o nicku + K7C graliście odpaleni na serwerze, a to co Twój kolega zrobił przechodzi wszelkie pojęcie, mam na myśli wyskoczenie z catwalk'a i zamrożenie się w locie. Jeżeli sytuacje w, której twój celownik przeskakuje na głowe przeciwnika, który jest bliżej z osoby, która jest dalej w ułamku sekundy nazywasz aimem w ręce. To pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tak serio z tym unbanem? :D Razem z kolegą o nicku + K7C graliście odpaleni na serwerze, a to co Twój kolega zrobił przechodzi wszelkie pojęcie, mam na myśli wyskoczenie z catwalk'a i zamrożenie się w locie. Jeżeli sytuacje w, której twój celownik przeskakuje na głowe przeciwnika, który jest bliżej z osoby, która jest dalej w ułamku sekundy nazywasz aimem w ręce. To pozdrawiam.

to co on zrobił to jest airstuck. (z resztą mógł mieć laga np. Kappa)

to że on mógłbyć odpalony to nie oznacza że ja byłem odpalony.

to że ja mogłem być odpalony to nie oznacza że on musiał być odpalony. (Kappa)

 

dowodów nie masz na to, jak i ja nie mam dowodów że nie posiadam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddalam w 100%. Wystarczy mi co pisaliście na czacie.

 pl.gif- K7C i nie spadasz XD GLOBALELITE.pl - Zajebisty FFA[DD2/MIRAGE] BETA de_cache 2016-05-08 18:50:42  pl.gifSungmistrz air stuck nie istnieje coś takiego GLOBALELITE.pl - Zajebisty FFA[DD2/MIRAGE] BETA de_cache 2016-05-08 18:50:41  pl.gif- K7C w powietrzu jestes GLOBALELITE.pl - Zajebisty FFA[DD2/MIRAGE] BETA de_cache 2016-05-08 18:50:40  gb.gif+ K7C istnieje :* GLOBALELITE.pl - Zajebisty FFA[DD2/MIRAGE] BETA de_cache 2016-05-08 18:50:37  pl.gifRAKU air GLOBALELITE.pl - Zajebisty FFA[DD2/MIRAGE] BETA de_cache 2016-05-08 18:50:34  pl.gifRAKU co to aimstuck XD GLOBALELITE.pl - Zajebisty FFA[DD2/MIRAGE] BETA de_cache 2016-05-08 18:50:32  pl.gif- K7C istnieje air stuck xD
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddalam w 100%. Wystarczy mi co pisaliście na czacie.

 

 <script pagespeed_no_defer="" type="text/javascript">//

co ty w tym rozumiesz? bo ja nic nie widzę żebym pisał o aimbocie.

 

Jeżeli sytuacje w, której twój celownik przeskakuje na głowe przeciwnika, który jest bliżej z osoby, która jest dalej w ułamku sekundy nazywasz aimem w ręce.

to w takim razie pro playerzy też posiadają aimbota, izak też się w to wlicza.

 

 To pozdrawiam.

też pozdrawiam (Kappa

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiem co widziałem, a nie jestem byle silverem, żeby nie potrafić odróżnić aimlocka od "skilla w łapie". Przez całą mape cache rozmawialiście o updacie do cheata jakim jest K7C, nie wiem w jakim celu i nie wnikam to. Ważną rzeczą jest overwatch, którego dostałeś na cs:go i pewnie nie za nic, może cheaty K7C nie są tak dobre jak mówiłeś. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiem co widziałem, a nie jestem byle silverem, żeby nie potrafić odróżnić aimlocka od "skilla w łapie". Przez całą mape cache rozmawialiście o updacie do cheata jakim jest K7C, nie wiem w jakim celu i nie wnikam to. Ważną rzeczą jest overwatch, którego dostałeś na cs:go i pewnie nie za nic, może cheaty K7C nie są tak dobre jak mówiłeś. 

overwatch dany ponad rok temu (z resztą zdążyłem wbić ponad 2k godzin w cs:go), cheaty k7c, aktualnie istnieje jeden cheat K7C do cs:go i jest on zrobiony pod hvh [pod legit się nie da na nim grać] (hack vs hack jakbyś nie wiedział czy co). K7C nie musi to być czit. (Kappa)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bana overwatch dostaje się na pół roku lub rok w każdym wypadku po minionym czasie ban mija.Zostaje przedłużony lub permanentnie przedłużony w wypadku faktycznego czitowania.

naczytałeś się głupot z c*h i teraz w to wierzysz, overwatch nie mija, mija tylko lekko szkodliwy. z resztą co z osobami co mają vac/untrusted? są nie winne? no bo co przecież dostali vac bana za ccleanera c'nie? xDD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem sobie w google K7C pierwsze co mi wyskoczyło to polska strona z cheatami http://www.cshacked.pl/k7c-30072015-t68811/. Poza tym z waszej rozmowy w pełni wynikało iż K7C, a o nim była mowa w waszej rozmowie to cheat ;d 

bo K7C to MÓJ czit którego wrzucałem na mpgh i csh, który był (i jest) lepszy w cholerę od ezfragsa. to co w rozmowie pisaliśmy to chodziło o update do internala nowe funkcje pod hvh, nowe menu. ale to że miałem nick swojego czita nie oznacza że musiałem go używać co nie? :D (wgl może zobacz na datę dodania? XD no i wgl widzę tutaj aimbota w funkcjach xD)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzekomy twórca cheata do cs:go prosi o unbana. Jest coraz lepiej :D

no jasne że jest coraz lepiej i jeszcze będzie coraz lepiej, w sumie mogłem odpalić internala na rage setach tepnąć się na środek mida i zabijać wszystkich w powietrzu i tak siak bym dostał bana za aimbota (Kappa)

 

(wgl wystarczyło wejść na mój profil i wejść w link podany na profilu lol)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: byłem świadkiem tego zdarzenia i razem z sysyrem oglądaliśmy twoją grę. Rozumiem gdybyś był dobrym graczem którego czas reakcji wynosi 0.5s ale 0.05s to już za mało. Ledwo typa jednego namierzyłeś a już na drugiego poszło po pierwszym zgonie. Jesteś cheaterem tak jak twój kolega który jest takim dobrym graczem co potrafi zawisnąć w powietrzu. Zdecydowanie nie dla UB

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: byłem świadkiem tego zdarzenia i razem z sysyrem oglądaliśmy twoją grę. Rozumiem gdybyś był dobrym graczem którego czas reakcji wynosi 0.5s ale 0.05s to już za mało. Ledwo typa jednego namierzyłeś a już na drugiego poszło po pierwszym zgonie. Jesteś cheaterem tak jak twój kolega który jest takim dobrym graczem co potrafi zawisnąć w powietrzu. Zdecydowanie nie dla UB

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: byłem świadkiem tego zdarzenia i razem z sysyrem oglądaliśmy twoją grę. Rozumiem gdybyś był dobrym graczem którego czas reakcji wynosi 0.5s ale 0.05s to już za mało. Ledwo typa jednego namierzyłeś a już na drugiego poszło po pierwszym zgonie. Jesteś cheaterem tak jak twój kolega który jest takim dobrym graczem co potrafi zawisnąć w powietrzu. Zdecydowanie nie dla UB

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: byłem świadkiem tego zdarzenia i razem z sysyrem oglądaliśmy twoją grę. Rozumiem gdybyś był dobrym graczem którego czas reakcji wynosi 0.5s ale 0.05s to już za mało. Ledwo typa jednego namierzyłeś a już na drugiego poszło po pierwszym zgonie. Jesteś cheaterem tak jak twój kolega który jest takim dobrym graczem co potrafi zawisnąć w powietrzu. Zdecydowanie nie dla UB

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może większość osób, które zostały zbanowane na serwerze FFA to osoby które, korzystały z Twojego cheata (o ile to prawda). Nie wiem czy jest się czym chwalić.

już kilka tygodni przestałem wrzucać mojego czita, głównie ludzie dostawają bany za ezvac (w końcu każda jego wersja jest wykrywalna XD).

 

Powiem tak: byłem świadkiem tego zdarzenia i razem z sysyrem oglądaliśmy twoją grę. Rozumiem gdybyś był dobrym graczem którego czas reakcji wynosi 0.5s ale 0.05s to już za mało. Ledwo typa jednego namierzyłeś a już na drugiego poszło po pierwszym zgonie. Jesteś cheaterem tak jak twój kolega który jest takim dobrym graczem co potrafi zawisnąć w powietrzu. Zdecydowanie nie dla UB

0.05s? w takim czasie to nawet ci aimbot nie obliczy (no dobra aimbot bez złagodzenia zrobiony pod hvh to nawet w krótszym tempie xD)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...