Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

prośba o ub


Kyushmi

Rekomendowane odpowiedzi

bo K7C to MÓJ czit którego wrzucałem na mpgh i csh, który był (i jest) lepszy w cholerę od ezfragsa. to co w rozmowie pisaliśmy to chodziło o update do internala nowe funkcje pod hvh, nowe menu. ale to że miałem nick swojego czita nie oznacza że musiałem go używać co nie? :D (wgl może zobacz na datę dodania? XD no i wgl widzę tutaj aimbota w funkcjach xD)

Masz racje. Miałeś nick swojego czita to nie znaczy, że go używałeś, ale znaczy, że go promujesz co jest niedozwolone (IMO) + oglądało Cię dwóch adminów co jednogłośnie stwierdzili, że taka akcja jest na poziomie co najmniej światowym. Jeżeli jesteś takim dobrym graczem to czemu grasz na arenie ffa a nie na lanach...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje. Miałeś nick swojego czita to nie znaczy, że go używałeś, ale znaczy, że go promujesz co jest niedozwolone (IMO) + oglądało Cię dwóch adminów co jednogłośnie stwierdzili, że taka akcja jest na poziomie co najmniej światowym. Jeżeli jesteś takim dobrym graczem to czemu grasz na arenie ffa a nie na lanach...

wpisując k7c w google nie znajdziesz strony czita, tylko do stron gdzie jest dawno nie aktualny, więc nie reklamowałem, na poziomie światowym no nie sądzę. jak przeciwnicy byli blisko siebie to rozrzut taką akcję mógł odwalić.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra idziemy na kompromis. Ty przestajesz pisać i zawracać głowę nam wszystkim o ub który nie nastąpi i znajdziesz inny serwer na którym głupi admini uwierzą w twoją bajkę, a my wracamy do naszej pracy. Dziękuję, dobranoc

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem dumny, że zbanowałem osobe, która jest "twórca cheatów" :D

no w sumie też chyba byłbym zadowolony. jak mi nie wierzysz, że jestem twórcą K7C to wbij na ratzone i napisz do Kyushmi (Kappa)

 

Dobra idziemy na kompromis. Ty przestajesz pisać i zawracać głowę nam wszystkim o ub który nie nastąpi i znajdziesz inny serwer na którym głupi admini uwierzą w twoją bajkę, a my wracamy do naszej pracy. Dziękuję, dobranoc

mam kilka kont więc nic mi nie szkodzi szczerze. xD zamknijcie ten temat bo się pośmiałem odrobinę. xD

 

(te zamarznięcie w powietrzu to airstuck https://youtu.be/niGs76BUo2k)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie widze sensu po co pisałeś prośbe o unbana, ponieważ pisząc tutaj dajesz więcej powodów za, które możesz dostać bana.

gdybyś został pozwany do sądu ponieważ "coś" ukradłeś, a tego nie zrobiłeś to byś chyba walczył o swoją rację prawda?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

no w sumie też chyba byłbym zadowolony. jak mi nie wierzysz, że jestem twórcą K7C to wbij na ratzone i napisz do Kyushmi (Kappa)

 

mam kilka kont więc nic mi nie szkodzi szczerze. xD zamknijcie ten temat bo się pośmiałem odrobinę. xD

 

(te zamarznięcie w powietrzu to airstuck https://youtu.be/niGs76BUo2k)

Ban na twoje ip?83.4.82.246)

 

:v

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Bana nie cofne i zamykam temat. 

 

Cziterom na tym serwerze mówimy NIE!! Tu nie grają głąby których możecie robić w chuja. Jak jesteście jebanymi osłami którzy tylko czituja to sory ale dla was bym odkurzył auschwitz i uruchomił piece. 

 

Elo.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...