Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

"Admin" Eryk.


Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżonego(prawdopodobnie): Eryk(nie pamiętam dokładnie, ale myślę, że wiecie komu dajecie admina...).
Nick Oskarżyciela: Tomb Raider :*, Everest.
Gdzie to się wydarzyło: jb_clouds_final2_gle
Data zdarzenia: 15.05.2016
Opis Sytuacji: Wbija sobie "admin", który dostał go z dupy, oczywiście po znajomości. Wszyscy zadają mu pytania skąd ma admina, ale odpowiadał: "zazdrościcie?". W tym samym czasie na serwerze była total patola, ale On gdy to zobaczył, wyszedł. Dziękujemy, że dajecie byle komu admina(rekrutacja off - wtf?), gdzie na serwerze widać było go z raz, może dwa i jeszcze nie ogarnia.
Dowody: W uj świadków, ogólnie demka nie ma, bo nie wiedzieliśmy, że nie ogar wbija...
Czego oczekujesz: No nie wiem, przykładowo ogarnięcie tego syfu? Bo w głowie się to nie mieści co się tutaj wyprawia, a ponoć miało być ogarnięcie administracji, itp...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał Tomb, fajnie rekrutacja zamknięta a pojawia się nowy admin, patola straszna, ale admin pisze do ludzie"macie micro?" bo mu się podłączyć nie chciało, pytamy go skąd masz admina bo dużo osób się stara o admina i też by chcieli spróbować swojej szansy jak to napisał Dżagu każdy może spróbować ale dostaje odpowiedź "zazdrościsz ? ;)" Boże nie chciało mi się już nawet mu odpisywać, więc admin dostał dużo pytań i sobie poszedł ct chyba z 7, i gracze zaczęli dyskutować skąd On ma admina, ktoś mówi, że 1 raz na serwerze widzi gościa ja mówię to samo, no Dżagu co ostatnio napisałeś, że będziesz sprawdzał aktywność adminów nie zbyt się wystraszyli, widać tylko w sumie Pana i Wowa, nie chce robić nikomu problemu ale serwer jest zajebi*ty i fajnie jakby był porządek. Co do Admina Eryka dziwna sytuacja, że se go tak ma. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jedna rzecz. Dlaczego nie ma ani jednego admina na serwerze kiedy jest 27 osób mimo, że są na steamie online, a nie zgłaszali przerwy?

Właśnie w tym sęk , przy 8 administratorach powinien serwer cały czas być pod opieką któregoś z nas . 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Pisałem z Fuzem itd. raczej się to nie powtórzy , + Fuz za nie długo wraca więc będzie raczej ogar , i ja będę się starał częściej wbijać .

Ależ jesteście częściej niż inni, więc nie narzekaj (Ty i woow), niech inni się wykażą :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Ależ jesteście częściej niż inni, więc nie narzekaj (Ty i woow), niech inni się wykażą :)

Niektórzy admini jb mają Również admina na ffa, Więc z ich punktu widzenia co im ze straty admina na jb skoro maja na ffa.

Zamierzam porozmawiac o tym z Elisiem

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...