Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Oświadczenie


Dzagu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam wszystkich.

Jak mogliście zauważyć w ostatnich dniach odeszło od nas sporo adminów z serwera JB wraz z opiekunem @Fuzhou.Cała akcja mnie bardzo zdziwiła bo fuzhou był z nami od bardzo dawna, szkoda że taka sytuacja wynikła. Niestety w weekend mnie nie było, byłem na wyjeździe i nie byłem w stanie zareagować. Z każdym adminem który odszedł pozostaje w pozytywnych stosunkach i bez spin, pozdrawiam was chłopaki. Serwer JB postaram się ogarnąć najbardziej jak potrafię, musicie pamiętać że wszystkie serwery ogarniam sam, i nie mogę się rozdwoić. Wszelkie zarzuty że poświęcam sieci za mało czasu są idiotyczne(nie chcę tu nikogo obrażać więc nie użyje 'grubszego' słowa). Nawet nie wiecie ile przez te 1.5 roku poświęciłem czasu na zrobienie tych serwerów. Nawet jeśli nie widać większych zmian to cały czas coś robię. 

Teraz napisze małe wyjaśnienie co robię z kasą z vipów, żeby nie było że za waszą kasę jeżdżę lambo albo jadę na wczasy do Dubaju bawić się z modelkami(if u know what i mean), z vipa nie wziąłem ani jednej złotówki, wszystko jest w "wirtualnym portfelu" na opłacenie serwerów. 

 

Info do pesymistów albo osób które nam źle wróżą, sieć nie upada, nie upadnie, będziemy działać jeszcze długo ;)

 

W zanadrzu mam 2 a w sumie to 3 nowe serwery, na jednego będę potrzebować opiekuna, na drugi serwer już mam a trzeci to będzie mixowy dla adminów. 

 

Podsumowując

Staram się jak mogę. Wiecie jaki jestem, czasami zwlekam z robieniem mojej roboty póki nie dostane kopa w dupę, w tym przypadku odejście naszych adminów. Dlatego oczekuję od naszej administracji informowania mnie o wszystkim.

Nie rezygnujcie z globalelite.pl, jeśli macie jakiś problem, propozycje, po prostu piszcie do mnie, wbijcie na ts to wszystko wyjaśnimy.

 

Pozdro 1000 

Dzagu

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Ogólnie jeśli chodzi o vipy, to przecież to co robisz z kasą Nas nie obchodzi, twoja sieć, więc Ty decydujesz. Zabrałeś się w końcu za JB, jestem zadowolony:)

 

Co do tego pisania do Ciebie, kiedy piszę to czasami nie odpiszesz, ale koledze później już tak(nie będę mówił komu). Słyszałem, że inni też się skarżyli, że nie odpisujesz, więc nie łatwo tak rozmawiać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Co do odpisywania, mają na to wpływ dwa czynniki

- prawie zawsze mam włączony komputer a nie zawsze przy nim jestem

- mam bardzo duży spam, często dostaje invy  do gier i jak dostaje powiadomienie głosowe to je ignoruje.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...