Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga TrojaN


rebelmeister

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego admina: TrojaN KennyS
Mapa, na której miało zajście: De_dust 2
Czas i data zajścia: 00:29 albo troszke później
Demka/Screeny: 

1. http://iv.pl/images/24286479215955436357.jpg(Gdzie kolega mnie zgładza, bo nie chciałem mu dać kałacha)
Minuta mapy: Runda z wynikiem 2:0 (Kickniecie mnie za blockniecie TrojaN'a) Runda z wynikiem 3:0 (Zostałem zgładzony)
Treść skargi: Admin o nicku "TrojaN" nie miał broni po stronie terro, rzucił broń gracz o nicku "shox" kiedy ja mu ją zabrałem (Był to AK-47) biegne sobie z tym kalachem do trupa kiedy on krzyczy do tego mikrofonu grzecznie mówiąc "oddawaj mi tego kałacha" ja nadal mu nie oddaje a gdy schodze do dolnego trupa nagle widze, że Zgładził mnie i podniósł tą broń, jest to nie sportowe zachowanie. Mam nadzieje ze zostanie on ukarany

 

P.S Gdy miałem tą "jego broń" to zaczął ryczeć, a gdy go wcześniej zblokowałem na midzie w dorsach to powiedział 'Luke ty piczko uciekaj' a gdy się nie posunąłem bo ja chciałem iść dalej mnie kicknął.)

 

 

 

Pozdrawiam Luke/Rebel

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"jest to nie sportowe zachowanie" Uważasz że kradzież broni która nie była dla Ciebie jest "sportowym zachowaniem" ? Nie wymagaj szacunku od kogoś, jeśli sam  mu go nie okazujesz.

 

Skarga nie słuszna moim zdaniem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Kurde Patryk, rozumiem że zabieranie broni itd... ale admin nie powinien tak robić. Ile to ma się lat że się płacze o broń i slayuje gracza. Jak gracz by zabral graczowi broń i zaczął pisac na czacie to admin by albo zignorował albo go zmutował. Admin to też gracz ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

@Pvtryk tak, ponieważ on ma większą "władze" ma Admina i powinien dawać przykład a nie latać za mną bo mu zabrałem broń (Robi to tysiące graczy)w dodatku ryczeć do tego mikrofonu, a na koniec zgładzenie gracza, który tak na prawdę zabrał mu broń i nie chciał oddać na mm'ach też tak jest i jakoś nikt nie dostaje Banów, czy "Valve nie zgładza go" 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pvtryk tak, ponieważ on ma większą "władze" ma Admina i powinien dawać przykład a nie latać za mną bo mu zabrałem broń (Robi to tysiące graczy)w dodatku ryczeć do tego mikrofonu, a na koniec zgładzenie gracza, który tak na prawdę zabrał mu broń i nie chciał oddać na mm'ach też tak jest i jakoś nikt nie dostaje Banów, czy "Valve nie zgładza go" 

 Co z tego że ma "większą władze" jeśli jest od pilnowania porządku a nie od tego by wykorzystywać ją na swoją korzyść. Admin jest takim samym graczem jak ty, w końcu admin to też gracz. Tylko dba o to by na serwerze nie było burdelu. 

 

Zgładziłem go bo cały czas podchodził na repsie zabierał bronie które dawałem koledze i jeszcze blokował w przejściu jak chciałem przejść i nie chciał przepuscić .

Zabierać bronie w sumie mógł nic w regulaminie o tym nie pisze, ale przeszkadzanie w przejściu i blokowanie już jest jakimś powodem który utrudnia rozgrywkę innym, Slay uzasadniony. Aczkolwiek z tą bronią którą Ci ukradł i go przez to "zabiłes" Dalej nie rozumiem :|

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam co kłamać . Myślisz że przyszedłeś raz na serwer i jeszcze bedziesz oczerniać kogoś i jak mówię że ludzie mogą potwierdzisz to Ty traktujesz ich jak program który mogę ustawić pod siebie ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TrojaN gram tu od tygodnia ponad to po 1 ;)

 

@Pvatryk tak powiedziałeś ( Co z tego że ma "większą władze" jeśli jest od pilnowania porządku a nie od tego by wykorzystywać ją na swoją korzyść. Admin jest takim samym graczem jak ty, w końcu admin to też gracz. Tylko dba o to by na serwerze nie było burdelu.) Gdy on wykorzystal ją na swoją korzyść bo gdy nie oddałem mu broni zgładził mnie i zabrał tą broń

 

Oraz powiedziałeś - (Zabierać bronie w sumie mógł nic w regulaminie o tym nie pisze, ale przeszkadzanie w przejściu i blokowanie już jest jakimś powodem który utrudnia rozgrywkę innym, Slay uzasadniony. Aczkolwiek z tą bronią którą Ci ukradł i go przez to "zabiłes" Dalej nie rozumiem :|)  To czemu może on nie cofnął się i nie przepuścił mnie? Czemu ja miałem to zrobić a nie on? Ja chciałem biec dalej a on się coffać gdy było czysto, najpierw zobacz co piszesz, a potem się zastanów czy ma to sens ziomuś

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było czysto bo wyskoczyłem z awp i zabiłem kolesia i zawsze wracam bo lecą granaty i reszta rashuje każdy kto gra na serwerze wie że tak robie więc czeka aż wróce i rashujemy wtedy a Ty postanowiłeś przeszkadzać i stanać sobie w bramie aż mnie zabiją gratuluje .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

@TrojaN trochę nie rozumiem..(postępowania Bayonta tak samo)

Wbijasz na sieć serwerów, masz problem. Potem zachowujesz się jak w gorącej wodzie kąpany. Dzagu miał być ok 22:00 a ty o 21:40 się prułeś i wyzywales Bayonta. Po czym nagle się pogodziliście i na drugi dzień dostajesz admina bez powodu ani bez podania o.O

Widać że jeszcze nie ogarniasz serwera bo nie ma demek.

Poza tym zachowujesz się jak dziecko. Zabral ci broń.. ojej :'(((

Oraz cię zablokował :'((

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Nie było czysto bo wyskoczyłem z awp i zabiłem kolesia i zawsze wracam bo lecą granaty i reszta rashuje każdy kto gra na serwerze wie że tak robie więc czeka aż wróce i rashujemy wtedy a Ty postanowiłeś przeszkadzać i stanać sobie w bramie aż mnie zabiją gratuluje .

Człowieku po raz 1 dzisiaj Cie widziałem na serwie, nie wiem co ty robisz mam supreme na mainie i wiem co mam robic w jakiej sytuacji, bylem juz na 2 lanach takze mam pojęcie. Na CT był nasz po tym jak zabiłeś a reszta na B ( To czemu niby im nie wlecieć na plecy) ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Szczerze? Jestem za degradacją, dlaczego?

Admin który nie kontroluje swoich emocji i się wyżywa w postaci slayow itd. Tu jest 20 slotów więc blokowanie jest nie uniknione a ty za to kickujesz.

Ranga administratora jest dla osób ogarniętych i odpowiedzialnych a ty do takich nie należysz ;'))

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...