Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

skarga na to scierwo bez mikro


entoxgod

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Nick oskarżonego admina: patrick rak cos tam globalelite
Mapa, na której miało zajście:ratsy
Czas i data zajścia:2016-08-04 ~00;15
Demka/Screeny:demko nie dziala

Minuta mapy:druga runda
Treść skargi:[/b]Cos od siebie na poczatek, gratuluje doboru administratorow jakies jebane gowno z mikrofonem i bez mutacji dostaje adma , nawet 5h na serwie nie ma  no ale coz dostaje admina bo "na serwerze panuje chaos" kurwa , nikt z was nie wbija na ffa wiec skad mozecie wiedziec co sie tam dzieje wytlumaczcie mi to bo chce poznac ta umiejetnosc i ja dojebac do perfekcji , jak juz powiedzialem wasz admin jest half-brainem , kickuje za ping (mnie) "twoj ping jest za duzy (180)" mialem 30 ale chuj , wjezdzal mi jebany idiota na matke 2 dni temu ale chuj z tego bo i tak dostaje adma a wycinek z czatu nie ma bo siedzial na spect , jak juz tutaj sobie "rozmawiamy " wytlumaczcie mi na chuj my (gracze) mamy przestrzegac zasad skoro jakis adminek tez ich nie przestrzega

jeszcze raz gratuluje wyboru. No bo "admini nie graja" jakby nie bylo kuraw adminow , grabarz siedzi ostatnio po 2/3h dziennie ale no tak nie ma adminow pozdrawiam opiekuna ffa i reszte "administratorow" elo kurwa ento

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak... "admin" napisał w powodzie bana, że upomniał ento, tego czegoś wgl nie było. Ban odrazu z dupy.. admin nie ma mikro i sam niedawno wyzywał się z ludźmi na serwerze (ok. 2-3 dni temu), nie wiem jak można dać takiej osobie funkcje admina na serwie... sprawdzajcie gości zanim dajecie im admina, bo to kurwa głupota dawać takiemu imbecylowi tę funkcje

wracając do tego kicka za ping to kolejne niesłuszne posunięcie ze strony "admina", bo ento miał ping poniżej 50 więc o czym tu gadać

jeszcze raz przypomne.. patrzcie komu dajecie funkcje admina!

Z Bogiem! Eldo! pozdrawiam k1nzi

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrick, sam przed dwoma czy tam trzema dniami cisnąłeś się równo z innymi graczmi po rodzinie nawet, więc tu kurwa nie zgrywaj chuj wie czego, bo jesteś zwykłym gimbem, który chce się pochwalić kolegom, że admina ma na serwerze

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasowo zdjalem admina Patrickowi a ento dostał ub. Czekamy na @@Halmer i jego decyzje. Jeżeli ento faktycznie obrazal a a Patrick jest niewinny to dostanie admina z powrotem i tak samo będzie z banem enta

Pisałem z halmerem mówił, że jest na VACacjach bo nie tylko to mnie wkurwia na tym serwerze jest jeszcze rats i weestwood te gówniane mapy

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz, nawet w skardze mnie obrażasz. Dostawales, bany za obraze. Wiec, to jest jako upomnienie. Nie mam zamiaru, abyś mnie obrażał :)

Czy Ty widzisz co piszesz? Wiesz co to jest upomnienie? Przeczytaj regulamin. Aa no i ta wypowiedź "nie mam zamiaru abyś mnie obrażał" bardzo spójna i poprawna. To świadczy o tym, że Twoi koledzy mają rację i masz te 14 lat.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

nastalo nieporozumienie , kicknal mnie jakis bot od pingu nie on , i przyokazij to go wyzywalem (bo jestem ento Kappa) bo myslalem ze to bot mnie kicknal i troszke mnie unioslo jak to mnie heheh , odwoluje skarge eldo

Tak to nie działa. Nie dostanie przez twój wpis admina xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

@@entoxgod Skarga ok ale po co tyle przeklinasz zią ... trochę kultury bo naprawdę sie zachowujesz jak średnio rozwinięty gimbus np. jak ja xD.

Miedzy innymi poprzez swoją zajebistą kulturę nie dostałeś admina na FFA więc się trochę uspokój :).

@edit 

@@Patrick xD to jak sobie lejesz z wypowiedzi innych adminów, nie masz mikra jako admin... To jak dla mnie degrad ;) + oczywiście tyle skarg.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...