Jump to content

Halmer

VIP
 • Content Count

  295
 • Posts on chatbox

  73
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Halmer last won the day on October 29 2016

Halmer had the most liked content!

About Halmer

 • Rank
  Były Opiekun FFA

Recent Profile Visitors

732 profile views
 1. Halmer

  Wydaje się być git, 15 rund i nie wywaliło. Dzięki
 2. Wywala z serwera średnio raz na 2 rundy Disconnect: Pure server: file [GAME]\materials/paintball\pb_orange.vmt does not match the server's file.. Disconnect: Pure server: file [GAME]\materials/paintball\pb_orange.vmt does not match the server's file.. wcześniej miałem też Disconnect: Pure server: file [GAME]\materials/paintball\pb_cyan.vmt does not match the server's file.. Disconnect: Pure server: file [GAME]\materials/paintball\pb_cyan.vmt does not match the server's file.. cl_allowdownload ustawiłem na 1 po pierwszym wywaleniu. Nie kasowałem tych plików z folderu gry, żeby się na nowo pobrały, bo nie o to chodzi. 99% graczy pójdzie szukać działającego serwera, zamiast usuwać pliki(nawet nie wiem czy to by pomogło). Tak samo miał SySyr, z którym próbowałem "rozruszać" serwer, więc to nie jest pojedynczy przypadek.
 3. Halmer

  Nie no VACi zaczęli dostawać to już tylko z 1/3
 4. Nick: Halmer aka: pierdole czte, gownobron, Anioł, no i na chuj mnie silecnujesz... SteamID: STEAM_1:1:19138512 Admin który cię zbanował: ΛИĢΞГ ∅f ĐΞΛ⊥Ħ Powód bana/mute: i kultury sie naucz : ) Długość bana/mute: Perm Godzina o której dostałeś bana: 14 marca, 2019r. 19:57 Mapa na jakiej dostałeś bana: Overpass Demko z mapy: nie mam dostępu, idk Wyjaśnienie: Nie wiem, wyzywa mnie jakiś Edek. Ja sobie tam uznaję, że nudy na serwerze i zacząłem sobie kręcić bekę w typowy dla mnie sposób - rzucać kurwami. Jeszcze pytam się wowa czy ma admina na FFA, po czym dostaję silence na mapę. Zmieniam nick na "no i na chuj mnie silecnujesz...", bo myślałem, że to wow XD. Potem idę sobie na awpki, patrzę, że nikogo nie ma to wracam na FFA i dostaję perma. O co proszę? Idk może krótszy ban? P.S Bo nie chcę mi się zmieniać tego wyjaśnienia to dodam, że nie było powodu silence, no ale wiem za co było :> @Dante Silence na nick Anioł :)
 5. Halmer

  Jestem na białe TAK, bo aktywny, a przecież tylko to się liczy na stanowisku administratora. Każdy to wie lol
 6. Halmer

  Bump(mogę to zrobić, bo technicznie to hydepark B), ale regulamin fajny jest) W sumie nie bump, ale już poszło to niech będzie :) P.S. Po co są 2 wzory podania? :^)
 7. Halmer

  @Dante nudyy. W każdym razie czekam na wypowiedzi innych, bo zostałem zlany :((((
 8. Halmer

  Już teraz mogę zostać Twoim ulubionym adminem. Podanie wciąż wisi: :))
 9. Halmer

  Załóż ktoś kontrtopic i zobaczymy u kogo więcej osób przywita NOooweEEgooO ADMInistraTorAa :> P.S. Ja nie jestem hejter jak to Dante określił w temacie odnośnie bana za prośbę o bana :((
 10. Halmer

  Dobra @Dante a jak ja prosiłem o bana to nie chciałeś dać. Taka właśnie jest administracja *crying emoji*. Do regulaminu dodałbym jeszcze, że jak gracz się domaga to admin musi mu dać :3 Zmiany na + i dzięki Basros, bo bez Ciebie bym nie mógł tego napisać :^)
 11. Brawo, w końcu są na tej serwerowni dobrzy gracze! Kiedyś pamiętam jak zrobiłem 25 killi, ale tam 4 dogrywki były to chyba słabo :( Ktoś mnie chce wziąć pod swoje skrzydła i nauczyć w te karabiny strzelać? Pls dam skrzynki i grafitti
 12. Halmer

  I tak większość już nie wie kim jesteś :C No ale patrzą 1400 postów to pewnie kozak :^)
 13. Według mnie te bonusy nie są o tyle za mocne, a denerwujące. Szczególnie z tego powodu, że chyba są losowe, bowiem nie zauważyłem żadnej zależności ich pojawiania się :C Ogółem jestem za wywaleniem.
 14. Halmer

  @Dzagu @Kubox @BobPixel#DJ#Back sorki, ktoś musiał :>
×