Jump to content

Kamcio39

User
 • Content Count

  56
 • Posts on chatbox

  177
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kamcio39 last won the day on September 7

Kamcio39 had the most liked content!

Community Reputation

22 Helpful

About Kamcio39

 • Rank
  Experienced spammer
 • Birthday January 29

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Zainteresowania
  Różnorodne

Recent Profile Visitors

1110 profile views
 1. Kamcio39

  zamknięty

  Zły dział :v
 2. Yyy To nie moje konto posiadam smurfa o to on :V.
 3. Gram na tej sieci serwerów około 2 lat i mam do niej sentyment . Chciałbym raz na jakiś czas wbić i zobaczyć jak tam się miewa wasz serwer.
 4. Nick, na który dostałeś bana: Kamcio39 SteamID, na które dostałeś bana: STEAM_0:0:233097426 Ranga na MM i Wingman: MG2 , SILVER ELITE Stopień w CS:GO: - Ilość godzin w CS:GO: Około 3100 Admin, który Cię zbanował: Dante Mapa, na której dostałeś bana: - Data i godzina bana: 08-12-19 20:07 Powód bana: Obraza sieci ,prowokacja Długośc bana: Perm Dlaczego miałbyś zostać odbanowany: Jak już zostało udowodnione w mojej poprzedniej prośbie o unbana przyznaje się do bezsensownej z mojej strony prowokacji i obrazy sieci . Na samym początku chciałbym przeprosić za moje zachowanie. W sumie nie wiem co chciałem tym osiągnąć. Chciałbym prosić o skrócenie bana na czas który administracja AWP czy też Dante by wyznaczyła.
 5. Kamcio39

  To niezłe bajeczki tutaj sobie wymyśliłeś plus za wyobraznie . Po 1 że miałem z tobą sprzeczki to prawda. Po 2 z tym że jesteś zerem nie było takich sytuacji . Co do tego mówienia ze masz farta to prawda mowilem ze masz farta . Po 3 nie raz była sytuacja gdzie pisałeś kamcio szmata czy inne tego typu wyzwiska gdzie następnie uciekałeś z serwera . Pamiętam też ze była podobna sytuacja tylko że w tedy wyzwałeś Remiego i też uciekłeś.
 6. Nick, na który dostałeś bana: Kamcio39 SteamID, na które dostałeś bana: STEAM_0:0:233097426 Ranga na MM i Wingman: MG2 , SILVER ELITE Stopień w CS:GO: - Ilość godzin w CS:GO: Około 3100 Admin, który Cię zbanował: Dante Mapa, na której dostałeś bana: - Data i godzina bana: 08-12-19 20:07 Powód bana: Obraza sieci ,prowokacja Długośc bana: Perm Dlaczego miałbyś zostać odbanowany: Dostalem bana za rzekomą obrazę sieci . A nic takiego nie miało miejsca.
 7. Kamcio39

  Nick oskarżonego gracza:SF Adi Steam ID oskarżonego i link do profilu:STEAM_1:0:147414173/ https://steamcommunity.com/id/Autobocik/ Mapa, na której miało zajście:awp_lego_towers_ge Czas i data zajścia:Dzisiaj ok 18:40 Treść skargi i dowód:Wyzwiska od jebanych petów + reklama innej sieci serwerów. Demka
 8. No to tak Składam rezygnacje z Admina na AWP Powód rezygnacji: Własny Dzięki za szansę w byciu adminem
 9. Kamcio39

  Po 1 zły dział po 2 na tym mogę zakończyć.
 10. Kamcio39

  odrzucone

  Ok czyli tak : +Doświadczenie jako admin +Godziny w Cs +/- Masz już admina na JB - Godziny na serwerze Jestem neutralny z przychyleniem na NIE
 11. Kamcio39

  przyjęte

  Hmmm + Aktywny + Godziny na serwie + Pomocny + Godziny w Cs - Doświadczenie - Ranga - Wiek Jestem na TAK
 12. No to tak +Doświadczenie + Aktywny + Godziny w Cs - Zostałeś zdegradowany Jestem na TAK
 13. Kamcio39

  Ziomek bana dostałeś za to że zacząłeś mówić że grasz na wspomagaczach. Także nie miałem na co czekać i dałem ci bana . Więc w czym problem? EDIT.1 Po 1 po kilku minutach wyszedłem z indi bo nie miałem ochoty na grę i cie nie obserwowałem. Po 2 nie mam zamiaru bawić się z graczami w sprawach oszukiwania na serwerze. Pisałeś na serwie głupoty i teraz poniosłeś tego konsekwencje.
 14. Kamcio39

  Jestem na TAK +Doświadczenie +Ranga +Godziny w cs +Aktywny +Wiek
×