SzymenPro

Admin [PRÓBNY]
 • Content Count

  10
 • Posts on chatbox

  0
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Beginner

About SzymenPro

 • Rank
  Lame

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Białystok

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. SzymenPro

  awp

  Tak spoko napisane. Podpisuje. Sorka za ten post misclick.
 2. SzymenPro

  zamknięty

  Tak zgadzam się.
 3. SzymenPro

  Szczerze chciałem kupić na najbliższej promocji The Beast Inside i może Star Wars: Fallen Order ale trochę unlucky bo jeszcze nie ma na nich promocji.😥 Ale jak na święta będą nooo to będzie kupowane.
 4. SzymenPro

  Po 15. Szkoła wcześniej😥
 5. SzymenPro

  przyjęte

  Nick: SzymenPro XD Wiek: 16 (kończe za 2 tyg (12 listopada)) Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/szymon1357901 Steam ID: STEAM_1:0:287661468 Ilość godzin w tygodniu, którą przeznaczasz na serwer: 8-14 godzin/tyg ( różnie z czasem :P) Ilość godzin na serwerze (wg GT): 3122 min(52,03h) Ilość godzin w CS:GO: 1081 godzin Ranga (MM i Wingman): mm-najwyższa (rok temu) MG2, teraz nie gram mmów(nie mam z kim i niegrałem ich od ponad roku więc dostałbym nizszego golda) Skrzydlowy(gram cały czas) LEM Stopień w CS:GO: teraz 8 i w 2018 podwójnie nabita odznaka i w tym roku 1 raz ( teraz miałbym większy ale gram na serwerach w większosci :-) ) Czemu Ty miałbyś zostać adminem?: Dużo gram na serwerach, denerwuje mnie jak ludzie nie wykonuja celów mapy(kampią,czitują, drą się, wyzywają się), chciałbym pomóc w dbaniu o serwer. Doświadczenie jako admin: Raz miałem przez 3 miesiące. Znam podstawowe komendy, umiem rozpoznać haxy. Znajomość SourceMod (1-10): 3/4 zacząłem uczyć się już więcej komend i w razie problemu parę adminów zaoferowało mi pomoc(podesłanie komend, podpowiedz co zrobic w danej sytuacji (np. Azztorm/Michuba02) Datki pieniężne (TAK/NIE): Jak będe miał jakieś resztki po psc mge wpłacić( narazie nie wpłaciłem nic)
 6. SzymenPro

  Rysy Gra na X
 7. SzymenPro

  Kiedyś do ciebie wbije xD
 8. SzymenPro

  rakowisko
 9. SzymenPro

  propozycja

  Myślę ogólnie że najlepiej byłoby cofnąć wszystko z przed resetu. Zbugowane duele często przeszkadzają a w grze i psują staty, poza tym wszystko się przedłuża. Najlepsze byłyby dawne noscopy. Z jednej strony rangi z mmów wyglądaja bardziej orginalnie ale może i z jednej strony można raz na jakiś czas dla odmiany dać z wingmana lub danger zona, ale nie na stałe, tak samo wróciłbym stary system wbijania punktów( +10-frag, -10-zginięcie i tak samo z wygranymi i przegranymi rundami (po 5). Teraz cięzko wszystko się wbija bo (np. zabijając 2-3 osoby, ginąc i przegrywając rundę dalej jesteśmy na minusie co jest troche dziwne). O vipach dużo nie powiem bo nie miałem ale z jednej strony jest parę rzeczy które mocno im ułatwiają grę. Usunięte powinno zostać leczenie za fraga( zdarza się tak że vip nie pada po 1 strzale za 100 bo ma np. 120 hp). Zeusy z jednej strony mogą zostać ale powinny (zadawać może mniejszy damage'a i aby każdy mógł je podnosić(tak jak jest teraz). Tak samo myślę że podwójny skok może zostać, spadochrony nie bylyby lepsze. Ogólnie wprowadzone zmiany oceniam na minus, ale niektóre pomysły były naserio ciekawe(może gdyby miały lepszy start byłoby lepiej), (nie wiem lubie po prostu klasyczne rzeczy) ?
 10. SzymenPro

  awp

  O naprawdę fajne mapki wejdą szczególnie awp_minecraft pamiętam jak kiedyś na nich dużo grałem. Najlepiej myślę byłoby gdyby wyrzucone zostały mapy typu ice world, shootout i inne do kampienia ?
 11. SzymenPro

  GTA 5 (to gry lecimy:P) Call od Duty czy Battlefield (ogółem) ?
 12. SzymenPro

  zamknięty

  Nick: SzymenPro XD Steam id: STEAM_1:0:287661468 Serwer: DR
 13. SzymenPro

  zamknięty

  wkońcu postanowiłem zrobić konto