Jump to content

SzymenPro

Gamer
 • Content Count

  65
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Wingman

About SzymenPro

 • Rank
  Experienced spammer

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Białystok

Recent Profile Visitors

610 profile views
 1. +wiek +godz w csie +ogarnięty +ranga +ogólnie jak cię poznałem to stwierdziłem, że jesteś spoko +rozpoznawalność +datki pieniężne +chęci +/- SM -doświadczenie -godz na serwerze Nie wiem czy ktoś będzie brał pod uwagę moją ocenę z wiadomo jakiego powodu, ale forum przeglądam od czasu do czasu, a ciebie Tokyo wmiarę znam, zobaczyłem, że napisałeś podanie to się wypowiem. Jestem zdecydowanie na TAK.
 2. SzymenPro

  Pożegnanie

  Hejka, już zapewne część z was wie dlaczego odchodze. Postanowiłem zmienić sieć. Ogólnie chcę zacząć się bardziej rozwijać i w przyszłości spróbować czegoś więcej. W tym temacie chciałbym się z wami pożegnać i podziękować wam za te cudowne pół roku które spędziłem jako admin. Wiele się z wami nauczyłem i to nie było tylko to jak być adminem ale znacznie więcej. Z częścią z was zdąrzyłem już pożegnać się prywatnie z innymi robię to tutaj. Nie chcę także żebyście mieli mi za złe moje odejście ze względu na ostatnie wydarzenia i ilość rezygnacji. Skłoniło mnie do tego parę rzeczy i nie chce się za bardzo rozpisywać ( jak ktoś chce wiedzieć mogę napisać pw ). Na dobre napewno jeszcze nie od chodzę. Może będę jeszcze wbijał od czasu do czasu na nasze serwery, bo naprawę się z wami super grało i przecież swoją przygodę zacząłem właśnie tutaj. Dzięki!! Głównie chciałbym podziękować @BaSroSowi, @Gunioslavowi fajnie się z wami grało, oraz @Geraltowi chciałbym podziękować za zaufanie którym mnie obdarzył i dał mi szansę na bycie adminem.
 3. Cześć w dniu dzisiajszym przychodzę do was ze smutną wiadomością😢. Chciałbym zrezygnować ze stanowiska admina AWP i admina aren 1v1.
 4. SzymenPro

  Żegnam

  Wróć kiedyś 😢. Fajnie się z tobą grało❤️. Dzięki !!
 5. Jak już BaSroS rzucił od siebie, tutaj akurat z systemem punktacji to też coś napisze, szczególnie, że jest parę rzeczy które myślę możnaby zmienić. Chodziło mi już parę rzeczy po głowie i ciekawi mnie co inni o tym by myśleli: 1. System punktacji został zmieniony celowo, szczególnie gdy teraz punkty dostaje sie ze większą ilość rzeczy ( np. MVP) jest jednak moim zdaniem trochę przesadzony. Osoba o dużo większej randze jest dosłownie niszczona, a osób nowych jest coraz więcej. Myślę, że przynajmniej możnaby zwiększyć minimalne punkty za zabójstwo do default ( 5pkt), a nie np. 2pkt gdy jak ktoś taki nas zabije tracimy 20. Przebudowane, zobaczymy jak wyjdzie. 2. Mapa awp_minecraft jest zbugowana (nie ma na niej kos) moim zdaniem do usunięcia ( nie cieszy się także popularnością). Wywalona 3. Przed ostatnim resetem dodane zostały nowe mapki. Są one bardzo fajne i kiedyś cieszyły się popularnością wśród graczy ( te co wróciły ). Nie są one jednak zbytnio grane, a cały czas przewijają się stare mapki. Myślę, że dobrym rozwiązniem byłoby może usunięcie części albo nawet większości starych map. Granie nowych przynosi więcej fanu i uczy nas nowych rzeczy. Sporo graczy mogłoby nie być z tego zadowolonych ale mimo wszystko myślę, że przydałoby się usunąć jakąś część tych map. Tak mamy ich przydużo. 4. Tutaj bug lub błąd. Po resecie max rounds zostało zmienione na 40 rund na mapę. Po ostatnich problemach z serwerem zauważyłem że wróciło na 30 ( nie wiem czy celowo ) (wczoraj przynajmnie tak było ). Celowo przywrócone 30, bo wtedy widać przebieg rund pod TAB 5. Tutaj co zauważyłem co chciało parę graczy. Wiem że była wiele razy taka propozycja. Wprowadzenie pluginu !calladmin. Wprowadzone !calladmin 6. Naprawa autobalansu. Gracze są przerzucani od razu po końcu rundy i się zabijają ( gra pod punkty). Upominanie w wielu przypadkach mało daje więc myślę że najlepiej byłoby zmienić moment autobalansu na milisekunde przed początkiem kolejnej rundy.👀 Kind of naprawione, zobaczymy co można porobić z tym jeszcze No i wsumie to by było na tyle.
 6. No normalnie. Mówiełem, że cheater xD. Ale ładnie ładnie.👏 P. S, da się lepiej hehe
 7. Siemka! Szczególnie zapraszam na AWP i Arenki 1v1!
 8. SzymenPro

  Witam

  A siemka witamy!
 9. Na wstęp taki komentarz: "HEHE" To ogółem tak: +: + SM + ranga + godz w csie + chęci + doświadczenie + staż + donator + rozpoznawalność +/-: +/- wiek +/- godz na serwerze -: - lubi sie bawić komendami i zmianami mapek (hehe) No to to było na tyle. Chyba oczywistym jest, że jestem na NI.... znaczy TAK. ❤️
 10. Szczerze Valorant mógłby zaszkodzić CS:GO i zmniejszyć trochę liczbę graczy. Teraz już dużo osób gra w Valoranta mimo że jest to zamknięta beta. Kiedy będzie ogólnie dostępny napewno sporo osób na niego przejdzie. Csa jednak nigdy nie zniszczy i zawsze będzie miał dużo graczy. Jest poprostu unikalny, nie ma takiej innej gry na tyle podobniej do niego i ma poprostu swój klimat.
 11. Nick osoby składającej skargę: SzymenPro GLOBALELITE.PL Data: 27.04.2020 23:31 Mapa: forum ( napisałem tu bo zdarzenie ma miejsce w dziale Arenki 1v1 ) Opis sytuacji: Ogólnie napisze o co mi chodzi. Poczułem się urażony ze względu na twoją odpowiedź. W swojej wypowiedzi napisałem głównie, że ciebie nie znam i nie ocenie, a minusy które wypisałem to tylko statystyka i moga być inne ( nie znam ciebie ) ( zdanie musiałem jakieś dać - jestem adminem aren ) . Nie wiem czy z tobą nawet kiedyś grałem a jak tak to tego nie pamiętam. Więc przechodząc do rzeczy mówienie dla admina ( nawet innego gracza ) , że jest słaby, nie zna się i jest niekompetentny co wynika z twojej wypowiedzi jest nie na miejscu. Tak samo myślę o w domyślę nazywaniu mnie "noobem" i mówieniu, że jesteś lepszy (chociazby z rangą ). Poczułem się z tego powodu urażony. Po za tym z tego co widze takie zachowanie nie świadczy o twoim wieku (17 lat) (kolejny minus do podania ). Domagam sie co najmniej przeprosin + nie wiem czy takie coś jest uwzględnione w regulaminie forum lub ogólnie i czy podlega jakiejś karze. <--- @Geralt@Insane Nick oskarżonego: BIENIUŚ : ) Steam id oskarżonego: zajście miało miejsce na forum ( oskarżony nie ma linku do profilu steam ) Dowody: 2 wypowiedź BIENIA
 12. Szczerze to nawet nie bardzo cię znam i nie widziałem cię duzo na serwerze (dosłownie parę razy ) Coś jednak trzeba napisać: + SM + wiek + potrzebujemy adminów ( nie wiem wsumie czy to + ) +/- chęci ( mała aktywność i mało godz ale skoro skłdasz podanie to coś jest ) - aktywnośc - ilość godz na serwerze - ilość godz w csgo -grasz na serwerze od tygodnia - nie kojażę ciebie nawet - doświadczenie (DR to nie arenki 1v1) Podsumowując jestem na NIE. Nie znam ciebie, ale moja opinia wynika tak naprawdę tylko z twojego podania. Masz mało godzin ( nie spełniasz wymagań ) ( aktywnośc jako taka od tygodnia i nieduża) Masz mało godzin w csie. Myślę, że powinieneś poczekać trochę dłużej ( więcej pograć, poznać lepiej mnie i Insana ). Może wypisane przeze mnie - to tylko statystyka a twoje umiejętności są inne, ale nawet cię nie znam więc trudno jest to ocenić.

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...