Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Pożegnanie :)


Rafioza

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm.. niecałe 6 dni temu dołączyłem na serwerownie "globalelite.pl". Było bardzo miło i śmiesznie na serwerze JB do czasu.. Do czasu gdy pojawili się niechciani Administratorzy którzy psuli wszystkim graczom rozgrywkę. Nie będę Tu wymieniał bo każdy wie o kogo chodzi. Myśle że zdobyłem szacunek serwera przez te 6 dni ,ale jednak to musi się zakończyć , ponieważ dla mnie Administratorzy 16-17 lat to jednak jakieś nieporozumienie. To jest za przeproszeniem kurwa dramat i albo to się kiedyś ogarnie ,albo stracicie wszystkich graczy na JB. Miałem kiedyś swoją serwerownie jeszcze na cs 1.6 i też była podobna sytuacja , dlatego teraz mogę mówić że Ją miałem :)

                                                                                                         Pozdrawiam Krzysia, Slashera, Paule, fifiego i jaguara ! Dzięki za wspólną gierkę było miło ,ale no wszystko się kiedyś kończy. Rafał. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kogo chodzi? Nie ogarniam Ciebie...

 

Czekaj, czekaj... 16/17 lat? hmm... Wiem, że na pewno nie sysyr i batman, bo mają więcej niż podałeś - poddaję się.

Też uważam, że śmiesznie było na serwerze jak dostawaliście bany za "jakieś błahostki", hue hue hue.

 

Trzymaj się i może wróć jeszcze do Nas przypomnieć sobie tego bana! :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zawsze beke z ludzi, ktorzy oceniaja osoby przez pryzmat wieku, czysto stereotypowo. Znam mase ludzi w mlodszym przedziale wiekowym niz wymieniles, ktorzy maja wiecej oleju w glowie, niz ci, wydawac by sie moglo, "dojrzalsi, starsi". Coz, z niektorymi nie pogadasz :).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...