Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie o Admina - Kubox


Kubox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Witajcie, mam nadzieję, że nikt się nie przyczepi o skopiowane podanie, ale nie wiem co bym miał dokładać. Na dd2 się nie udało, to może tutaj się nadam. Może serwer się rozwinie. Mam taką nadzieję.

Posiadam TS3 i cały dzień siedzę na waszym. Będę więc łatwo dostępny.

Ilość godzin mam nadzieję, że oczywista. Serwer dopiero wstał.

 

Nick na serwerze: Kubox

Ilość przegranych godzin na serwerze: coś około 30/45 min, nie wiem dokładnie, nie ma statystyk z godzinami

Wiek: 19

Imię: Jakub

Steam ID: STEAM_0:1:78661273 plus link do profilu: http://steamcommunit...61198117588275/

Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: na grę poświęcam około 3-5h dziennie

Miałeś kiedyś u nas bana: nie miałem ani bana, ani muta

Doświadczenie w adminowaniu: byłem kiedyś adminem na innym serwerze, którego reklamować oczywiście nie będę. Został on zamknięty, ponieważ skończyły się środki finansowe. Funkcję pełniłem około 4 miesięce.

Umiejętność obsługi SourceMod: daje mocne 8

Dlaczego miałbyś dostać admina: jestem osobą spokojną, oraz panującą nad sobą. Na serwerze gram codziennie, co daje mi 100% aktywność, oraz rozpoznawalność wśród graczy. Chętnie dołożyłbym moją cegiełkę w celu utrzymania porządku na serwerze. Nie posiadam ogromnej ilości godzin, lecz poznałem już stałą ekipę, która regularnie tu zagląda. Myślę, że Admini zdążyli się przekonać o tym, że nie jestem toksyczny, mam dobry mikrofon, oraz dobry kontakt z pozostałymi graczami. Jeżeli będzie to możliwe, z chęcią poddam się opiece bardziej doświadczonego Admina i spróbuję pokazać co potrafię

Znajomość Regulaminu(1-10): 9, nie będę ukrywać, że wymieniłbym go całego z pamięci, jednak codziennie czytanie powinno pomóc

Drobna pomoc pieniężna: nie będzie z tym problemu. VIP wykupiony na serwerze dd2, tutaj też można się złożyć,

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Podanie spoczko wszystko fajnie wydajesz sie przyzwoitym gościem ale serwer dopiero powstał i nie wiadomo czy będzie na dłużej, czy ci sie tryb nie znudzi po 5 dniach i przede wszystkim z mojego punktu widzenia wygląda to tak że masz straszne parcie na posiadanie admina i jak tylko zdażyła sie okazja dajesz podanie (nie wykluczam opcji że sie mylę :>) Mam nadzieje że nie bedziesz miał mi tego za złe ale ja jestem na nie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Widar, rozumiem. Nie ma parcia na Admina. Nadarzyła się okazja, więc próbuję. Jeżeli się za coś zabieram, to próbuję być konsekwentny. Nie przestanę grać w cs, lub spędzać czasu na waszych serwerach, bo nie mam Admina. Spokojnie. Jeżeli będzie > nie, to tyle. Dla mnie temat się kończy i to wszystko

Krzysiu wspomniał, że mnie nie zna, więc dla lepszej oceny wspomniałem, że jestem rozpoznawalny na DD2. To wy decydujecie, czy ktoś dołączy do ekipy czy nie, więc teoretycznie mogę pisać co tylko zechcę, a i tak nie zostanę. Mam nadzieję, że wiesz co mam na myśli. 

:) Pozdrawiam 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...