Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Rekrutacja na admina (ez)


ezio

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: ez
Screen z ilością godzin na serwerze (komenda !czas): jak widac 10 w rankingu gram od pierwszej jedycji(166godzin) http://www.gametracker.com/server_info/185.25.151.42:27016/top_players/#search-  link z ilościa h
Wiek: 14 (mutacja :D)
Steam IDSTEAM_0:1:126942138
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: 3-4 godzin. Jestem codziennie aktywny na steamie od 15.30 do wieczora, wiec wrazie problemów można do mnie jak najbardziej pisać.
Miałeś kiedyś u nas bana: Chyba tak
Doświadczenie w adminowaniu: malutkie
Umiejętność obsługi komend SourceMod: 6/10
Dlaczego miałbyś dostać admina: Brak adminów. Częste (aktywne) spedzanie czasu na serwerze. Zauważyłem też duży chaos gdy nie ma adminów typu (mass-freekill/brak mutacji w ct i tego typu sprawy) Chciałbym też ściśle zwracać uwage ''niedouczonym regulaminu'' graczy poprawiając ich bądź pomagając. Chciałbym też odciążyć innych adminów/opiekuna od spamu jaki dostają (zapewne) od graczy.
Znajomość Regulaminu: 9.5/10

Pomoc pieniężna: Jak najbardziej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jestem na duże TAK

-Bardzo ogarnięty jak na swój wiek i na pierwszy rzut ucha (jeśli można to tak nazwać :D) nie słychać że ma te 14 lat

-Duża ilość godzin

-Mam z nim dość dobry kontakt 

-Dawny król buntów ( gościu w wieku 13 lat potrafił pobudzić cały serwer do buntów i wykiwać najlepszych ct ' ków to coś mówi)

-Minusem jest twierdzenie że zna się prawie doskonale regulamin a nie wstawiło się ikonki z regulaminu) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na duże TAK

-Bardzo ogarnięty jak na swój wiek i na pierwszy rzut ucha (jeśli można to tak nazwać :D) nie słychać że ma te 14 lat

-Duża ilość godzin

-Mam z nim dość dobry kontakt 

-Dawny król buntów ( gościu w wieku 13 lat potrafił pobudzić cały serwer do buntów i wykiwać najlepszych ct ' ków to coś mówi)

-Minusem jest twierdzenie że zna się prawie doskonale regulamin a nie wstawiło się ikonki z regulaminu) 

Poprawiłem się z regulaminem (ps. czytając popłakałem się :D)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick na serwerze: ez

Screen z ilością godzin na serwerze (komenda !czas): jak widac 10 w rankingu gram od pierwszej jedycji(166godzin) http://www.gametracker.com/server_info/185.25.151.42:27016/top_players/#search-  link z ilościa h

Wiek: 14 (mutacja :D)

Steam IDSTEAM_0:1:126942138

Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: 3-4 godzin. Jestem codziennie aktywny na steamie od 15.30 do wieczora, wiec wrazie problemów można do mnie jak najbardziej pisać.

Miałeś kiedyś u nas bana: Chyba tak

Doświadczenie w adminowaniu: malutkie

Umiejętność obsługi komend SourceMod: 6/10

Dlaczego miałbyś dostać admina: Brak adminów. Częste (aktywne) spedzanie czasu na serwerze. Zauważyłem też duży chaos gdy nie ma adminów typu (mass-freekill/brak mutacji w ct i tego typu sprawy) Chciałbym też ściśle zwracać uwage ''niedouczonym regulaminu'' graczy poprawiając ich bądź pomagając. Chciałbym też odciążyć innych adminów/opiekuna od spamu jaki dostają (zapewne) od graczy.

Znajomość Regulaminu: 9.5/10

Pomoc pieniężna: Jak najbardziej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...