Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga - noskillPL


slukisz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego admina: noskillPL
Mapa, na której miało zajście: de_dust2
Czas i data zajścia: 26-02-2017 19:30

Demka/Screeny:
Minuta mapy:
Treść skargi: Wszedłem na serwer, pograć, porozmawiać sobie z ludźmi. Niestety adminowi niezbyt spodobało się to, że z nim próbowałem rozmawiać i żartować. Słabe podejście do graczy, jego sposób bycia na serwerze pozostawia wiele do życzenia. Traktuje wszystkich z góry i zachowuje się jakby był conajmniej trzykrotnie mądrzejszy od każdej osoby. Tym bardziej ten ban mnie dotknął, ponieważ 2 lata temu sam byłem tutaj administratorem, ale miałem spora przerwe z csem i chciałem wrócić na serwer, który przyniosł mi tak wiele fajnych chwil i poznanych osób. 

Nie tyle chodzi tutaj o skarge i chęć ukarania admina, po prostu jest to skarga informacyjna. Zauważyłem tez, że mało kto z w/w adminem na luzie rozmawia, bo jak napomniałem traktuje on ludzi strasznie z góry. 

 

Player slukisz Steam ID STEAM_1:1:35360862 Steam3 ID [u:1:70721725] Steam Community 76561198030987453 IP address pl.gif 213.199.207.237 Invoked on 02-26-17 19:30 Banlength 2 hr Expires on 02-26-17 21:30 Reason ogarnij i wr Banned by Admin [DD2]noskillPL Banned from GLOBALELITE.pl | DD2 | 128TICK 0VAR| GAMMA SKINY... Total Bans 2 (search) 02-26-17 19:30
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<p>Kolego jak już piszesz skarge to rzuć okiem na dział w jakim napisać bo aktualnie napisałeś w podaniach o admina</p>

<p>A co do samej skargi byłem świadkiem zaistniałej sytuacji i mogę powiedzieć że zostałeś upomniany nawet przeze mnie z powodu chamstwa jakie wyraziłeś poprzez rozmowę z noskillem jak i monotonnosc gadania co przeszkadzalo graczom w grze </p>

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawijasz co rundę przez micro i nic z tego nie ma wspólnego z grą, tylko prowokujesz adminów, a potem wyskakujesz z tekstami że zadzwonisz do Dzaga i Cię odbanuje. Dlaczego nie zadzwoniłeś i piszesz skargi nawet nie w tym dziale co trzeba? Bana dostałeś bo sam się o niego prosiłeś,  takich cwaniaczków trzeba krótko trzymać. Tyle w temacie.  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo jak admin mówi "jeszcze raz dostane flesza to ban", sam sie prosi o rozmowe.  Chciałbym zobaczyć punkt w regulaminie, który złamałem. Wybaczcie, że dział zły. Moja nieuwaga.  Dodam jeszcze, że brak poczucia humoru i nierozumienie ironii strasznie źle wpływa na odbiór niektórych zdań.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...