Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie 1#TOP Boom


Boom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick na serwerze:1#Top Boom

  • Ilość przegranych godzin na serwerze:50h+ resetowane po servie ok 100h 

Ilość godzin przegranych w CS:GO: 4155

Wiek:18

Imię:Adrian

Steam ID: STEAM_1:1:51846691

Sprawny i działający mikrofon: Tak

Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a:4h

W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):rank-wieczór najbardziej (od 8 do 12 i od 19+)

Miałeś kiedyś u nas bana: Tak 

Doświadczenie w adminowaniu: Tak jeden z serverów CS:GO

Umiejętność obsługi SourceMod: 8/10

Umiejętność rozpoznawania cheatów:10/10 - potrafie poznać :) 

Czynny udział w życiu forum:  Postaram się !

Dlaczego miałbyś dostać admina:Chciałbym pomóc w utrzymywaniu porządku na serverze bo smutne jest widziec gdy młode osobniki wchodzą powyzywać graczy wtedy gdy innych admnistratorów nie ma na serverze ,przydała by się pomoca dłoń ! 

Znajomość Regulaminu(1-10):7/10 - mogę doczytać 

Drobna pomoc pieniężna:Na tą chwile nie jest to możliwe.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na WIELKIE JAK STODOŁA TAK

Jego umiejętności są tak wysokie, że był wyzywany od cziterów, jednak widzę dupa zmiękła większości i go nie wyzywają :D

Nie ma lepszego kandydata na to stanowisko. Co do bana za WH czy inne brednie to polecam demka pobrać pooglądać a potem pisać/obrażać kogoś od czitów.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy piszę, że nie ma admina i że chce pomóc. Administracja jest prawie cały czas na serwerze, jakieś małe przerwy na toaletę albo obiad się zdarza, no ale serwer jest pilnowany. Do tego miałeś bana za "haxy" , a nasz Opiekun cie od banował, bo jest twoim kolegą. Zmieniasz te nicki co rundę, już nawet nie wiem jaki jest ten twój prawdziwy. Jak dla mnie NIE za te haxy, ale pewnie i tak cię Vans weźmie, bo jesteście przyjaciółmi  Piateczka  Kappa

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol widzę masz problemy ze sobą zazdrościsz każdemu bo dostajesz lanie na serwie od niego a potem na tsie płakałeś że jest odpalony naucz się przegrywać obejrzyj jakieś demko a z tego co wiem to ty nawet ni potrafisz odróżnić normalnego gracza od odpalonego xDDD

Co do UB od Vansa to mu się należało UB bo dowody były tak słabe jak twoja odpowiedź tutaj, ponadto jak masz problem to możesz odejść jak twoje pewne plany nie wypaliły ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Wiem, że decyzja tak czy inaczej już zapadła i Vans zapewne zasugerował napisać podanie dla formalności, jednak chciałbym wyrazić rownież swoje zdanie na ten temat.

Spędziłem trochę czasu na tym serwerze, byłem nawet opiekunem i powiem wam, że też mieliśmy podania osób z którymi regularnie grywaliśmy. Nie pozwoliłem jednak na to, aby kontakty czy znajomość danej osoby przeważyły nad przyjęciem. Owszem, osoba taka ma wasze zaufanie i wiecie co można się po niej spodziewać, co w pewnym sensie jest pomocne w podjęciu decyzji. Jeżeli jednak taka osoba nie rozumie się dobrze z osobami na serwerze, oraz ma wśród graczy (nie adminów) opinie oszusta, to nie powinna zostać przyjęta.
Sory za mocne słowa - Sar3t i Vans, siedzicie z nim i rozumiecie się, będziecie się popierać. Rozumiem to i macie prawo do własnej opinii jak każdy tutaj. Wyglada to teraz jak mała wojna adminów, która ma pokazać kto jest silniejszy. Jedyne o co proszę, to neutralna decyzja, która będzie korzystna dla serwera i jego dobra, a nie dla korzyści kolegi. Tyle!

Ja osobiście jestem na NIE


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Wiem, że decyzja tak czy inaczej już zapadła i Vans zapewne kazał napisać podanie dla formalności, jednak chciałbym wyrazić rownież swoje zdanie na ten temat.

 

Spędziłem trochę czasu na tym serwerze, byłem nawet opiekunem i powiem wam, że też mieliśmy podania osób z którymi regularnie grywaliśmy. Nie pozwoliłem jednak na to, aby kontakty czy znajomość danej osoby przeważyły nad przyjęciem. Owszem, osoba taka ma wasze zaufanie i wiecie co można się po niej spodziewać, co w pewnym sensie jest pomocne w podjęciu decyzji. Jeżeli jednak taka osoba nie rozumie się dobrze z osobami na serwerze, oraz ma wśród graczy (nie adminów) opinie oszusta, to nie powinna zostać przyjęta.

Sory za mocne słowa - Sar3t i Vans, siedzicie z nim i rozumiecie się, będziecie się popierać. Rozumiem to i macie prawo do własnej opinii jak każdy tutaj. Wyglada to teraz jak mała wojna adminów, która ma pokazać kto jest silniejszy. Jedyne o co proszę, to neutralna decyzja, która będzie korzystna dla serwera i jego dobra, a nie dla korzyści kolegi. Tyle!

 

Ja osobiście jestem na NIE

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Nic dodać, nic ująć 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Karol ma ból dupy o to że wolę rozmawiać z nim i Vansem,  karol jest dwulicową osobą jak był na ts ze mną stefanem i tobą lub kimś innym to mówił jaki to vans i boomiś nie są jak to jeden powinien dostać bana a drugi nie nadaje się a opiekuna a jak raz byliśmy w 3 i doszedł karolek to jakoś ucichł jak myszka ;) Widać kto tu prowadzi wojnę, po prostu karol jest takim typem fałszywej osoby, że szkoda słów. Co do podania umownego moje podanie tak samo tylko formalnością i nikt się nie sprzeczał w moim podaniu a nagle przychodzi sprawa głupiego perm bana bez dowodów na boomiśa i nagle każdy nie chce go na admina bo miał bana xD

Ogólnie ja bym zamknął to podanie bo wiadomo że przyjaźń ponad regulamin.

XD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sar3 dlaczego dopierdalasz sie do osoby, która tylko wyraziła zdanie na temat osoby składającej podanie . Admini muszą sie wypowiedzieć pod podaniem czy kojarzą ja jaki ma stosunek do graczy innych adminów .
Więc twoje wypociny są zbędne to teraz możesz wypowiedzieć sie na temat kuboxa jaki on jest następnie bedziesz miał stefana do obrażania bo napewno wypowie sie w tej sprawie .
I co ma do tego cytując " Ogólnie ja bym zamknął to podanie bo wiadomo że przyjaźń ponad regulamin" To ja by to działało tak to połowy adminow opiekunów na tym serwie bys nie widział bo każdy brał by brata ,kolege ,przyjaciela ,ciocie,wujka itd.
Tyle w temacie 
Pozdrawiam Piona 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dopierdalam się tylko piszę prawdę :) Zresztą to jest tylko wierzchołek góry lodowej ;) Wystarczyło wejść na ts'a aby zobaczyć jakoś stosunek każdy ma do booma i opiekuna :D

Ale jednak widzę, że prawda boli większość :D Bo racja lepiej być dresem co napierdala na drugiego za plecami niż powiedzieć jak normalny człowiek mu w twarz xDDDDD 

Co do wypowiadania się na innych nie mam po co szczerze ;) Jedna kwestia wciąż nie jest przedyskutowana, ale to się zmieni :D.

Pozdro600

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jestem na wielkie NIE dlaczego?

Dlatego że jakiś czas temu dostał ode mnie bana za ESP uważam, że nadal z tego typu zabawek korzysta UB dostał tylko dlatego, że miałem kiepski materiał, który by mógł wszystkim udowodnić, że się odpalał dodam jeszcze, że to jest bliski kolega opiekuna serwera i to wszystko zadziałało na zasadzie "po znajomości"

 

Po drugie uważam że mamy bardzo aktywną administracje, ludzie nas zachwalają za aktywność: http://globalelite.pl/topic/3323-hejty-na-administrację/?p=17014 noc dzień zawsze ktoś gra.

 

Kolejna sprawa...

To nie pierwsza serwerownia, na której dostał perm bana za czity trzeba mieć na niego oko. A nie wpuszczać na administracje.

Bez powodu nie dostał bana na innych serwerowniach.

 

​Osobiście sobie nie wyobrażam współpracy z ta osobą.

 

Reasumując:

  • Permbany za czity na innych serwerowniach i na naszej.
  • Bardzo rzadko widywany na serwerze​.

pozdrawiam Stefan  Illuminati 

  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Po 1 skąd wy możecie wiedzieć o tym czy to ja kazałem napisać Boomowi podanie o adma, tak kiedyś mu zaproponowałem żeby to zrobił ale powiedział że nie ma czasu. Po 2 nwm jak możecie pisać tak o osobie której nie znacie. Po 3 pisząc @@KaroL że cyt ,,Każdy piszę, że nie ma admina i że chce pomóc" to coś ci pokażę http://globalelite.pl/topic/2933-podanie-na-admina-dd2-%C4%B8%C3%A1r%C3%B5%C5%80%C3%A9%C3%BA/więc nie mów teraz że twoje podanie było inne. Po 4 nwm po jakiego grzyba osoba która pierwsze wyzywała adminów Jb i siebie zdegradowała z admina DD2 wpierdala się w czyjeś podanie o adma, rozumiem własne zdanie itp itd ale po chuj to pisać za przeproszeniem. Po 5 cyt. ,, Jedyne o co proszę, to neutralna decyzja, która będzie korzystna dla serwera i jego dobra, a nie dla korzyści kolegi" aha bd korzystna dla serwera pod jakim względem i czy mógłbyś mi  to wytłumaczyć @@Kubox.

 

Nwm dlaczego uznajcie @Booma za oszusta skoro ban został odwołany i nie wiem dlaczego podczas kłótni Sareta Z Karolem wszyscy nie dość że skaczecie mu do gardła to jeszcze tak troszkę mnie prowokujecie i wyzywacie.   210 

 

No nie dziwne @@Stefan że nie wyobrażasz sobie pracy z taką osobą skoro sam po nim jechałeś kiedyś i to dosyć ostro i nie mów że tak nie było.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Nikt nie prowokuje. Nie ma takiej potrzeby.

 

Już odnoszę się do swojej kwestii i wyjaśniam najlepiej jak tylko potrafię, co miałem na myśli. Sprawa wyglada tak, że przesiadujesz z Boomem dużo czasu. Mało co komunikujecie się z resztą. Boom w szczególności. Wystarczyło, że wszedłem na serwer po mojej nieobecności, a już doszły mnie zażalenia na kolegę składającego podanie. O tobie Vans też była mowa, ale chce skupić się na poszkodowanym. Pograłem trochę i prawie za każdym razem doszła mnie dyskusja na temat jego powrotu i niezadowolenia graczy. Pisząc o neutralnej decyzji i podjęciu jej ze zwróceniem uwagi na serwer, chciałem zasugerować reakcję graczy, oraz pozostałej Administracji. Wiem, że odmowa komuś kogo znasz jest głupia itd. W pełni to zrozumiem. Jednak wiem, że jeżeli kolega zostanie Administratorem, atmosfera wśród adminów drastycznie ulegnie zmianie. Sytuacja wśród graczy rownież. Dlatego napisałem, abyś zechciał zwrócić uwagę na całą sytuację i jej konsekwencje z szerszej perspektywy.

Jesteś dorosły i wiesz co robisz. Ja w żadnym wypadku nie mam zamiaru się z nikim kłócić, bo mam ważniejsze rzeczy w życiu.

 

Pozdrawiam i uszanowanko

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Hmm obrażanie adminów jb nigdy nie grałem na tym serverze wiec nie moglem obrażać co do własnej rezygnacji to doszło właśnie przez takie sytuacje .
Jeszcze jedno dlaczego osoby grające na serverze nie mogą sie wypowiedzieć do osoby, z którą grał to dlaczego ten dział jest widoczny dla wszystkich ? po to aby gracze wypowiedzieli sie tez co nie co a nie że ty powiesz ma on być i elo lamusy raczej nie . 
Pozdro 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE tak jak wyżej napisali o ESP itd to po 1 po 2 widzę tu admin jest juz przyznawany po znajomości i nic więcej tzw kolesiostwo vansa i sar3thundera więc ich ziomek  musi również dostać admina jak mam być szczery coraz gorzej z tą serwerownią się dzieje bo niektórzy sobie za dużo pozwalają mam nadzieje ze te osoby wiedzą o kim pisze i coś się w tym zmieni bo adminów mamy pod dostatek na serwerze i więcej nie potrzeba a tego pana to ja widze tak wgl bardzo rzadko 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic na siłe tu nie jest robione nie ważne już w sumie powinno być czy miał bana czy nie te podanie już powinno zostać dawno zamknięte jest wieksza głosów na NIE  więc nie rozumiem nad czym się jeszcze zastanawiamy. Gracz składający podanie nie jest za bardzo lubiany w szeregach administracji wniósł by więcej negatywnej pomocy niż pozytywnej :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...