Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga ez ☆


slukisz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego admina: ez ☆

Mapa, na której miało zajście: cache, mirage

Czas i data zajścia: 11.08.2015 godziny od 0:20 do 1:00 i nadal trwa

Demka/Screeny: http://scr.hu/49kp/819t7

Dodatkowo dodaje screen jak jeden z graczy mnie obrażał, a admin nie zareagował: http://scr.hu/49kp/pk6f6

 

Minuta mapy: Cała mapa

Treść skargi: Admin ma w nicku reklamę strony internetowej pomimo tego, że w regulaminie wyraźnie jest napisane, że nie można mieć czegoś takiego, gdy zwróciłem mu uwagę ani trochę się nie przejął ponadto byłem obrażany przez innych graczy i w/w administrator nic z tym nie zrobił. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca na serwerze. Jeśli ktoś w podaniu pisze, że zna regulamin to powinien go przestrzegać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnoście tej skargi byłem przy tym mam nawet nagranie tylko muszę wy-renderować. Poszkodowany o ile tak go można nazwać mówił do nas kim ty jesteś? i odnosił się z wyższością jakby był królem.  Jak się go zapytałem co zrobił dla tego serwera to odpowiedział że jest on adminem a jak ja powiedziałem że przygotowałem round sound dla serwera to mnie wyśmiał i powiedział że jest ''chujowy'' :P i gdy cię wyzywali admin był na ''spektach''. Mówiłeś też że, bym się zamkną co ja ci poradzą że nie miałem jeszcze mutacji.A co do reklamowania strony internetowej chciał zwiększyć swoje szanse ja też obstawiam na tej stronie i dodanie ich nazwy przed nick dodaje +5% szans na wygranie.Moim zdaniem admin EZ jest w porządku codziennie jest na serwerze gdy go potrzeba ogarnia ludzi którzy nie przestrzegają regulaminu.Ogólnie dobrze się sprawuje jako admin. Jak grałem z nim MMA to miał nick ez ☆ |globalelite.pl.

 

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę uważać na podpuchę. Jeżeli chodzi o wyzwiska padające w stronę poszkodowanego TO: Nie było mnie przy stanowisku (nie mogłem zareagować) dokładnie znajdowałem się na widowni (spectate). Po całym zdarzeniu konsultowałem się z graczem .::ReQu::. który potwierdzi że został sprowokowany przez gracza slukisz. Proszę przeczytać wszystkie wiadomości zawarte w konsoli które są skierowane do gracza Slukisz. Slukisz jest zwykłym prowokatorem który stwarza problemy, następnie obwinia je innych. Jeśli chodzi o mój nick: Wieczorami próbuję odbić swoje stracone skiny z CS GO LOUNGE. Wchodzę na stronę internetową LOSCGO.COM i poddaje skiny losowaniu. Strona zawarta w nicku daje mi +5 % szans na wygraną.

 Dodam iż mój prawidłowy nick to ez ☆ | globalelite.pl 

Którego używam od dawna. Head Admin Keke potwierdzi tą zgodność ponieważ ostatnio grałem z nim MMA.

 

Oto dowód:http://scr.hu/8spz/qkwen                         +5% SZANSY NA WYGRANĄ. 

 

   Dodam że próbował w to wciągnąć Administratora Movera mówiąc że On wypowie się w tej sprawie dlatego czekam na jego odpowiedź. Chcę powiedzieć tylko tyle że Mover nie był świadkiem całego wydarzenia. Dlatego Slukisz kierował się wyłącznie pewnością siebie że Mover poprze tą sprawę tylko i wyłącznie dlatego że utrzymują dobre kontakty między sobą. 

 

 

Pozdrawiam Całą Administrację jak i sprytnego prowokatora. 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dodanie jeszcze jak zastrasza Ez"a,ze z zglosi go i jest zlym admem wymienia 10 razy to samo i caly czas tak, nie da sie grac jezeli on dalej bedzie dalej dziala na servie to ja nie bede juz gral i mysle ,ze duzo osob tak samo postapi jak ja.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skukisz wbija na nasze serwery i sam szuka spin . Na mnie też mówił że będzie na mnie pisał skargę bo go zmutowałem jak się wyzywał z innym graczem. I taki człowiek ma u nas Admina . To wy wybieracie adminów a nie ja , moim zdaniem nie powinien dostać admina . Niewyobrażań sobie admina który wyzywa graczy. Ja w tym temacie mam tyle do powiedzenia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slukisz powiem ci tak chcesz to sobie graj na DD2 . Już nie będę patrzył na ciebie ulgowo bo jesteś adminem FFA , to już się skończyło. Powiem ci szczerze wnerwiasz mnie swoim zachowaniem. I jak byś czytał dokładnie regulami to byś wiedział że : 10.Admina możesz stracić w każdej chwili bez podania przyczyny!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

1. Ja decyduje kto dostaje i traci admina.

2. Admini powinni się wzajemnie dogadywać. Skargi jeden na drugiego są trochę śmieszne.

3. Takie sprawy powinniście załatwiać na pw.

4. Trzeba jeszcze to przeboleć do września, wtedy ruszymy pełną parą.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...