Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Powrót najlepszego YouTubera - Najlepsza Gra w Gwinta


Przydupas

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wybije się na Gwincie?

 

Jakoś mikrofonu spowodowana jest tym, że użyłem jakże chujowych słuchawek od Sony dodawanych do Plejaka (przy zwykłych słuchawkach nie mam mikrofonu (mam studyjny), a po podłączeniu takich telefonowych z mikrofonem, plejak nie obsługiwał mikrofonu w nich wbudowanego, innymi słowem podłączenie tego gówna było najprostszym rozwiązaniem)

Edit; Teraz zauważyłem że wygenerowali mi napisy po Hiszpańsku xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dzagu napisał:

A kiedy jakiś nowy parkour w MC? ;D

Zostaw suba i kliknij w dzwonek by być na bieżąco! Ewentualnie specjalnie dla takich zapaleńców jak ty mogę stworzyć fanpage, gdzie będę informował o najnowszych filmach zanim pojawią się na tubach.

 

58 minut temu, Areczek80 napisał:

Przydupas.. Za gwinta szanuje..

Proponuje szybką partyjke w gwinta ( Rozjebie cie ) :) Tak po przyjacielsku ;) 

Ty no nie wiem, w sumie to to może nie wypalić bo mam wersję PSową i wiem, że w teorii mogę pobrać se na Peceta, ale jednak karty, deck i level mam przypisane do tego konta z PSNem i musiałbym zacząć od nowa. Niby kiedyś grałem na pececie, ale to już było dość dawno temu i po 1 mam karty i deck który kiedyś był może dobry, a dzisiaj niekoniecznie 2 nie wiem czy czasami nie mogli skasować mi tego konta, zwłaszcza że ostatnio logowałem się gdzieś w maju.

Ale jeżeli multiplayer faktycznie jest multiplatformowy, to spoko można zagrać.

 

Tylko nie ciesz się za bardzo jak wygrasz, bo tak jak mówię grałem w to dość dawno temu i nie znam wszystkich zmian (przykładowo ostatnio się zdziwiłem jak typ zniszczył mi Geralta pożogą). Na tych pierwszych levelach to jakoś daje radę, ale żeby faktycznie dobrze grać, muszę się jeszcze poduczyć nowych zagrywek.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
Godzinę temu, Przydupas napisał:

 

Ty no nie wiem, w sumie to to może nie wypalić bo mam wersję PSową i wiem, że w teorii mogę pobrać se na Peceta, ale jednak karty, deck i level mam przypisane do tego konta z PSNem i musiałbym zacząć od nowa. Niby kiedyś grałem na pececie, ale to już było dość dawno temu i po 1 mam karty i deck który kiedyś był może dobry, a dzisiaj niekoniecznie 2 nie wiem czy czasami nie mogli skasować mi tego konta, zwłaszcza że ostatnio logowałem się gdzieś w maju.

Ale jeżeli multiplayer faktycznie jest multiplatformowy, to spoko można zagrać.

 

Tylko nie ciesz się za bardzo jak wygrasz, bo tak jak mówię grałem w to dość dawno temu i nie znam wszystkich zmian (przykładowo ostatnio się zdziwiłem jak typ zniszczył mi Geralta pożogą). Na tych pierwszych levelach to jakoś daje radę, ale żeby faktycznie dobrze grać, muszę się jeszcze poduczyć nowych zagrywek.

Jeśli na PS Gwinta obsługujesz przez Goga ... i dodajesz przez nią znajomych z pewnością jest multiplatformowy. :) 

( Nie wiem jak jest... ale sąde że da rade )

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...