Jump to content
Sign in to follow this  
Sarchez

[Rozpatrzona] Skarga na Pink Angel

Recommended Posts

Nick oskarżonego gracza:^^Pink Angel
Steam ID oskarżonego:[U:1:490703827]
Mapa, na której miało zajście:awp_legominiindia-GE (nie jestem pewny co do nazwy mapy)
Czas i data zajścia:26.04.18 okolo 18;20
Demka/Screeny:Demko
Powód skargi:Cheaty
Treść skargi:Pink Angel używa tak zwanego ,,slidewalk,,. Służy on do m.in. legit anti-aim tzn. przeciwnicy mają większą trudność z trafieniem go. Slidewalk wyróżnia się tym, że zamiast normalnego chodzenia, nwm jak to nazwać jest w powietrzu? Nie widać jakby szedł gdy sie porusza (Jego nogi są w miejscu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zauważyłem nic takiego jak wspomniałeś wyżej(może dlatego, że nie wiem jak to dokładnie wygląda itp...) natomiast obejrzałem również demko O TE  i powiedziałbym, że podejrzany używa WH, lecz dobrze się z nim kryje ( nie jestem też tego pewien, miło by było jakby ktoś się również na ten temat wypowiedział z demka, które wstawiłem ;) ). Zawsze wychodził tam, gdzie nie było żadnego enemy, a jak już ktoś był to stał w miejscu i nie wiedział co ze sobą robić. Przy najbliższej okazji będę go jeszcze sprawdzał, aby mieć 100% pewność :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zubar to nie moja wina za takie akcje ja nie używam cheatów możesz mnie sprawdzać ja będę grał jak zawsze nie zamierzam inaczej grać 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ZubaR1337 musialbys patrzec na niego z 3 osoby, byl taki moment jak mowilem ze uzywa slidewalka (wtedy sie patrzylem na niego). Byl to początek rundy, ktorej to niestety nie pamiętam. A wyglada to tak : 

(na poczatku bedzie widoczne ok. 17 sekunda) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sarchez tak jak mówiłem Ci na serwerze. Nie widziałem nic takiego i nie wiem czy będzie to widoczne na demku. Wiele akcji było dziwnych, gdy mnie zabijał (powtórki po śmierci to dobra decyzja), a zaraz potem grał jak bot. Nie widziałem jeszcze demek, obejrzę dzisiaj albo jutro po zakończeniu roku (albo przed, w sumie jest na 13 :v ) to wtedy się okaże.

 

@L666666 for your information on demos you will always hear every voice. Even muted guys, so if you wanna pick on Zubar - do it in good place like "Skargi na adminów/graczy" in topic named "Skarga ZubaR1337" ;)  Next information - there is no need to be entryfragging cheater. If he was playing like a noob, that is not deciding about he's hacks. To add more - I didn't saw him having ping on the table on legoindia or another maps when I was on server, so he theoretically use multihack like "slidewalk"+"wh"+"lag hack (I don't even know name for it xD ). But thanks for opinion that he's clear. Next time do it in less offensive way - Zuba didn't said "he's hacking for sure!!!!".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szymon2010l dostaje permmute (nie ma mutacji).

Oskarżony jak dla mnie czysty, będziemy go obserwować.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×