Jump to content
 • Dear guest!

  You can register or log in here:

[Ważne] Zmiana serwera dedykowanego (IP) [DD2,1v1,DR,TF2]


Dzagu
 Share

Recommended Posts

 • Owner

Witajcie, na dniach zmieni się adres IP serwerów podanych w tytule tematu na 185.140.121.99, porty zostaną bez zmian czyli np DD2-  185.140.121.99:27015

Dziś/jutro zacznę przenosić serwery na nową maszynę, będzie to dosyć trudny okres dla tych serwerów, gdyż zmiana IP spowoduje utratę sporej części graczy, mam nadzieje że pomożecie mi poinformować kogo się da.

 

Czemu zmiana:

- problemy z aktualną firmą

- dosyć spora cena jak na maszynę którą mamy

 

Co to zmieni:

- lepsza ochrona antyDDoS

- wiele mocniejszy procesor i więcej ramu

- lepsza stabilność serwera (VAR, ping)

 

O wszelkich zmianach będę informować na bieżąco.

Link to post
Share on other sites
Cegiełki

 • VIP

Moim zdaniem takie zmiany warto planować troszkę wcześniej, żeby powiedzmy przez tydzień w miarę normalnych, lecz zauważalnych odstępach czasu pojawiała się zarówno automatyczna informacja o takowej sytuacji, jak i każdy z adminów może raz na jakiś czas przypomnieć o takowej zmianie. Jeśli taka zmiana ma się pojawić z dnia na dzień na takim serwerze jak np. dd2 to jest szansa na sporą utratę zważywszy na to, że ostatnimi czasy spotykam tam graczy, którzy nie mają konta na forum. A "sporą" dlatego, że na obecną chwilę utrata nawet 3 graczy, którzy są stosunkowo od niedawna ale mimo wszystko wchodzą teraz na tego serwa będzie ogromna ze względu na łączną liczbę graczy ostatnimi czasy. 

 

Jeśli byłaby możliwość, proponowałbym o wstrzymanie się z tym przez ok. tydzień i wprowadzenie na serwery wiadomości o zarówno o zmianie IP jak i informacją o zachęceniu ludzi do zakładania oraz zaglądania na forum. Jeśli nie to trudno, będzie trzeba codziennie spamować tą informacją :)

Link to post
Share on other sites
Cegiełki

 • Dante unpinned this topic
 • Dante unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

 • Recently Browsing

  No registered users viewing this page.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
 • Create New...