Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

NQ


Fużu

Rekomendowane odpowiedzi

Z powodu licznych faworyzacji mozecie urzadzic swieto gdyz zmieniam serwer. Perm za to, że nie przeszedłem do TT gratuluje Manualny dopiales swego.  Poszukam sobie serwera bez zjebanych faworyzacji i obrażania graczy a ostatni moment ktory bede na serwerach globali to turniej o awp i koniec. Pod tym postem jak i na serwie mozecie swietować i bic brawa manualnemu za perma za to że nie przeszedlem do TT :).

post-809-25377_thumb.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wtedy na serwerze. To co się dzieje jest po prostu chore... Manuanalny jak tylko dostał admina, zaczęło mu się je**ć w d**ie... Myślał że może wszystko itp. Z resztą wszystko wyjasniłem z fuzhou ;)

Dobra kolego teraz tak. Podaj mi jeden przykład kiedy obraziłem graczem innym słowem niż śmierdziel (#prywatnie) ;) Po 2 To ,że fużu dostał perma to był przypadek który po 2 min wyjaśniłem z dzagu :) Tak ogólnie to fajne kolego dajesz info: Manualny faworyzacja, Manualny obraża graczy. A to co się tu dzieję jest wręcz żałosne. Brak dowodów i degrade. Achh zapomniałem ty nie obrażasz graczy sorki :) + wszystko mi wolno? Dałem 1 kicka + bana przypadkiem raz dałem noclipa aby odblokować zabawe. Żegnam 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak fużu miej do mnie sapy za bana na 30 min. To że prosiłem Cię niezmiernie o przejście to jest powód mojego degrade. Dostałeś bana na 30 i płaczesz. Typie sam mi podawałeś punkty w regulaminie w których dokładnie jest opisanie ,że nie możesz być w danej chwili w ct. A to nie moja wina ,ze 3/4 serwera pisało do mnie na pw ,żebym Cię wypierdolił. Ze względów estetycznych zawsze robiłem głosowanie ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie rzucasz się do każdego na serwerze jakbyś był bogiem... Straszyłeś banami, gagami. To nie o to chodzi w byciu adminem. Odwaliło Ci kompletnie, kilka osób nawet w tym momencie mówi na serwie że to co robiłęś było śmieszne. A dowody już ma fozhou ;)

 

//edit.

 

 

Druga sprawa czytaj ze zrozumieniem. Nie napisałem nigdzie że obrażałeś...

 

A kolejna sprawa Twoje śmieszne vota... Czy fużu ma przejść do tt i to kilkukrotnie czy fużu gada z rozwagą i po kilku takich votach dostał mute.

 

Na koniec, jesteś śmieszny wiesz. Wydawałeś się osobą która ma więcej rozumu. Ale ranga Cie najwidoczniej przerosła. A ten spam w temacie to już w ogóle pokazuje jaki jesteś niedojrzały i dziecinny.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzicie to ? Dostał degrade i nagle fużu wrócił. Ostatnio nie wiem czemu, ale żaden admin nie chce przerzucić fuża do tt. Ciśnie się do ct bez mutacji niczym modelka do nowych zdjęć... Każdy może mieć czasami takie fazy jak Manualny ale co ? Reagujecie agresywnie na skargę 8 letniego chłopca ??

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...