Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

skarga


iudzio

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżonego(prawdopodobnie): Manuanalny
Nick Oskarżyciela: Janusz# new mouse
Gdzie to się wydarzyło: na servie
Data zdarzenia:17.12.2015
Opis Sytuacji:Byłem w tt ,manu byl w ct i bawiliśmy sie w quiz, wybrałem przyrodę i dal mi pytanie: wymień 4 powody dlaczego ptaki mogą latać. Powiedziałem: maja pneumatyczne kości,maja pióra i skrzydła. Zapytał jakie kości? ja powiedziałem pneumatyczne i mnie zabił. Od tego czasu go nie lubię. 
Dowody:Świadek,który słyszał cala rozmowie ;)
Czego oczekujesz: Myśle ,że jakieś korki z przyrki.. :D I upomnienie,jestem wyrozumiały :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick Oskarżonego(prawdopodobnie): Manuanalny

Nick Oskarżyciela: Janusz# new mouse

Gdzie to się wydarzyło: na servie

Data zdarzenia:17.12.2015

Opis Sytuacji:Byłem w tt ,manu byl w ct i bawiliśmy sie w quiz, wybrałem przyrodę i dal mi pytanie: wymień 4 powody dlaczego ptaki mogą latać. Powiedziałem: maja pneumatyczne kości,maja pióra i skrzydła. Zapytał jakie kości? ja powiedziałem pneumatyczne i mnie zabił. Od tego czasu go nie lubię. 

Dowody:Świadek,który słyszał cala rozmowie  ;)

Czego oczekujesz: Myśle ,że jakieś korki z przyrki.. :D I upomnienie,jestem wyrozumiały :D

Kości pneumatyczne (łacossa pneumatica) – kości zawierające puste przestrzenie wysłane błoną śluzową, wypełnione powietrzem, które pomagają ptakom w locie, poprzez zmniejszanie całkowitej masy ciała. Zanim dodałem,ze jest powietrze w nich zostałem zabity. Opiekuna proszę o ukaranie admina. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...