Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie Igcupo


Igcupo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Igcupo
Ilość przegranych godzin na serwerze: 70h
Wiek: 15
Steam IDSTEAM_1:1:53011970 
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: 2/3
Miałeś kiedyś u nas bana: jedniego od morta na 1 h (niewiem za co)
Doświadczenie w adminowaniu: Znam komędy i regulamin admina nie miałem ale szybko sie uczę
Umiejętność obsługi SourceBans: dobra przesadziłem z 10/10 (przepraszam ale napewno mocne 7/10)
Dlaczego miałbyś dostać admina: Lubie jak jest spokój a często jak wchodze rano na server to go nie ma :( chce to naprawić :)
Znajomość Regulaminu: 10/10 
Drobna pomoc pieniężna: od czasu do czasu

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie . Ponieważ 1. Miałeś bana i to nie raz 2. Nie uwierzę , że znasz SourceBans tak dobrze 3. Kiedy u ciebie to rano nie widziałem cie ani razu z rana jak na tą chwile .

Bana miałem raz od morta na 1 h i nadal nie wiem za co jeżeli chodzi o mute to miałem na 30 min za ''obraze admina'' oczywiście od morta i rano w weekendy albo jak wolne jest bo w tygodniu jak tak że Wesołych Świąt :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
Nie wyzywamy innych osób, szczególnie jak ktoś startuje na administratora.

 

"JESTEŚ JEBNIĘTY NA ŁEB KURWA CZYTAJ OD GÓRY MASZ NA SERVERZE 35 H I JUŻ SIE STARASZ O ADM ? I 14 LAT DLA TWOJEJ INFORMACJI GRAM RANO W WEEKENDY I W WOLE DNI CWELU"

 

 

 

PODANIE ODRZUCONE, A TY DOSTAJESZ OSTRZEŻENIE JESZCZE RAZ COŚ TAKIEGO I DOSTAJESZ BANA.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...