Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na Strażnika


virtual

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżonego(prawdopodobnie): RiseN
Nick Oskarżyciela: RiseN
Gdzie to się wydarzyło: na Jailbreaku na spy_vs_spy
Data zdarzenia: 01.01.2016
Opis Sytuacji: Obraża oraz przerywa grę w dobrym momencie, daje sobię 30000 hp
Dowody: Potwierdzi dużo graczy
Czego oczekujesz: Żeby ukarano tego gracza

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Ja się podpisuje :> Nie obrażam w sumie więcej niż inni gracze ale bez przesady siedzimy z gajosem w ct ogarniamy bo są freekille itd no to sorry trzeba sb dodac hp bo cały czas zabijacie a jest tak co 2 mape. Ale w sumie jak chcecie :D

Pozdrawiam 

RiseN

 

 

edit: Właściwie  to obrażam tylko ma$kina ale jak siedzi obok mnie i krzyczy mi do ucha respawn mnie proszę to ciężko wytrzymać

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba trzeba z nim porozmawiać. Strażnik również musi dawać przykład, nie można doprowadzać do takich sytuacji. Druga sprawa, to dawanie hp. Nadużywanie starżnika/admina to lekka przesada. Ja rozumiem że coś tam czasem można zrobić :D Ale nie dawanie hp non stop. 

 

Fuzhou powinien wyciągnąć wnioski z tej skargi ;)

 

Pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co wam chodzi, Risen jest bardzo dobrym strażnikiem (bądź już był). Nigdy nie wyzywa z premedytacją a jak mu się zdarzy to doda #prywatnie, żeby inni rozumieli, że to nie jest na serio. Daje sobie 30k hp tylko gdy musi coś zrobić np ogarnąć CT i nie chce by ktoś go zabił, raczej nie da się w takim momencie nie przerwać gry a często jest nie ogar w CT to też musi często stopować czasem 3 rundy pod rząd, ale przecież nie robi tego bo tak mu się podoba tylko żeby grało się przyjemniej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jeżeli chodzi o obrażanie graczy to niestety muszę to potwierdzić bo nie raz usłyszałem, że RiseN kogoś obraża, a jeżeli piszecie o tym dodawaniu sobie ilości HP to ja tylko widziałem jak po raz pierwszy RiseN sobie dodał na FreeDay HP i wszyscy się spinali bo chciał przechodzić razem z Terrorystami Black and Yellow, a jeżeli chodzi o to że dodał sobie na normalnej prowadzonej rundzie to zrozumcie, że jak wam mówi : ,,Kto mnie zabije kick", ponieważ w tym momencie robi sprawy adminowskie czyli przenosi z CT do TT albo inne to wy tego nie umiecie zrozumieć i go zabijacie. Wiem, że RiseN popełnił duży błąd ale dajmy mu szansę przystosować się do funkcji Strażnika. A tak w ogóle to nie może być tak jak za czasów Cs'a 1.6 ? Że na FreeDay się bawiło, a nie każdy patrzył żeby wziąść broń i zabić Antyterroryste.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co wam chodzi, Risen jest bardzo dobrym strażnikiem (bądź już był). Nigdy nie wyzywa z premedytacją a jak mu się zdarzy to doda #prywatnie, żeby inni rozumieli, że to nie jest na serio. Daje sobie 30k hp tylko gdy musi coś zrobić np ogarnąć CT i nie chce by ktoś go zabił, raczej nie da się w takim momencie nie przerwać gry a często jest nie ogar w CT to też musi często stopować czasem 3 rundy pod rząd, ale przecież nie robi tego bo tak mu się podoba tylko żeby grało się przyjemniej.

Praktycznie zawsze jak kogoś obrazi to dodaje #prywatnie więc nie wiem ocb. A jeśli chodzi o hp to doaje sb i innym ct podczas zabaw żeby nie TT nie ich nie zabijali. Pozdro Angel ;3

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o obrażanie graczy to niestety muszę to potwierdzić bo nie raz usłyszałem, że RiseN kogoś obraża, a jeżeli piszecie o tym dodawaniu sobie ilości HP to ja tylko widziałem jak po raz pierwszy RiseN sobie dodał na FreeDay HP i wszyscy się spinali bo chciał przechodzić razem z Terrorystami Black and Yellow, a jeżeli chodzi o to że dodał sobie na normalnej prowadzonej rundzie to zrozumcie, że jak wam mówi : ,,Kto mnie zabije kick", ponieważ w tym momencie robi sprawy adminowskie czyli przenosi z CT do TT albo inne to wy tego nie umiecie zrozumieć i go zabijacie. Wiem, że RiseN popełnił duży błąd ale dajmy mu szansę przystosować się do funkcji Strażnika. A tak w ogóle to nie może być tak jak za czasów Cs'a 1.6 ? Że na FreeDay się bawiło, a nie każdy patrzył żeby wziąść broń i zabić Antyterroryste.

Ale obrażanie nie ma tutaj nic do funkcji Strażnika , ponieważ jednak większość wypowiedzi jest tylko na temat obrażania to Risen powinien trochę jednak uważać i tyle .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Jeżeli chodzi o ,,Chowanego naćpanego" RiseN zrobił vote i serwer się na to zgodził, a w drugim przypadku na ,,Chowanego na oślepieniu" RiseN po raz kolejny zrobił vote i było na Tak, więc go zrobił i Terroryści mieli oznaczenie, a Antyterroryści szukali na słuch. Według mnie ten ,,Chowany na oślepieniu" jest na +, ponieważ można było sobie bekę na serwie robić jak CT przechodzi idealnie koło ciebie i cie nie zauważa.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

@Gajos w dalszym ciągu nie wypowiedziałeś nie na moją odpowiedź do twojego posta , czy raczej nie masz nic do powiedzenia i to co mówię jest po prostu prawdą ?

Tak, wiem obrażanie nie ma nic do funkcji Strażnika tylko ja tam napisałem, że obrażał a według mnie nie powinien bo tak jak Puchacz napisał Strażnik powinien dawać przykład innym.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Zamykam skargę.

Proszę aby w danej kolejności i pojedynczo zgłosiły się do mnie osoby na tsa:

-Chińczyk  []

-Gajos []

-RiseN; []

Jak coś się zmieni, to będę edytował mój post.

 

Edit: RiseN dostaje ostrzeżenie, jeszcze jedna skarga tego typu lub usłyszę, że RiseN obraża graczy wylatuje z funkcji strażnika.

Dodam jeszcze, że zobaczę takie ustawianie i robienie wszystkiego by dana osoba straciła daną funkcje/uprawnienia będzie skutkować banem dla całej tej paczki :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...