Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie na admina JB by Sasuke Uchiha


Sasuke Uchiha

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Sasuke Uchiha
Ilość przegranych godzin na serwerze: Dużo, dziennie siedze na serwerze po około 9-10h
Wiek: 14
Steam ID: STEAM_1:0:151292558 
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: Dziennie nawet po 11-13h
Miałeś kiedyś u nas bana: Nie
Doświadczenie w adminowaniu: Byłem kiedyś na innym koncie adminem na serwerze JB
Umiejętność obsługi SourceBans: 7/10
Dlaczego miałbyś dostać admina: Jestem bardzo często na serwerze, nawet jezeli nie ma adminów a admin jest potrzebny. Jest bardzo źle gdy nie ma admina i robią co chcą.
Znajomość Regulaminu: Znam (odpytany)
Drobna pomoc pieniężna: Da się Zrobić

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick na serwerze: Sasuke Uchiha

Ilość przegranych godzin na serwerze: Dużo, dziennie siedze na serwerze po około 9-10h

Wiek: 14

Steam ID: STEAM_1:0:151292558 

Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: Dziennie nawet po 11-13h

Miałeś kiedyś u nas bana: Nie

Doświadczenie w adminowaniu: Byłem kiedyś na innym koncie adminem na serwerze JB

Umiejętność obsługi SourceBans: 7/10

Dlaczego miałbyś dostać admina: Jestem bardzo często na serwerze, nawet jezeli nie ma adminów a admin jest potrzebny. Jest bardzo źle gdy nie ma admina i robią co chcą.

Znajomość Regulaminu: Znam (odpytany)

Drobna pomoc pieniężna: Da się Zrobić

Nie obraza, stara sie cos zrobic gdy za duzo ct a za malo tt, pyta z regulaminu oraz zna bardzo dobrze:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pytaniu : Ile masz przegranych godzin na serwie wpisujesz zebranych razem godzin , a co do podania Jak dla mnie narazie jestem na Nie ze względu na to , że grasz tu od niedawna i jeszcze do końca nie ogarniasz jak dla mnie  . Staraj się dalej .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Jestem na NIE. Powodem jest m.i za niski wiek ;)

 

A druga sprawa. Fużu takie odpowiedzi jak Twoja nie mają sensu. Za takie coś powinno leciec ostrzeżenie n forum w postaci warna.

 

/edit.

 

Gość chce admina a bawił się dziś kulkami na mapie, za co dostał bana.

 

Nie wiedziałem że za to jest ban, inni admini nie robią innym nic za to.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

 

Ilość przegranych godzin na serwerze: Dużo, dziennie siedze na serwerze po około 9-10h

Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: Dziennie nawet po 11-13h

Mhm, ciekawe... Raz piszesz 9h-10h, a potem 11h-13h, ciekawi mnie to jak ty to wszystko robisz w okresie szkolnym.

To nie zmienia faktu, że podanie jest odrzucone, bo i wiek nie jest wystarczający.

Wracając do tych kuleczek to poproszę o informację na pw który z adminów nie banuje za kuleczki..

 

@Fużu

Wcześniej to olewałem ale teraz już mnie to zaczyna irytować... Masz perma na Jailbreaku, a i tak nadal zaglądasz na nasze forum i postujesz głupie oraz nic nie wnoszące komentarze, ty chyba nie masz nic lepszego do roboty w życiu xD Zajmij się czymś zamiast postowania takich nic nie wnoszących komentarzy, nie wiem, pilnuj ubrań czy coś, zrób coś ze sobą :D

///Zamykam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...