Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

rozpatrzone PODANIE O ADMINA :o


Bizzi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: ONA JEST JAK JEDWAB

Ilość przegranych godzin na serwerze: aktualnie 43 , myślę że bez resetów ranku 150-200 
Wiek: za niedługo 15 ;) 
Steam ID: 
STEAM_0:1:112207107
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: myślę że 3-5 godzin w tygodniu , na weekendu do 10 godzin spokojnie i zawsze jestem dostępny na steam w razie potrzeby :) 
Miałeś kiedyś u nas bana: tak , na 30 min za lagi :) 
Doświadczenie w adminowaniu: myślę że niezłe , kiedyś byłem adminem mniejszego serwera jailbreake , co akurat tam wiązało się z dużą odpowiedzialnością bo kultura osób grających tam była na poziomie przedszkolaka :) 
Umiejętność obsługi SourceBans: myśle że mocne 7/10
Dlaczego miałbyś dostać admina: wydaję mi się że przy mojej dostępności oraz zaangażowaniu mogę dużo pomóc , nigdy nie odwracam się od osób które potrzebują pomocy ;) 
Znajomość Regulaminu: 10/10 
Drobna pomoc pieniężna: Tak , oczywiście w miarę potrzeby :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie NIE chociaż wyczytałem z tego podania , że jesteś osobą ogarniającą ale wiek mówi sam za siebie jak dla mnie :)

 Pozdro.

Powiem ci że jak bym dostał "posadkę" to nie był bym jedynym adminem z 15-nastką xd :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem na tak. Znajomość SourceBans teoretycznie w dosyć wysokim stopniu, doświadczenie na znacznie bardziej wymagającym serwerze też jest. Kolega udziela sie przez mikrofon, oczywiście wtedy kiedy zajdzie taka potrzeba. Nie gada bez sensu 24/h. Jedynym minusem faktycznie jest ten wiek,aczkolwiek mutacja jest :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...