Sign in to follow this  
BobPixel#DJ#Back

POSZUKIWANY/POSZUKIWANA PILNIE!

Recommended Posts

Siemaneczko wszystkim zgromadzonym w tym temacie.

Jako, że dostaje od was dużo wiadomości z zapytaniem kiedy będzie surf to odpowiadam oficjalnie, że podejmę się tego wyzwania tylko będzie mi ciężko ogarniać DR,HNS, SURF+RPG, ale jakoś sobie poradzę.

Poszukuję osoby, która gra na serwerach typu surf+RPG żeby mnie nakierowała co ma się znaleźć na takim serwerze.

Pozdrawiam B.

• Upvote 4

Pogrywam na Surfach rpg (DM,FFA), ale najczęściej na zwykłych, ale mogę trochę pomóc:
1) AutoBH
2) Klasy (każda klasa miałaby coś specjalnego i z każdym poziomem ulepszałby się ten skill lub skille np. hunter - ma zwiększony dmg i speed, Fenix - podpala na 0.3 sekundy, Lodomir - zamraża na 0.5 sekundy, czy coś w tym stylu)
3) Jakiś ranking (np. za zabójstwa)
4) VIP (TAG, większy exp, 25% wiecej HP, odblokowanie klas dla VIP)
5) Skiny , rękawiczki, kosy, smugi, za kredyty, które zdobywałoby się za zabójstwa albo spędzony czas na serwerze np.
-50 kredytów = 10min na serwerze
-10 kredytów = zabójstwo
 SKLEP
-200 kredytów - skin postaci
-500 kredytów- rękawiczki lub smuga
-1000 kredytów - kosa (flip knife, butterfly, idt)
-5000 kredytów - na 2 dni VIP
-100 kredytów - odrodzenie 
6)JACKPOTTTT za kredyty, można by było łatwo się wzbogacić, ale także stracić, bardzo fajne umilenie czasu na serwerze.
7)No block
8)ochrona na początku gry
9)brak obrażeń od upadku
10)Muzyka, przez całą mapę
11)Sensowny Regulamin
12)W tym punkcie chciałbym podkreślić, że surf FFA jest dobry, ale na własnym doświadczeniu mogę powiedzieć, że po jakimś czasie jak serwer wystartuje, a będą przybywać nowe osoby, a pewnie będą, to będą miały ciężej z osobami, które mają już wymaksowane postacie, w przypadku DM ten problem częściowo znika bo osoby cały czas się odradzają więc mniejszy tilt jest i większa szansa na zabicie takiego delikwenta, przez jakiegoś borowika, problem też znika jeśli byłyby Wipy co kilka tygodni.

częściowy zarys, może coś mi jeszcze wpadnie na myśl to zrobię edit.

Edited by JSH
  • Like 1