Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na kwack'a


risenΩ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Nick Oskarżonego(prawdopodobnie):Kwacek
Nick Oskarżyciela: RiseN
Gdzie to się wydarzyło: jb_sand (coś takiego)
Data zdarzenia:2016-01-14
Opis Sytuacji: Zdaniem moim i dużej części serwera kwacek nie ogarnia regualminu np używa !shop gdy jest mniej niż 5tt. Nie zbyt ogarnia.
Dowody:Sporo część serwera  potwierdzi.
Czego oczekujesz:Upomnienia dla tego administratora oraz aby przeczytał dokładnie regulamin albo nawet degrada bo to porazka.

 
Edit: Na serwerze pojawia się raz na rok...

post-948-0-13555500-1452793431_thumb.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak

nie wiem co jest na tym screenie ale widzę tylko że użyłem komendy !shop, poza tym nie pamiętam dokładnie tej sytuacji i nie powiem ci czy było wtedy 5 osób tt, może masz racje, może nie, w każdym bądź razie ten screen nic nie udowadnia.

PS. Często zdarza się że komende !shop wpisuje dla beki, żeby CT troche sie podstresowali więc fajnie by było gdybyś następnym razem zrobił screena jak już coś kupiłem, bo cytując regulamin muszę kupić coś w sklepie, komenda !shop jest dozwolona zawsze  Zakaz kupowania w sklepie jezeli zostalo mniej niz 5 TT 

 

 

Natomiast wiem tylko że rzetelność niektórych osób tutaj piszących mnie przeraża osobiście.


 
Podpisuje się było tak dziś kwacek nie ogarnia
 
 
^Może być najpierw przed kłamaniem publicznie na forum sprawdził chociaż czy byłem dzisiaj na serwerze, podpowiem ci że mnie nie było XDDD
 
Virtual bardzo chętnie usłysze kiedy czegoś nadużyłem, bo takie pisanie to sobie może każdy zafundować,
 
bez pozdrowień
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwacek ma racje , a takie głupie zwoływanie się przez kilka osób na skargę jest dziecinne i głupie w dodatku nie mając żadnych dowodów tylko nie rzetelnych świadków , pokazujecie , że nie warto z wami rozmawiać w takim przypadku.

 

Jew kolejny, zarejestrował sie na forum tylko po to żeby napisać coś w tym poście, jeden post.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...