Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga Na Risena.


Manifester

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Nick oskarżonego admina:  Risen
Mapa, na której miało zajście:  JB_mountcraft  czy  jakoś  tak.
Czas i data zajścia: 11:57      19.01.2016r.
Demka/Screeny:http://www53.zippyshare.com/v/aYUbHMBV/file.html
Minuta mapy:  nie  wiem
Treść skargi:[/b] Otóz   Risen   był   ze   mną   w  CT  i  ja   wziąłem  wardena   i   na  chowanym   nie  upoważniłem   go  do  zabijania  a   ten   mnie   zgładził  i   nie   chciał  zrespić   i  nie   było   mnie   na   chowanym.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie można tak robić , to dlaczego ty dawałeś takie polecenia na innych mapach , nie mam dowodów tylko swoje słowo ale jednak Admina nie może kłamać i w tym przypadku nie dawałeś sobie Slaya za łamanie regulaminu , w którym nic takiego na ten temat nie ma więc nie wypowiadaj się na temat tego przypadku skoro sam go łamałeś.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Skoro nie można tak robić , to dlaczego ty dawałeś takie polecenia na innych mapach , nie mam dowodów tylko swoje słowo ale jednak Admina nie może kłamać i w tym przypadku nie dawałeś sobie Slaya za łamanie regulaminu , w którym nic takiego na ten temat nie ma więc nie wypowiadaj się na temat tego przypadku skoro sam go łamałeś.

Robiłem to przed tym jak fuz powiedział że tak nie wolno :>

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Byłem przy tym Fuzhou ostatnio zarządził ,iż nie można zabraniać zabijać CT na chowanym. Dlatego RiseN dał mu slaya, jak łamie regulamin to chyba można dać mu slaya nie? :v

Nie byłeś, i nic takiego nie mówiłem, na pewno nie ostatnio.... ;]

Jak tam chcesz z tego co wiem nie można tak robić wczoraj mówił o tym fuz :) Chciałem Cię zrespić ale źle wpisałem respawn i nie zdążyłem. Więcej niż przeprosić nie mogę :>

 

Pozdrawiam RiseN

Tak samo, wczoraj nic do mnie nie pisałeś... A co do przeprosin to jest w obowiązku od razu przeprosić, a nie dopiero po fakcie.... Nie powinieneś go slayować tylko upomnieć bo sądzę, że to było w formie żartu. ;]

 

 

Kurwa ludzie co jest z Wami nie tak? Ten serwer powoli zmienia się w dżunglę.... Jakieś polecenia lewa ściana względem lewej ściany, no ludzie proszę Was. Każdy freeday wygląda tak samo: znaleźć broń -> zabić CT. Podobnie wyglądają nawet rundy prowadzone przez CT, !shop deagle czy awp i po rundzie, rozumiecie, że w ten sposób psujecie rozgrywkę innym graczom i zniechęcacie innych użytkowników do grania na naszym serwerze. Szczerze? To już czasami mi się odechciewa grać na Jailbreaku, próbuje fajnie prowadzić i nic, każdy !shop i kupuje deagla i mnie zabija, rozumiem od czasu się zbuntować ale nie kurwa na początku rundy i to jeszcze administracje Na Waszym miejscu wstydziłbym się na początku rundy zabić prowadzącego(kogoś z administracji) 5 raz z rzędu... Nie wywyższam tu nikogo, ale administracja to administracja i powinniście się trochę inaczej zachowywać. Nawet te bunty na początku rundy... Proszę Was.... To jest tylko moja opinia. Tak jak na początku pisałem, ten serwer zamienia się w jebaną dżunglę, wkurwiony po tych buntach idę na serwer AWP, i nagle mi osoby (najczęściej które mi się buntowały) piszą, że serwer padł lub jest gracz który łamie regulamin, no to serio, jest szczyt chamstwa. Potem to daj mi admina, zobacz moje podanie na admina, daj kredyty(za to będę banował), zbanuj tego, tamtego, ludzie coś za coś. Upominam od czasu do czasu Wasze zachowanie a wy nic. Tak więc proszę zmieńcie swoje zachowanie i liczę na to, że moja wypowiedź do kogoś dotrze i coś zmieni na serwerze. Proszę Was o zmianę i rozsyłanie tego każdemu kto jest lekko pierdolnięty i co każdą rundę buntuje. Pamiętajcie, że to Wy tworzycie społeczność i atmosferę i to od Was zależy jak będzie wszystko przebiegać. Nie chcę tutaj nikogo obrażać i przepraszam za wszystkie wulgaryzmy ale inaczej nie da się tego wyrazić. Dzięki, jeśli to przeczytałeś :) Co do skargi to muszę ochłonąć i potem dam znać.

 

 

`Fuzhou

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Fuzhou tak powiedział Manifester był wtedy nawet na serwie i ja mu to powtórzyłem.

Aha jakoś sobie nie przypominam tego żeby Fuzhou mówił to w mojej obecności a zwłaszcza nie pamiętam tego żebyś mi to powtarzał więc przestań ściemniać. :P

 

I wiesz co jest najlepsze ? że jak ty nie upoważniasz to nikt nie ma pretensji i czeka aż pozwolisz zabijać wtedy to sie nie slayniesz co? 

 

 

Ps. ja to dla jaj powiedziałem i chciałem zobaczyć reakcje no i sie zawiodłem bo była chujowa...

 

(on kłamie żeby nie dostać kary a admini/strażnicy nie mogą kłamać przecierz)

 

I na dodatek jego kumpel Alpha przyszedł podpisać post na jego korzyść.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Aha jakoś sobie nie przypominam tego żeby Fuzhou mówił to w mojej obecności a zwłaszcza nie pamiętam tego żebyś mi to powtarzał więc przestań ściemniać. :P

 

I wiesz co jest najlepsze ? że jak ty nie upoważniasz to nikt nie ma pretensji i czeka aż pozwolisz zabijać wtedy to sie nie slayniesz co? 

 

 

Ps. ja to dla jaj powiedziałem i chciałem zobaczyć reakcje no i sie zawiodłem bo była chujowa...

 

(on kłamie żeby nie dostać kary a admini/strażnicy nie mogą kłamać przecierz)

 

I na dodatek jego kumpel Alpha przyszedł podpisać post na jego korzyść.

Mozemy sb o tym podagac gdy nauczysz sie pisac :>

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...