Jump to content
Sign in to follow this  
TAO

[Rozpatrzone] Podanie na Opiekuna DR.

Recommended Posts

Nazwa serwera: DEATHRUN
Imię: Kamil
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Aktualnie poświęcam serwerowi większość mojego dnia, ale wiadomo że jest to spowodowane aktualną sytuacją w Polsce jak i na świecie. A gdy świat wróci do normy podejrzewam że będzie to kilka godzin codziennie wieczorem, oczywiście nie licząc w to ogarnięcie forum na telefonie w ciągu dnia itd. .(W tym roku prawdopodobnie idę na studia.)
Staż na serwerze: Myślę że są to jakieś 2 miesiące, lecz dopiero od ok. miesiąca jestem bardziej aktywny.(Byłem nieźle zawalony materiałem w szkole i nie było czasu na żadne gierki)
Znajomość sourcemoda (1-10): 8
Zaufanie wobec graczy (1-10): Nie wiem dokładnie o co chodzi w tym zaufaniu wobec graczy ale wydaje mi się że mam całkiem spore, do każdej sprawy podchodzę bezstronnie i staram się traktować każdego gracza na równym poziomie z innymi. 9/10
Dlaczego akurat Ty: Myślę że posiadam wystarczające doświadczenie na takiego stanowisko, przed kilku laty byłem współwłaścicielem DR. Ciągle pomagam Bobowi z aktualizacjami wprowadzanymi na serwer oraz staram się być na bieżąco z forum. Aktualnie z tego co się orientuje nie ma nikogo innego chętnego na to stanowisko więc myślę że można dać mi szanse.
Co byś chciał zmienić za twojej kadencji?: Przede wszystkim chce przywrócić do życia dział DR, póki co gracze pojawiają się na nim dosyć sporadycznie i kierują swoje pytania i problemy na pw do Boba bądź innych administratorów zamiast wejść na forum. Także chciałbym wprowadzić wiele rzeczy na serwer m.in. 
-Rotacje map w puli dostępnych na DR. (Aktualnie wszyscy grają te same mapy w kółko, mimo iż pojawiają się nowe)
-Wprowadzenie do sklepu wiele nowych przedmiotów.(Traile, laser shot, aury, skiny itd.)
-Udoskonalenie systemu kredytów oraz ruletek.
I wiele innych zmian które już są w toku i powoli nad nimi pracujemy wraz z Bobem.

Nie wiem nawet czy to podanie było konieczne xd

Wszyscy widzieli, że pomagałeś Pixelowi z DR, myślę, że nie ma co się bawić w podania :D

+ pomocny

+ SM

+ ogarnięty

+ ma pomysł

- staż

- lubi się wymądrzać :v

- rozpoczęcie studiów (pierwszy rok zabiera dużo czasu i zaangażowania, wiem, bo drugi raz przez niego przechodzę na innym kierunku xd)

Ostatni powód też jest na +, bo Pixel też będzie potrzebował "drugiej ręki" i kogoś ogarniętego. Jestem na TAK.

+wiek 
+doświadczenie
+ogarnięty
+kreatywny
+wprowadził jak i chce wprowadzić nowe rzeczy na serwer (stale przychodzą mu do głowy nowe pomysły)

Na DR jest nas mało, a Pixel ma dużo roboty czasami. Drugi opiekun sie przyda. Jestem na TAK .

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

GLOBALELITE.pl

Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz

Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum

Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami

Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)

• Create New...