Jump to content

TAO

Guardian [DR]
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Biedopomocnik

About TAO

 • Rank
  Lame

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Zielona Góra

Recent Profile Visitors

101 profile views
 1. Jesteś często na serwerze co sam zauważyłem i jest to dużym plusem, sourcemoda można się nauczyć więc to nie stanowi problemu. Lecz mam pewne wątpliwości w sprawie twojego wieku, już dwie osoby dały mi znać że nie masz tych 16lat więc jak to jest naprawdę ? I także nigdy nie słyszałem twojego głosu więc nie mam pojęcia czy posiadasz mutacje czy nie. W sprawie weryfikacji tych dwóch rzeczy napisz do mnie na steam i pogadamy na TS3/Discord.
 2. Jakiś czas temu dodaliśmy trochę nowych map, mimo tego ludzie nie chcieli ich grać i wybierali ciągle te stare, więc podejrzewam że to jest problemem a nie ich ilość. Ale tak czy siak mamy planach stworzenie rotacyjnej puli map która będzie się zmieniać np. co miesiąc.
 3. Mam nadzieję że już więcej nie będziesz nadużywał mikrofonu, i nie zmarnujesz swojej drugiej szansy.
 4. To że ktoś chciał, byś puszczał bindy nie jest żadnym wytłumaczeniem dla łamania regulaminu. Mute jest w 100% słuszny i patrząc na twoje podanie nie widzę żadnego powodu byś dostał unmute.
 5. Mimo początkowych wpadek z forum to jestem na tak, ponieważ w grze wydajesz się ogarnięty i często cię widzę na serwerze, a po za tym potrzebujemy aktywnych adminów. Przyjmuje na okres próbny od jutra tj. 10.05.2020 do 10.06.2020. Nie zmarnuj tej szansy
 6. TAO

  skarga na gracz

 7. TAO

  skarga na gracz

  Upomnę tych graczy przy najbliższej okazji by nie nadużywali tej komendy. Jeśli to nie poskutkuje zostaną ukarani.
 8. TAO

  Skarga

  Wraz z Matisem mówiliśmy ci żebyś zmienił nick na inny co skończyło się jedynie dodaniem cyferek na końcu. Nie wiem czy ty chcesz zrobić z nas idiotów czy sam jesteś nie zbyt inteligentny. Po obejrzeniu demek jestem w stanie stwierdzić że wiedziałeś co robisz i świadomie podszywałeś się pod prawdziwego Sekunde, jednocześnie obrażając innych graczy. W jakim celu to robiłeś to mogę się tylko domyślać że chodziło o oczernienie prawdziwego Sekundy. Zostajesz ukarany 3 tygodniowym banem, a reszta dostaje na 1 dzień gaga w ramach ostrzeżenia. To że ktoś podszywa się pod waszego kolegę nie znaczy że możecie bezkarnie łamać regulamin, taką sprawę należy zgłosić do jakiegokolwiek administratora bądź tutaj na forum i przede wszystkim zachować spokój do rozwiązania sprawy.
 9. W tym temacie możecie zamieszczać propozycje tego co byście chcieli by się znalazło na najbliższej edycji DR. (mapy,skiny,pety itd.) Najlepiej link + opis danej propozycji.

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich ! Potrzebujemy tylko waszej pomocy ! Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić że razem możemy wszystko ! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń , ludzi którzy są godni aby dołączyć do globalnej elity społeczności którą traktuje się jak drugą rodzinę !

Istniejemy od 2014r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...