Skocz do zawartości

Hej,

widzę, że jesteś niezalogowany. O wiele łatwiej jest udzielać się w naszej społeczności, jeśli założysz własne konto.

Na początku będziesz mieć parę ograniczeń, dlatego im wcześniej to zrobisz, tym szybciej będziesz mieć pełne możliwości.

 

Nie zmuszamy do rejestracji, natomiast wiedz, że wspierasz nas aktywnością jak i samym logowaniem.

Dzięki za uwagę!

Dante Dante

TAO

Opiekun [CS:GO][CS:GO]
 • Liczba zawartości

  41
 • Zawartość na Chatboxie

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
 • Haracze

  0,00 zł 

Zawartość dodana przez TAO

 1. Jesteś często na serwerze co sam zauważyłem i jest to dużym plusem, sourcemoda można się nauczyć więc to nie stanowi problemu. Lecz mam pewne wątpliwości w sprawie twojego wieku, już dwie osoby dały mi znać że nie masz tych 16lat więc jak to jest naprawdę ? I także nigdy nie słyszałem twojego głosu więc nie mam pojęcia czy posiadasz mutacje czy nie. W sprawie weryfikacji tych dwóch rzeczy napisz do mnie na steam i pogadamy na TS3/Discord.
 2. TAO

  Propozycja

  Jakiś czas temu dodaliśmy trochę nowych map, mimo tego ludzie nie chcieli ich grać i wybierali ciągle te stare, więc podejrzewam że to jest problemem a nie ich ilość. Ale tak czy siak mamy planach stworzenie rotacyjnej puli map która będzie się zmieniać np. co miesiąc.
 3. Mam nadzieję że już więcej nie będziesz nadużywał mikrofonu, i nie zmarnujesz swojej drugiej szansy.
 4. To że ktoś chciał, byś puszczał bindy nie jest żadnym wytłumaczeniem dla łamania regulaminu. Mute jest w 100% słuszny i patrząc na twoje podanie nie widzę żadnego powodu byś dostał unmute.
 5. Mimo początkowych wpadek z forum to jestem na tak, ponieważ w grze wydajesz się ogarnięty i często cię widzę na serwerze, a po za tym potrzebujemy aktywnych adminów. Przyjmuje na okres próbny od jutra tj. 10.05.2020 do 10.06.2020. Nie zmarnuj tej szansy
 6. TAO

  skarga na gracz

  Upomnę tych graczy przy najbliższej okazji by nie nadużywali tej komendy. Jeśli to nie poskutkuje zostaną ukarani.
 7. TAO

  Skarga

  Wraz z Matisem mówiliśmy ci żebyś zmienił nick na inny co skończyło się jedynie dodaniem cyferek na końcu. Nie wiem czy ty chcesz zrobić z nas idiotów czy sam jesteś nie zbyt inteligentny. Po obejrzeniu demek jestem w stanie stwierdzić że wiedziałeś co robisz i świadomie podszywałeś się pod prawdziwego Sekunde, jednocześnie obrażając innych graczy. W jakim celu to robiłeś to mogę się tylko domyślać że chodziło o oczernienie prawdziwego Sekundy. Zostajesz ukarany 3 tygodniowym banem, a reszta dostaje na 1 dzień gaga w ramach ostrzeżenia. To że ktoś podszywa się pod waszego kolegę nie znaczy że możecie bezkarnie łamać regulamin, taką sprawę należy zgłosić do jakiegokolwiek administratora bądź tutaj na forum i przede wszystkim zachować spokój do rozwiązania sprawy.
 8. W tym temacie możecie zamieszczać propozycje tego co byście chcieli by się znalazło na najbliższej edycji DR. (mapy,skiny,pety itd.) Najlepiej link + opis danej propozycji.
 9. Mute zostaje zdjęty, ale przy następnym wykroczeniu zostanie przywrócony perm bez odwołania.
 10. Nazwa serwera: DEATHRUN Imię: Kamil Wiek: 20 Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Aktualnie poświęcam serwerowi większość mojego dnia, ale wiadomo że jest to spowodowane aktualną sytuacją w Polsce jak i na świecie. A gdy świat wróci do normy podejrzewam że będzie to kilka godzin codziennie wieczorem, oczywiście nie licząc w to ogarnięcie forum na telefonie w ciągu dnia itd. .(W tym roku prawdopodobnie idę na studia.) Staż na serwerze: Myślę że są to jakieś 2 miesiące, lecz dopiero od ok. miesiąca jestem bardziej aktywny.(Byłem nieźle zawalony materiałem w szkole i nie było czasu na żadne gierki) Znajomość sourcemoda (1-10): 8 Zaufanie wobec graczy (1-10): Nie wiem dokładnie o co chodzi w tym zaufaniu wobec graczy ale wydaje mi się że mam całkiem spore, do każdej sprawy podchodzę bezstronnie i staram się traktować każdego gracza na równym poziomie z innymi. 9/10 Dlaczego akurat Ty: Myślę że posiadam wystarczające doświadczenie na takiego stanowisko, przed kilku laty byłem współwłaścicielem DR. Ciągle pomagam Bobowi z aktualizacjami wprowadzanymi na serwer oraz staram się być na bieżąco z forum. Aktualnie z tego co się orientuje nie ma nikogo innego chętnego na to stanowisko więc myślę że można dać mi szanse. Co byś chciał zmienić za twojej kadencji?: Przede wszystkim chce przywrócić do życia dział DR, póki co gracze pojawiają się na nim dosyć sporadycznie i kierują swoje pytania i problemy na pw do Boba bądź innych administratorów zamiast wejść na forum. Także chciałbym wprowadzić wiele rzeczy na serwer m.in. -Rotacje map w puli dostępnych na DR. (Aktualnie wszyscy grają te same mapy w kółko, mimo iż pojawiają się nowe) -Wprowadzenie do sklepu wiele nowych przedmiotów.(Traile, laser shot, aury, skiny itd.) -Udoskonalenie systemu kredytów oraz ruletek. I wiele innych zmian które już są w toku i powoli nad nimi pracujemy wraz z Bobem.
 11. Z tego co się orientuje 3 min to nie jest chwila przed upływem bana a tym bardziej po upływie.
 12. Ignorantia legis non excusat = nieznajomość prawa nie zwalnia z odpowiedzialności. Gdy nie jesteś czegoś pewien to następnym razem polecam najpierw przeczytać regulamin zanim cokolwiek zrobisz.
 13. @xDar1uNq A tak po za tym że skarga w złym miejscu, to składasz skargę na siebie samego.
 14. Sprawa wygląda tak że nie ma czegoś takiego jak "zobaczę sobie jak działa ten bug" , nie wolno korzystać z bugów mapy i koniec kropka. Perma dostałeś słusznego, jeśli zostałeś zbanowany na jednym koncie , nie masz prawa wejść na drugim przed upływem blokady na pierwszym koncie. W skrócie to się przyznałeś do złamania regulaminu, a co dalej z tobą będzie to już zadecyduje @Head-Admin. ( ps. powinieneś dostać perma na dwóch kontach ale to już mniejsza)
 15. TAO

  Skarga na admina

  Po obejrzeniu demka i przeanalizowaniu go całkowicie bezstronnie, jestem w stanie stwierdzić że Bieniu świadomie łamał regulamin do czego się później sam przyznał mówiąc "to pokaż mi gdzie nie można zabijać z AWP na nożach". No nigdzie tak nie można, gość wybiera knife to bijecie się na noże. Inną sprawą jest zbanowanie innego gracza 2 rundy później za coś podobnego, nie uważasz że to trochę hipokryzja ? Prywatnie bardzo cie lubię ale to nie jest powód by przymykać oko na takie sytuacje. Ale do całości niech wypowie się @Head-Admin

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

This theme is made by doc

Social Links

Where you can find us?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Dodaj nową pozycję...