Jump to content

Hej, Guest

Dziś wgrałem kilka nowych rzeczy na forum.
Oprócz takich ogłoszeń, dodałem też "cegiełki", czyli kwadraciki w ramach nagrody za konkretne rzeczy na forum.

Na razie są tylko 3, ale zapewne pododaję więcej.

Daj znać, jeśli masz pomysł na coś nowego.

Dante Dante
Sign in to follow this  
ShEx0

eTernity sTrong szuka 4/5 graczy!

Recommended Posts

✲ Witam wszystkich serdecznie! Na samym początku chcę podziękować za zainteresowanie naszą ofertą. ✲

✲ Pragnę przedstawić po krótce moją osobę. Nazywam się Gracjan Witas a w świecie e-sportu jestem rozpoznawalny pod pseudonimem ShEx0. W kwietniu obchodzę swoje 22 urodziny. Aktualnie mieszkam w Sosnowcu, ze względu na podjęte przeze mnie studia o kierunku logistycznym na UE w Katowicach. Moim głównym zainteresowaniem jest hokej na lodzie, który trenowałem przez 10 lat. Doświadczenie jakie posiadam w prowadzeniu projektów jest kilku letnie, gdzie brałem czynny udział np. Polarist Gaming. Po przerwie jaką miałem tworzę wraz z moim dobrym przyjacielem Adamem "Bubczii" Wywiał własny projekt o nazwie ᴇᴛᴇʀɴɪᴛʏ ꜱᴛʀᴏɴɢ ᴇꜱᴘᴏʀᴛ. ✲

✲ Tworzymy projekt non-profit, co oznacza brak wynagrodzeń dla żadnego z "członka rodziny". Natomiast jesteśmy w stanie zagwarantować wiele innych rzeczy: ✲

✮ Każdy z naszych zawodników może otrzymać szatę graficzną przygotowaną specjalnie pod siebie,
✮ Zapewniamy zaplecze treningowe oraz własny komunikator głosowy ts3,
✮ Jesteś skłonni pomóc przy prowadzeniu swoich social mediów,
✮ Dojrzałe oraz pełne zaangażowanie,
✮ Opłata na start w różnego typu turniejach,
✮ Kontakt z nami 24/7 bez względu na okoliczność,
✮ Wsparcie z naszej strony oraz wolną rękę,
✫ W przyszłości zapewnimy własne koszulki oraz gadżety,
✫ W planach mamy wspólne wyjazdy na bootcampy bądź spotkania integracyjne,
✫ Gdy uzyskamy partnerstwa będziemy się starali zapewnić dla naszych zawodników pomoc sprzętową bądź wynagrodzenie.

✲ Z racji, że my gwarantujemy miejsce do podnoszenia własnych umiejętności, my również mamy swoje oczekiwania co do naszej drużyny: ✲

✮ Szukamy przede wszystkim stałej piątki, ewentualnie czwórki która wspólnie gra jakiś czas,
✮ Oczekujemy pełne zaangażowania oraz dojrzałości we wszystkich sprawach,
✮ Przede wszystkim dla nas ważna jest SZCZEROŚĆ wobec nas jak i was samych,
✮ Poświęcenia czasu aby stać się dużo lepszym,
✮ Wyznacznik poziomu to minimum 10 lvl bez znaczenia na ilość pkt ELO, bądź równowartość Rangi ESEA.
✮ Doświadczenia na scenie e-sportowej.

✲ Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą, bądź chcecie dowiedzieć się czegoś więcej zapraszamy was do kontaktu z nami: ✲

https://www.facebook.com/ManagerShEx0
https://www.facebook.com/gaming/eternitystrongesport
https://steamcommunity.com/id/ShEx0

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

GLOBALELITE.pl

Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz

Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum

Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami

Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)

• Create New...