Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie Szamana o Admina


Szaman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick na serwerze:  ☆ SzamaN°♥ ☆
  • Ilość przegranych godzin na serwerze: 134
  • Ilość godzin przegranych w CS:GO: 1106 godzin ale ta liczba będzie stale rosła do góry
  • Wiek: 23
  • Imię: Adam
  • Steam ID:  STEAM_1:0:206794648
  • Sprawny i działający mikrofon: Sprawny
  • Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a:  Różnie to bywa ( obowiązki domowe itp) ale staram sie te 3-4 minimum dziennie grać
  • W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Różnie, system pracy 2 zmianowy więc godziny elastyczne
  • Miałeś kiedyś u nas bana:  Nie dostałem bana
  • Doświadczenie w adminowaniu: Doświadczenie mam jedynie z CS 1.6
  • Umiejętność obsługi SourceMod: 4 ale z czasem umiejętności się powiększają
  • Umiejętność rozpoznawania cheatów: Posiadam
  • Czynny udział w życiu forum: Staram się, chociaż przyznam się że czasem nie wchodzę a na forum jestem od niedawna
  • Dlaczego miałbyś dostać admina: Gram w różnych godzinach i czasem bywa tak że wchodzą osoby 'odpalone' a nie ma nikogo kto mógłby się zająć pilnowaniem porządku. Chciałbym też od siebie pomagać przy zapewnianiu komfortu gry .
  • Znajomość Regulaminu(1-10): 9
  • Drobna pomoc pieniężna: Tak, w sumie od samego początku kiedy tu gram posiadam zawsze wykupionego Vip'a :)

 

Witam, jestem Adam i postaram się w kilku zdaniach powiedzieć coś o sobie.

Jestem 23 letnim chłopakiem który interesuje się sztukami walki oraz takim domowym majsterkowaniem ( pan złota rączka :D ) Pracuję w systemie 2 zmianowym wiec na serwerze witam o róznych nieokreslonych godzinach . Lubię sobie zajarać blancika i czesto gram w takim stanie więc czasami moge trochę przymulać podczas rozmowy na czacie :)  Wszyscy wiemy w jakich czasach żyjemy wiec oczywistą i naturalną kewstią jest to ze przeklinam. Grając staram się zawsze zachować kulturę na przyzwoitym poziomie chociaż czasem zdarzy się tak , że po prostu poniosą mnie emocje i nie będę ukrywał tego iż zdarzyło mi się negatywnie wypowiedzieć w kierunku gracza który mimo prośby dalej karygodnie zachowywał się na czacie. Chodzi tu głownie o osoby które celowo utrudniali grę tylko dlatego że miały z tego satysfakcję. Chciałbym dołączyć do grona adminów ale werdykt pozostawiam do waszej dyspozycji i nawet jeżeli moje podanie zostanie rozpatrzone negatywnie to mimo wszystko porażkę będę musiał przyjąć na klatę jak przystało na faceta :) Nie jestem osobą idealną i posiadam też swoje wady i słabości także liczę się z waszą opinią dotyczącą mojej osoby.  No cóż nie chce się tu mega rozpisywać bo to też nie o to chodzi, wiec zapraszam do wyrażania swojego za i przeciw .  Szamanek pozdrawia

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba chłopakowi przyznać, że jest miły, sympatyczny i ogólnie do zachowania nie można się przyczepić. Martwi mnie jedynie Twój poziom rozgrywki, jest on nieco przeciętny więc możesz mieć czasem problem w odróżnieniu skillowego gracza od czitera, przez co jestem neutralnie nastawiony do Twojej kandydatury. Pozdro!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...