Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 19/08/2021 in all areas

 1. Drodzy użytkownicy, z racji tego iż od początku wakacji sporo graczy przestało grać w csgo w związku z czym nasze serwery są puste. Nie wiem za bardzo co z tym zrobić i widzę następujące opcje a) zamknięcie obecnych serwerów i przeczekanie aż gracze wrócą do csgo, następnie wystartowanie z 1-2 serwerami na nowym ip b) przeczekanie z aktualnymi serwerami i robienie jakiś ruchów od października c) zamykamy sieć Nie ukrywam że od dłuższego czasu za wszystko wykładam z własnej kieszeni dlatego trzeba podjąć jakąś decyzję. Macie jakieś pomysły?
  2 points
 2. Uważam, że puste serwery są od dłuższego czasu niż od początku wakacji, jestem za opcją A i myśle ze jeśli to już nic nie da to niestety zostaje opcja C. Patrząc na wszystkie poprzednie wakacje to też były puste serwery ale nie tak jak teraz, najwiecej ludzi zawsze wchodziło w okresie zimowym/ ferii. Jeśli w tym całym okresie będą takie pustki jak teraz to wtedy trzeba się pożegnać z siecią.
  2 points
 3. Opcja A daje największe nadzieje że coś się ruszy. Można by zacząć już teraz w jakimś stopniu rozpocząć pracę nad tym. W pierwszej kolejności otworzyć temat (najlepiej jakby byłby on jak najbardziej widoczny aby każdy się tym zainteresował) i zachęcić ludzi do swobodnego zgłaszania pomysłów i wymiany poglądów swoista "burza mózgów" na temat tego jaki serwer/serwery założyć. Sam jestem bez doświadczenia w tworzeniu serwerów ale zawszę służę pomocną dłonią!
  1 point
 4. Opcja A. Jak nic nie da to niestety C.
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Social Links

Where you can find us?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
 • Create New...