Jump to content

CzesterMolester

Guardian [MRG]
 • Content Count

  165
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

CzesterMolester last won the day on January 17

CzesterMolester had the most liked content!

Community Reputation

108 Professional

Social Info

2 Followers

About CzesterMolester

 • Rank
  Special spammer
 • Birthday 01/30/1999

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Nowogard
 • Kategoria
  Only Mirage, FFA, AWP
 • Zainteresowania
  Motoryzacja, sporty wodne, e-commerce, muzyka, enduro

Recent Profile Visitors

1437 profile views
 1. Autosnajperki nie zablokujemy. Po to ona jest w grze, aby nią grać, jak @Loluś wspomniał wyżej. Będziemy się starać, aby była tylko jedna sztuka na team. AWP bez zmian.
 2. W dniu dzisiejszym z przykrością informuje, że @Sens- zostaje odsunięty od stanowiska admina OM. Powód, to znikoma aktywność na serwerze. Dzięki za poświęcony czas włożony w serwer. Pamiętaj, że i tak cała administracja OM Cię kocha @Dante prosiłbym o usunięcie rangi.
 3. Dobra, miałem się wstrzymać do środy z obejrzeniem demka, ale widać się nie da. I wypunktuję Ci to ładnie, żebyś zrozumiał, bo widać, że energia Cię ponosi 1. Na forum jest wymagana KULTURA. To nie jest plac zabaw. 2. Rozmowy z innymi adminami co wy odwalacie na serwerze. Szczeniackie zachowanie, dawanie sobie info (na takie coś zwracamy szczególną uwagę zwłaszcza w tym miesiącu). 3. Siedzicie sobie na DC, to się tam wyzywajcie a nie robicie burdel na serwerze. 4. Wyzywanie graczy przez admina powinno być zgłoszone do mnie, lub do @Saurafela. Są linki do naszych profili w informacjach serwera. (wobec @Stevie G też zostaną wyciągnięte konsekwencje) Podsumowując. Chciałem wam skrócić tego bana, ale widać sam się udupiłeś tymi wypowiedziami. Ban zostaje, skoro nie potrafisz w normalny sposób prowadzić konwersacji. Skoro masz robić rozpierdziel na serwerze, a tym bardziej na forum to nie mamy o czym rozmawiać. Napisz za kilka dni odwołanie jak się uspokoisz. To wtedy pomyślimy. Oczywiście Ty, jak i Twoi koledzy zostajecie wykluczeni z konkursu.
 4. Jest na to punkt w regulaminie który zakazuje promo haxów. Admini OM są już na to wyczuleni i banują takich z automatu, bo nie uśmiecha nam się, żeby typ biegał odpalony i psuł fun innym. Po zauważeniu twojego binda nie zastanawiałem się długo. Dostaniesz drugą szasnę, ale jak ktoś Cię złapie, że puszczasz tego typu bind, to nie będzie potem taryfy ulgowej.
 5. Oj Doggo... Długo stażem już siedzi(chyba najdłużej w administracji FFA), więc myślę, że będzie miał pojęcie co robi. Osoba opanowana, nie raz pokazał że można na niego liczyć i myślę że podoła zadaniu, aby postawić FFA na nogi. No raczej nie sądzę, że masz SM tak jak określasz "9 na 10", no ale może zaskoczysz) Tylko na początku zacznij od tego, żeby samemu poprawić aktywność na FFA (sam jestem nie lepszy, żeby nie było :v) i pokaż, że Ci faktycznie zależy. To że napisałeś podanie, nie oznacza że będziesz od razu opiekunem :v Mimo wszystko polecam allegrowicza i jestem na TAK
 6. Wszyscy odbyli już swoje kary. Ostrzegam, że następne takie wybryki będą surowiej karane @hasti szkoda że ty taki hop do przodu nie jesteś, jak jest ktoś z administracji :^)
 7. @Gunioslav nie jesteś sam :v ps. @Karczi gratki mordo :D

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...