Jump to content

CzesterMolester

Guardian [MRG]
 • Content Count

  127
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

CzesterMolester last won the day on July 21

CzesterMolester had the most liked content!

Community Reputation

76 Silver Master

Social Info

2 Followers

About CzesterMolester

 • Rank
  Special spammer
 • Birthday 01/30/1999

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Nowogard
 • Kategoria
  Only Mirage, FFA, AWP
 • Zainteresowania
  Motoryzacja, sporty wodne, e-commerce, muzyka, enduro

Recent Profile Visitors

1087 profile views
 1. No to tak... Pierwotnego bana dostałeś ode mnie za reklamę haxów. Upomnienie poleciało ode mnie, jak i od @Witeczek. Mimo ostrzeżeń mówiłeś "że to tylko bind". Polecam przestudiować dokładnie regulamin. I pamiętam że robiłeś o to burzę na shutbox. Pomimo wszystkich wyjaśnień moich, jak i innych graczy/administratorów podsumowałeś mnie, jak Witeczek zacytował. Gdybyś zachował się inaczej (kultura), przyznał się do błędu, to byłbym za pozytywnym rozpatrzeniem tej prośby. A wiśnią na torcie jest to, że wbiłeś sobie na serwer jakby nic się nie stało i się przyznawałeś że Ty to Ty (wbita na aktywnym banie). Jestem przeciwny UB.
 2. Ja mam wyścigowego pieseła mieszańca, a wabi się Fifi :v
 3. Klawiatura - steelseries apex m400 (pancerna, wygrała nieraz starcie z moją pięścią, wygodna do pisania jak i grania (mechanik) ) Mysz - SteelSeries Rival 600 (Duża myszka która posiada RGB, oraz obciążniki) Słuchawki - SteelSeries Arctis 3 / Hyper X Cloud (Przez jakiś czas używałem SS'ów, ale kolega dał mi Cloudy do testów i jak na razie Cloudy na duży + ) Podkładka - SteelSeries QcK Prism Cloth XL (Chciałem sobie dobrze zagospodarować biurko, bo nie lubię "niewykorzystanego miejsca")
 4. Ja to trafiłem na GE kompletnie przypadkowo. Na początku grywałem dość dużo na awp (toptime). A na forum wszedłem z typowo pytaniem technicznym A potem wyszło tak że zostałem adminem FFA za czasów panowania megero :v
 5. CzesterMolester

  Urlop

  Od dnia: 07.07.2020 Do dnia: 14.07.2020 Powód: Brak chęci do gry
 6. U mnie plan jest taki, żeby pojechać do Poznania na tor wyścigowy i wynająć sobie Audi R8 . Do tego pozwiedzać Poznań
 7. Tutaj dodajemy swoje propozycje rsków na dany miesiąc Maksymalnie 6 propozycji od osoby. Wybierzcie moment który byście chcieli usłyszeć na serwerze Prosiłbym, aby rski były w załączniku a nie w miniaturce. Potem lepiej to ogarnąć.
 8. Zostanie to wpisane, do listy rzeczy do zrobienia. Do czasu, aż komenda nie zostanie usunięta, to będzie brana pod uwagę jako używanie bugów serwera. Rano dopiszę do regulaminu.
 9. No faktycznie mój błąd. Nie miałeś wh. Miałeś bh skrypty Czyli banicja zostaje.
 10. Jegomość dostanie muta i gaga na 48h.

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...