Skocz do zawartości

C3N

Gracz
 • Liczba zawartości

  22
 • Zawartość na Chatboxie

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
 • Haracze

  0,00 zł 

Ostatnia wygrana C3N w dniu 12 Kwietnia 2017

Użytkownicy przyznają C3N punkty reputacji!

Reputacja

7 Świeżak

O C3N

 • Tytuł
  Lamka
  Lamka

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Rumia

Ostatnie wizyty

642 wyświetleń profilu
 1. C3N

  Skarga koTiONe

  Nie ma nic... Od 2 lat spotykam go po nocach na różnych (na ogół dużych) serwerowniach, wszędzie karci tak samo, a mimo to hasa bez bana po dziś dzień. W dodatku nie padają w jego kierunku oskarżenia, a z adminami żyje w pokoju. https://csgo-stats.com/search/76561197998287478 Koleś ma blisko 60 tysięcy zabójstw ze scouta, czyli więcej niż większość tutaj z każdej broni razem.
 2. C3N

  Ban NeX

  Śmieszna i żałosna decyzja, która zmusza mnie do ponownego apelowania. Nie widzi mi sie poddawać i zarzucać mi oszustwa.
 3. C3N

  Ban NeX

  Nie oczekuję na serwerowni prowadzenia jakiejś weryfikacji, tylko mówię, że takowej nie ma i oceniają tutaj osoby, których doświadczenia nikt właściwie nie zna, i taki ja zostaję przez nie zbanowany. Nie wiem, może powinno mi to schlebiać, że grając czysto zostałem osądzony za cheaty, natomiast wiem, że to strasznie uciążliwa sytuacja, w której i tak stoję na przegranej pozycji. Mogliście mieć wielu cwaniaków, ale ja do tego grona nie należę. Staram się tylko o to, na co zwyczajnie zasługuję, UB.
 4. Nick: NeX SteamID: STEAM_1:0:150277547 Admin który cię zbanował: Cytrynowy Powód bana: wh Długość bana: Permanent Godzina o której dostałeś bana: 02:28 Mapa na jakiej dostałeś bana: Dust2 Demko z mapy: de_dust2 20.05.2017 01:51 DOWNLOAD 53 MB Będę uparcie dążył do odbanowania. Nigdy w życiu nie używałem żadnych śmieci wspomagających i nie mam takiego zamiaru. Tak samo jak nie mam zamiaru żegnać się z serwerem po ocenie trzech adminów, których doświadczenie oraz oko nie jest w żaden sposób weryfikowane przed ani w trakcie kandydowania na ich posadę.
 5. C3N

  NeX, bo kto inny.

  Piszę prośbę o UB, bo gram na tym serwerze i to dość irytujące żegnać się z nim, bo komuś coś się wydaje. Nie Ty pierwszy próbujesz mnie uwalić, nie Tobie pierwszemu pokażę, że nie tak łatwo, bo wiem jak gram i nikt nie będzie mi nic zarzucał - znowu. Demo pokazuje jedynie moje umiejętności, w których Ty starasz się zobaczyć coś więcej. Nie interesują mnie jacyś proplayerzy na cheatach. Uwzględniając tutaj swoją rangę chciałem przekazać wiadomość, że pewne umiejętności posiadam, które widocznie niektórym nie pasują. Dostałeś, kilka rund z rzędu i pojawiłeś się na spec... No ale, Ty to widzisz inaczej, oczywiste. Nie atakuję całej administracji, tylko ludzi, którzy próbują wyeliminować lepszych od siebie z serwera, ku jego... dobru? Nie wiem jaki jest tego cel. Odnośnie mojej obrony poczytaj sobie inne tematy z moim banem. Nie mam zamiaru pisać sto razy tego samego i dawać takich samych argumentów w każdej prośbie o UB. Nie widzę gdzie obraziłem osoby grające czysto, a moje żale są stąd, że muszę wiecznie tłumaczyć się z tego jak gram. Zabawne, że niektórzy z administracji mają w statystykach lepsze K/D, jednakże kto by ich podejrzewał Możesz mi zarzucać arogancję, brak kultury i inne złe rzeczy - mam to gdzieś. Raz walczyłem w sposób kulturalny o UB. Drugi raz nie mam na to ochoty. Zwłaszcza z Tobą.
 6. C3N

  NeX, bo kto inny.

  Nawet mi się bronić nie chce po raz trzeci na tej serwerowni. Cytrynowy dostał wpierdol, poszedł na spec i musiał udupić. Druga osoba dostała bana jakąś godzinę po mnie od Cytrynowego. Koleś z GE jak ja, po prostu dobrze grający, widocznie za dobrze na ten serwer. Już raz napisałem, że trzeba tutaj strzelać po nogach i grać na głośnikach, żeby było dobrze. Raz się solidnie broniłem, pozniej dostalem kolejnego bana i nawet nie mialem sie jak bronic. Teraz to juz nawet ochoty na to nie ma, jesli w administracji siedza jacys laicy.
 7. Nick: NeX SteamID: STEAM_1:0:150277547 Admin który cię zbanował: Cytrynowy Powód bana: wh Długość bana: Permanent Godzina o której dostałeś bana: 02:28 Mapa na jakiej dostałeś bana: Dust2 Demko z mapy: de_dust2 20.05.2017 01:51 DOWNLOAD 53 MB
 8. C3N

  UB NeX

  Używam mikrofonu, rzadko ale używam. Zresztą co to ma do rzeczy? Nie lubię rozmawiać na serwerze, często nawet jak ktoś za dużo gada to go mutuje - Taki ze mnie dziwak. Nie jestem też pro playerem, po prostu potrafię więcej niż reszta, a na serwerze nie jeden sie zdarza, który mnie leje jak chce. Zależy jak kto postrzega noc. Ja do domu wracam po 22:00 prawie codziennie. Od godziny 23:00 mam czas, żeby sobie swobodnie usiąść i pograć. Nie mam czasu, żeby grać w ciągu dnia. Co to w ogóle ma do rzeczy? Grałem tak samo cały czas. Może końcówkę miałem słabszą. W zależności na którym koncie gram faceity/mm'y to z tego konta wchodzę na serwer. Poszedłem z NeX'a na C3N, bo dobrze mi szło, więc szkoda było mi marnować punkty na inne konto, skoro mogłem rosnąć w ranku na C3N.
 9. Nick: NeX SteamID: STEAM_1:0:150277547 Admin który cię zbanował: Enzo Powód bana: Aimbot Długość bana: Permanentny Godzina o której dostałeś bana: 23:23 Mapa na jakiej dostałeś bana: Dust2 Demko z mapy: Demko z dnia 04-26-17, godziny 23:23 Nawet nie wiedziałem o banie, bo został nadany po grze. Demka na moment pisania tego tematu mi osobiście nie działają - Jakiś problem na forum. Czy tutaj naprawdę trzeba grą dostosowywać się do reszty graczy, czy specjalnie po nogach strzelać...?
 10. Nick gracza (którego zgłaszamy): ;dd Profil steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198042701849 Data i godzina zdarzenia: 23.04.2017 Od godziny 3:00 do godziny 4:00, tak jak jest demo. Mapa: dust2 Adres SID (jeśli posiada) zgłaszanego gracza: STEAM_1:1:41218060 Screen (z konsoli) adresu SID: Żebym wiedział, że potrzeba screena, to bym zrobił w trakcie gry... Pierwszy raz zgłaszam oszusta, więc SID z punktu 5. musi wystarczyć. Jest wyciągnięte z konsoli za pomocą komendy "status", a gdy wrzuci się je w wyszukiwarkę, to znajdzie profil Steam zgłaszonego. Dowody na winę (demo nagrane przez gracza / HLTV): Demo z "Dema" na forum: de_dust2 23.04.2017 03:52 Opis sytuacji wraz z czasami podejrzanych akcji: Używanie wallhacka. Nie jestem pewien czy coś jeszcze, może autobh, natomiast wallhack jest najbardziej widoczny, co zresztą wystarcza do banicji. Od samego początku może nie być zbyt widoczne, natomiast po ustawieniu rundy piątej (bodajże wynik 1:4) zaczyna dziać się magia. Nie będę rozpisywał tutaj konkretnych minut i sekund, bo co drugi frag tego osobnika brwi unoszą się do góry z niedowierzania. Chociażby to jak najechał (notabene na mnie) celownikiem AWP przez środkową bramę (ja wtedy znajdowałem się ze scoutem na suicide) i oddał instantowy, niecelny strzał. Później zaczyna się mierzenie przez ścianę, strzelanie przez smoke'a (jak np. w górnym tunelu z bombsite'u B lub na midzie) itd.
 11. Nie Twoja w tym sprawa czy mi się nudzi, czy też nie. Napisałem to, bo uważałem, że należy zwrócić uwagę na kilka błędów i sprzeczności. Użyłem do tego skargi na Ciebie, ponieważ świetnie obrazuje to, że regulamin nie do końca się spełnia, widać w nim braki. Jeśli tyle osób pisze na Ciebie złe rzeczy, to widocznie coś w tym jest. Sam Twój sposób pisania, odnoszenie się do skarg, czy nawet do tej propozycji tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że Ci ludzie po części mają rację. Regulaminy określają zasady postępowania i jeśli się je wprowadza, to nie po to, żeby służyły tylko jako wzór, odniesienie, a po to, żeby je respektować. Jeśli prowokowanie nie jest na miejscu i powinna być za to kara, to również powinna być ona zapisana w regulaminie, bądź osobnym taryfikatorze, które widnieją na forum, do których admini oraz gracze się stosują (w większości). Jeśli mówisz w taki sam sposób jak piszesz, jak się wypowiadasz tutaj, to wydaję mi się, że rozmowa na TS byłaby tylko marnotrawstwem mojego czasu. Jeśli chodzi o syf, to wprowadzasz go Ty swoimi chaotycznymi postami, niżeli ja swoją propozycją i swoimi spostrzeżeniami. Jeśli nikt się nie stosuje, a każdy daje za to mute, to tym bardziej można byłoby to zmienić w regulaminie - proste. Dlatego piszę o to, żeby go zaktualizowano. Do kampienia się nie odnosiłem, pisałem o raszu. Anty Rush sobie radzi, zaś Anty Camp działa zupełnie inaczej, więc kara powinna zostać w taryfikatorze. Gdybym wszystko świetnie rozumiał, to nie pisałbym tego tematu. Jeśli uważasz, że adminowi się należy szacunek, to ja Ci mówię, że każdemu się on należy, bez względu na pełnioną przez niego funkcję, czy też jej brak. Napisałem wyżej, że to czy kary za obrazy admina są większe zależy już od administracji. Poza tym w kwestii równości chodzi o sprzeczności paru punktów w regulaminie, zwyczajnie źle to wygląda. Nie wiem gdzie i jak Ciebie wychowywano, ale u mnie w domu oraz środowisku używanie wulgaryzmów zalicza się do braku kultury. Wiadomym jest to, że praktycznie każdemu z nas zdarzy się powiedzieć to i owo, dlatego chodziło mi tylko o to, żeby dokładniej opisać ten "brak kultury", za który można otrzymać karę. Wystarczy w nawiasie ująć "nadmierne przeklinanie" i już, po sprawie. Sprawa z tym "płaczkiem", w której (rzekomo) przyznano Ci rację jest dobrym przykładem ze względu na to, że ów "płaczek" został ukarany za coś co nie zostało ujęte w regulaminie.
 12. Witam. Chciałem nawiązać w tej wiadomości do skargi na sar3Thundera. Zbanował gracza za coś, czego nie ma w regulaminie. Nie tyle co nie ma wzmianki o tym w karach, a w ogóle, w całości brak czegokolwiek o prowokacji zarówno gracza, jak admina. Na jakiej podstawie admin nadaje takiego bana? Nie wygląda to dobrze, dla mnie przypomina samowolkę. Jeśli wymagacie od graczy oraz adminów znajomości i przestrzegania regulaminu, to nie karajcie za coś, czego w nim nie ma, bądź jeśli uważacie, że powód bana był słuszny, to edytujcie regulamin, zastanówcie się czego tam brakuje, dopiszcie i po sprawie. Jestem tutaj od niedawna, ale właśnie dla takiej osoby jak ja, nieobytej z serwerownią, nieznającej jej standardów i zachowań, trafia to najbardziej, trafia lekkie niechlujstwo. Nie mam zamiaru uderzać tutaj w Was, w administrację, ani bronić ukaranego gracza, tylko staram się pokazać jakąś sprzeczność, która wystąpiła w tej skardze, a może wystąpić jeszcze nie jeden raz. Link do skargi: http://globalelite.pl/topic/3404-skarga-na-sar3thunder/ Jak już tak przyjrzałem się regulaminowi, to powiem, że parę drobnych zmian by się przydało. Za puszczanie muzyki/nadużywanie mikrofonu otrzymuje się bana, a jego długość może być nawet permanentna. Wydaje mi się, że skoro na serwerze istnieje możliwość nadania "mute" przez admina, to byłoby ono idealnym zastępcą bana. Po co tracić graczy, blokować im możliwość gry, jeśli można ich po prostu uciszyć. Skutkuje to podczas używania mikrofonu przez osoby bez mutacji głosowej, więc wydaje mi się, że tutaj również byłoby odpowiednie. Czyli jak to jest z tym raszowaniem? Jest działający Anty Rush na serwerze. Czy po tym jak blokada raszu mija, można oczekiwać kicka za złamanie punktu w regulaminie? Czy po prostu można ten punkt ograniczyć do samego kampienia? To tyle jeśli chodzi o regulamin DD2, może jakieś literówki tam jeszcze występują, ale jego przekaz tak czy siak jest w większości jasny. Nurtuje mnie jeszcze sprzeczność w regulaminie ogólnym. Mianowicie są tam takie trzy punkty: Po czym kilka linijek niżej występują takie zdania: Nie bez powodu podkreśliłem kilka wyrazów z cytatach. To jak to z tym jest - Każdy jest równy, ale admin równiejszy? Rozumiem, że to się ma tyczyć np. zachowania admina, że jego złe zachowanie podlega takiej samej karze jak zwykłego gracza. Natomiast, gdy przyjdzie komuś na myśl powiedzieć coś wulgarnego o drugiej osobie, w zależności do kogo te słowa skieruje (nawet nieświadomy tego, że to admin), może otrzymać różne kary. To jak wygląda ta równość? Coś tu się lekko wyklucza. Na DD2 jest dobrze ujęte, ponieważ w jednym punkcie zawarty jest zarówno gracz, jak i admin. Ktoś kiedyś w skardze na stefana powiedział, że "admin jest jak policjant". Nawet trafnie powiedziane, ponieważ pilnuje porządku, nadaje kary, ale... Policjant nadaje kary wg taryfikatora, nie wedle uznania, czym chciałbym nawiązać do początku tematu i skargi na sar3Thundera. Poza tym, osobiście się nie zgadzam z czymś takim jak większe kary w przypadku obrazy admina, aczkolwiek nie ja jestem właścicielem serwerowni, nie ja to ustalam. Prosiłbym tylko o wyjaśnienie tej sprzeczności w regulaminie, bo gdy już czytałem go po raz pierwszy, to wpadła mi ona w oko. Tutaj link do skargi, z której wziąłem cytat o policjancie, ale również.... - http://globalelite.pl/topic/2511-skarga-stefan/- Widać w niej, że kiedyś był inny regulamin DD2. ( http://globalelite.pl/topic/1526-regulamin-serwera-dd2-v10/ ) Można w nim zauważyć punkty, których brakuje w obecnym, jak: oraz Tak jak w przypadku punktu 7., który uważam za zbędny, tak punkt 11. idealnie nadałby się do wczorajszej skargi na admina. Być może admini, którzy są na obecnych stanowiskach ponad pół roku pamiętają istnienie tego punktu i według niego karzą graczy, natomiast na chwilę obecną jest to błąd, bo kary nadawane są za coś, czego aktualny regulamin DD2 nie posiada. Nawet jeśliby posiadał, to kara i tak była za wysoka. Jeśli chodzi o kulturę na serwerze, to oba regulaminy, ogólny, jak i DD2 posiadają punkty mówiące o karach za jej brak. Dla mnie używanie słów wulgarnych oznacza już brak kultury. W regulaminie ogólnym powiedziane jest: "( tutaj można przeklinać ale nie co drugie słowo kur*a czy ci*a )". W tym momencie czego ma się spodziewać gracz obecny na DD2, w którym taryfikator kar mówi jasno: Brak kultury - kick, ban do 2 godzin. Można przeklinać, czy nie można przeklinać? Jeśli można, ale nie za często, przydałaby się o tym wzmianka także na DD2, żeby również nie było sprzeczek między regulaminami. Być może się czepiam, być może dla niektórych są to błahostki, ale takie zmiany nie kosztują wiele wysiłku, a czasem potrafią ułatwić rozwiązywanie niejasnych spraw oraz mogą sprawić lepszą czytelność i lepszy odbiór regulaminów.
 13. C3N

  skarga na sar3Thunder

  1. I co z związku z tym? Sprawa została wystarczająco opisana, żeby trzecia osoba mogła wyrazić się o niej obiektywnie. 2. Najpierw prowokacja, teraz nagle jakieś wyzwiska. "Dostałeś info" o jakichś wyzwiskach, których nie widziałeś, a gdy wszedłeś to było samo dogryzanie tak? Wnioskuję z tego co napisałeś. 3. Jak czytam takie skargi, w których bronisz się w taki sposób jak w tym punkcie, to nie wiem czy to na pewno dobre stanowisko dla Ciebie... Po przeczytaniu tego punktu siedem razy, doszło do mnie, że wybrałeś dłuższego bana, niż chciałeś... Co nie zmienia faktu, że nadałeś bana za coś, czego nie ma w regulaminie.
 14. C3N

  skarga na sar3Thunder

  Okej, tylko czemu w "Bans" widnieje powód "Nieodpowiedni spray" oraz na jakiej podstawie dostali bana, w dodatku tak długiego? Rozumiem, że admin może sobie banować za każdy wymyślony przez niego powód? Skoro w regulaminie nie ma wzmianki o prowokacji... Podejrzewam, że nawet jeśli by była, to nie byłaby karana dzień/tydzień. Bezsens.
 15. C3N

  Ban C#N

  Na przyszłość będę uważał i dokładnie sprawdzał to, co wklejam/przepisuje. Moja nieuwaga, mój błąd, to też i karę częściowo za to ponoszę - od kilku dni bez możliwości zawitania na serwerach oraz tłumaczenie się z własnej pomyłki. Przynajmniej dziękuję, że padła w końcu jakaś konkretna odpowiedź pod tematem i można to zakończyć.

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

This theme is made by doc

Social Links

Where you can find us?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Dodaj nową pozycję...