Jump to content

¿Invιncιвle?

Technik [DSC]
 • Content Count

  8
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Wood

About ¿Invιncιвle?

 • Rank
  Noob

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick: Invi SteamID: (HEX) STEAM_1:0:197795299 Admin który cię zbanował: NoskillPL Powód bana/mute: kultuera Długość bana/mute: permanentny Data i godzina, o której dostałeś bana: 01-10-20 16:41 Mapa na jakiej dostałeś bana: Dust II Demko z mapy: Nie mam. Wyjaśnienie: Dla żartu powiedziałem do ANGER OF DEATH "Psie" iż się z siebie śmialiśmy, ogólnie była zabawa, wtedy noskill postanowił dać mi muta. Napisałem po 2 dniach do Angera na pv steam z przeprosinami gdy on odparł na to że nawet nie pamięta sytuacji gdy go lekko obraziłem. Po paru tygodniach napisałem do Noskill'a czy dalej muszę mieć tego muta, od wtedy odpisał że zrezygnował z moderowania serwera i że teraz może mnie każdy odmutować. Także jeszcze raz cię przepraszam ANGER OF DEATH i obiecuje że to się nie powtórzy.
 2. Nick na serwerze: Avocado Wiek: 19 Mutacja: Tak. Ile godzin dziennie poświęcasz na przesiadywaniu na ts: Od 13 do 20 , także od 23 do rana. Miałeś kiedyś u nas bana: Nie Doświadczenie w adminowaniu: 10/10 Co nowego mógłbyś/mogłabyś› wnieść na naszego ts'a?: Ludzi i miłość. Dlaczego miałbyś dostać admina: Mała ilość Administratorów na ts.globalelite.pl , także poznanie nowych ludzi i pomaganie innym użytkownikom. Kontakt: avocadokontakt@gmail.com Te osoby powinny mnie kojarzyć: Megero , Eliś i inni starzy administratorzy FFA Globalelite.pl .
 3. ¿Invιncιвle?

  Urlop

  Miłego urlopu.
 4. ¿Invιncιвle?

  Urlop

  Elo baw się dobrze.

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...