n! gotte

User
 • Content Count

  3
 • Posts on chatbox

  0
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Beginner

About n! gotte

 • Rank
  Noob
 • Birthday 03/08/2003

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Austria
 • Kategoria
  Jailbreak, Only Mirage
 • Zainteresowania
  Webdevelepoment, Java, fotografia B)
 1. Tak jak pisałem, myślę że wystarczającą kontrolą byłoby danie dostępu do tych komend vipom, lub graczom z przegranymi X godzinami na serwerze. Tak jak dodawanie nowych administratorów, dlaczegoby po prostu nie dodać tej komendy na okres próbny, po czym zapytać graczy o feedback, lub przerwać ten okres przedwcześnie w razie niewypału? Gram na serwerze niedługo, ale grałem ze znaczną większością VIPów i moim zdaniem są to sympatyczne i odpowiedzialne osoby, które używałyby tej funkcji odpowiednio. Co do odpowiedzi Ezika, racja - chociaż muszę przyznać, że rzadko zdarzają się sytuacje, które opisałeś. Często na serwerze, przykładowo teraz (23:00) - znajdują się tylko dzieci bez mutacji. Od razu myślimy o krzykach i nieogarniającym CT, ale zaskakująco, nikt z nich (5 graczy) nie wchodził do CT bo po prostu nie potrafili przejąć tej roli dobrze, więc po prostu czekali aż ktoś odpowiedni wejdzie lub sami wybrali jednego "najlepszego". Co chcę tym powiedzieć - pomimo nierozwiniętych głosów, mamy nawet dobre community. Dlaczego nikt nie używa komendy zmiany wardena? Jeżeli się nie mylę, po prostu odbiera ona wardena, a nie wyrzuca samego gracza z CT. Chociaż nie jestem pewien, co ta funkcja robi, bo używałem jej jak dotąd tylko raz. Kolejnym powodem, dla którego jej nikt nie używa - jest dosyć "ukryta" w !menu, trzeba 2 albo 3 razy kliknąć NEXT, i nie każdy rozumie co to właściwie jest i czy działa. Całkiem możliwe, że wystarczającym rozwiązaniem byłoby dodanie tylko komendy !votemute, tutaj Ezik ma rację, dlatego też proponuję wprowadzenia tej komendy.
 2. Proponuję wprowadzenie komend(y) !votekick oraz !votemute, ewentualnie !voteban. Wielu graczom znany jest problem zbanowanych graczy tworzących multikonta itd. Zdarzają się sytuacje, gdzie ktoś wchodzi na serwer i po prostu zaczyna robić rzeźnię przebywająć w CT. Inni wyzywają resztę graczy, puszczają muzykę, lub nadużywają komunikacji głosowej w inny sposób. Według mnie dobrym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie wyżej wspomnianych komend. - Przecież można składać skargi na forum. Owszem, można, ale: 1. Wielu trollujących wchodzi na serwer na powiedzmy godzinę, i nigdy więcej po tym. Przez tą godzinę ktoś napisze skargę na forum, ale rozgrywka nadal jest psuta przez tą osobę. Ewentualnie ktoś napisze do admina by ten wszedł na serwer, ale ten nie zawsze ma czas. Tak, pomimo wielu administratorów serwera, nie może on być strzeżony 24/7. Gdyby była taka możliwość, gracze na serwerze używają komendy !votekick, by wyrzucić psującego grę CT, i ktoś zastępuje jego miejsce. 2. Gracz częściej wchodzi na serwer? Owszem, skarga na forum i dostanie bana na zawsze - brzmi dobrze, ale dobrze niektórym znany "Mati", po takim banie stworzy multikonto i znowu psuję rozgrywke swoim toksycznym zachowaniem. W takim wypadku, gracze go zmutują komendą !votemute, lub po prostu kickują go, gdy połączy się z serwerem, oczywiście po kilku kickach odechce się mu ponownego dołączania. - Co zrobić by zapobiec nadużywaniu komendy przez graczy? Odblokować komendy tylko vipom. Vipy to (przeważnie) ogarnięci gracze, którzy tej funkcji nie nadużyją. Za nadużywanie komendy groziłby ban, a chyba nikt nie chce stracić kupionego vipa? Inne warte wspomnienia komendy: !voteban - Jak nazwa wskazuje. Niesłusznie zbanowanym graczom przysługuje możliwość odwołania się do bana na forum. !votebanct - Gdy ktoś nie ogarnia CT, gracze banują go na jakiś czas z przebywania z CT. Tutaj tak samo, prośbę o unbana można zgłosić na forum. Prosiłbym o wprowadzenie tej komendy, według mnie usprawniłaby ona bardzo rozgrywkę na serwerze, a problem multikont zostałby praktycznie rozwiązany. Dzięki za uwagę, n! gotte. EDIT: Ewentualnie odblokować komendy dla graczy, którzy spędzili na serwerze conajmniej dziesięć godzin.
 3. n! gotte

  zbanowany

  Twój wiek: 16 Nick Oskarżonego(prawdopodobnie) : wiele nickow - miedzy innymi "a bitch" - oryginalnie: "mati" Nick Oskarżyciela: n! gotte SteamID oskarżonego: STEAM_1:0:528838136 https://steamcommunity.com/profiles/76561199017942000/ Gdzie to się wydarzyło(KONKRETNA MAPA!): Caly dzien 12.01.2020, przykładowo mapa jb_lego_jail_2k17b_gle Data zdarzenia(Godzina): ~ 20:10 Opis Sytuacji: Gracz został już zbanowany za toxyczność, wyzwiska, nieogarnianie w CT etc. Został permbana na konto ale stworzył multikonto (możliwie i więcej) i cały czas gra na serwerze. Wyzywa graczy, sytuacje typu: > ktoś prosi o heala za free damage a on odpowiada "mam to w dupie" < Dowody: Demka, poprzednia skarga na gracza oraz wszyscy, którzy grali na serwerze tego dnia. Czego oczekujesz: Jako że gracz który tworzy te multikonta nie kupuje na nich gry, proponowałbym ustawienie serwera tak, by móc dołączać tylko z kontami prime - powstrzymałoby to gracza przed dołączaniem nowostworzonymi kontami