Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Prośba o unbana Dinko


Dinko

Rekomendowane odpowiedzi

Nick, na który dostałeś bana:  Dinko
SteamID, na które dostałeś bana:   STEAM_1:1:111381638
Admin, który cię zbanował: Fuzhou
Powód bana:  " Masowe przeszkadzanie w rozgrywce, bunty i sapanie do opiekuna. "
Długośc bana: Perm ?
Dlaczego miałbyś dostać UnBana: Dostałem bana na jailu o 13:54 na 2h za "massowy bunt" ( za 4 rundy buntu o.O ) . Napisałem do Opiekuna [ który właśnie mnie zbanował ] z pytaniem dlaczego dostałem bana. Po rozmowie z Fuzhou na steam, stwierdził on, że nie zasługuje na 2h bana tylko na perma co jest trochę komiczne, bo cały czas chodzi o buntowanie się, a mniej więcej to jest jedna z podstawowych części jaila.

Pozdro.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

To nie były 4 rundy buntu tylko więcej... A poza tym po co się buntujecie ? Nie można normalnie grać, doprowadzić Terrorystę do życzenia i tyle. Tak przyznam się sam kiedyś się buntowałem no ale teraz to zrobiło się już nudne.

Pozdrawiam Kar0LeQ

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Specjalnie po to założyłem konto na forum. Nudne to jest wykonywanie poleceń które w większości dzielą się na 2 typy:

-Zwykle polecenie po otwarciu celu, albo danie coś trudnego, tylko po to aby z 15 osób zrobiły się 4 i nawet nie wytłumaczenie tego polecenia dla nowych graczy, tylko "eee, to nie jest lewa ściana względem prawej ściany względem wyjścia", no super. Dużo to mówi.

-Pobawimy się w pierwsza reakcja -> ostatnia reakcja podskocz(no i znowu nowi gracze mają małe szanse, no bo po co dać coś zwykłego), ewentualnie ostatnia akcja podskocz no i taki sam scenariusz

-Kolorki

-No i w końcu to wasze życzenie o które tyle walczycie, brawo!

 

Cieszę się, że umiecie prowadzić, ale sekreta ogarnąć już nie :>. To co tutaj piszę odnosi się do ogółu, teraz chciałem coś wspomnieć. Grając na jb_dust_costam jest jeden sekret, a mimo to szanowny CT nie może zejść drabiną(bo taki trudny skok z beczki do ventów) do wody i stać tam minutę(wspomniałem tę mapę dlatego, że ktoś narzekał na to że ja się często buntuję, mimo że nie użyłem przedmiotu ze sklepu ani razu). A potem krzyk, płacz i zgrzytanie zębów że "Oni się buntują!", "Nie da się prowadzić!"

 

Co do bana Dinko to nie wiem/nie pamiętam jak wyglądała ta sytuacja, nic nie pomogę, ale domyślam się, że to ma związek z tym, że podwójny skok daje trochę za dużo możliwości(patrz cloudsy). Przepraszam, że prawie nic nie wniosłem do tematu, ale musiałem to wyrzucić z siebie.

 

@Edit: Już nie wspominam o VIPach którzy zabierają jakąś zbugowaną komendą bronie, ale to offtopic mocno

 

Pozdrawiam i powodzenia. :>

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W większości zgadzam się z @Halmer jednak nie widzę sensu buntowania się co rundę rozumiem co jakiś czas ale bez przesady , ponieważ jak dla mnie niszczy to grę w pewnym stopniu . A co do CT , powinni oni zabierać jak największą liczbę T na zabawę (mapę) , i dla tego od dzisiaj będę karał takie osoby bez upominania , które wchodzą do CT a nie prowadzą w najmniejszym stopniu kreatywnie ( I widzę to już nie pierwszy raz ) . 


Co do bana Dinko moim zdaniem ban słuszny , Fuzhou nie pierwszy i nie ostatni raz będzie banował za takie rzeczy . 

ELO HG

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...