Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Zgłoszenie na gracza White


Jew

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżonego(prawdopodobnie):White
Nick Oskarżyciela: Jew
Gdzie to się wydarzyło: Mapa jb_renegade_v5_gle
Data zdarzenia:21.04.2016 ok 19:00
Opis Sytuacji:White był prowadzącym powiedział aby udać się na linie przed celami. Na mapie jest pełno białych lini (np podłoga jest zielonkawa przecinana białymi liniami). 
Dowody: Świadkowie:Risen i gracze tacy ,którzy byli na serverze (chodzi mi o potwierdzeniu informacji z liniami)
Czego oczekujesz: Wyniesienia konsekwencji z braku znajomości regulaminu ("1. Twoje polecenia muszą być jasne i zrozumiałe.")

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Rozumiem, ale dla prowadzącego, który musi przeżywać ciągłe bunty, nie lubi jak ktoś go przedrzeźnia. Wiem bo sam tak mam, czasem zabijam za po prostu lekkie zboczenie drogi jak ktoś mnie zdenerwuje. :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale dla prowadzącego, który musi przeżywać ciągłe bunty, nie lubi jak ktoś go przedrzeźnia. Wiem bo sam tak mam, czasem zabijam za po prostu lekkie zboczenie drogi jak ktoś mnie zdenerwuje. :D

Akurat na tej mapie się nie buntowałem.White został automatycznie przeniesiony do ct kiedy było 9tt a 3 ct (wraz z nim). Nie przedrzeźniałem go powiedziałem tylko raz "nie powiedziałeś na ,której linii".

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Zachowujesz się trochę niedojrzale. Z tego co pamiętam White już odliczył, a ty dalej zmieniałeś swoje miejsce do "planu idealnego". Każdy z TT ustawił się na "głównej" linii, prawie każdy(wyjątkiem byłeś ty). Możliwe, że to był freekill, ale czy to powód, żeby iść na forum? Sam miałem sytuacje, że warden zabił mnie bo "się ruszyłem", mimo tego że to był bug modelu, albo to był ktoś obok mnie. W takich sytuacjach nawet nie prosiłem/domagałem się o FD. Uznałem, że ktoś się pomylił i nie chciał być złośliwy. Z tego co ty opowiadasz i jak było to próbowałeś jak najbardziej "cwaniakować". To tyle z mojego punktu widzenia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachowujesz się trochę niedojrzale. Z tego co pamiętam White już odliczył, a ty dalej zmieniałeś swoje miejsce do "planu idealnego". Każdy z TT ustawił się na "głównej" linii, prawie każdy(wyjątkiem byłeś ty). Możliwe, że to był freekill, ale czy to powód, żeby iść na forum? Sam miałem sytuacje, że warden zabił mnie bo "się ruszyłem", mimo tego że to był bug modelu, albo to był ktoś obok mnie. W takich sytuacjach nawet nie prosiłem/domagałem się o FD. Uznałem, że ktoś się pomylił i nie chciał być złośliwy. Z tego co ty opowiadasz i jak było to próbowałeś jak najbardziej "cwaniakować". To tyle z mojego punktu widzenia.

Zgadzam się z @Halmer mogliście to załatwić przynajmniej na serwerze a nie kierować się w takiej głupiej sprawie na forum , Fuz pewnie to i tak zamknie bo ta skarga nie ma najmniejszego sensu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Zgadzam się z @Chinczyk @Halmer, skarga nie ma najmniejszego sensu, przede wszystkim marne dowody. Aby napisać skargę - coś, co ma udowodnić winę oskarżonego potrzebujesz niezbitych dowodów, (zeznania świadków to marny dowód). Tak drobna sprawa a już kierujesz ją na forum... Mogliście przynajmniej wyjaśnić całe zajście na serwerze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...