Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

ROZPATRZONE Podanie o administratora FFA globalelite.pl


White123

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: White
Ilość przegranych godzin na serwerze: Na ffa aktualnie około 2 ale oczywiście będzie więcej.
Wiek:18
Steam ID:STEAM_1:0:69239820
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: Dużo bo około 4/5/6 zależy od dnia. Jak jestem wolny to nawet i cały czas tam spędzam. 
Miałeś kiedyś u nas bana: Tak, za początków mojej karieny na serwerze za zabicie Ct na zabawie :D
Doświadczenie w adminowaniu: W 1.6.
Umiejętność obsługi SourceBans: Średnio, szybko się uczę
Dlaczego miałbyś dostać admina: Jestem rozpoznawalny na serwerze i szanuje innych graczy, jestem także sprawiedliwy( wydaje mi się) . Myślę, że kilka osób mnie poprze :D
Znajomość Regulaminu: Znam regulamin JB. Na ffa chyba go nie ma :D
Drobna pomoc pieniężna: Ile mogę tyle dam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na NIE

-2 h na serwerze

-często słyszałem jak obrażał graczy na jb

Rozumiem, że mnie nie lubisz. Ale by pisać takie oszczerstwa to już nie fajne troszkę nie sądzisz biorąc pod uwagę, że to jest moja kandydatura na admina ffa? Jeżeli obraziłem kogoś to czemu się z tym na forum nie zgłosił? Jedyne kogo przyznaje się do obrazy to Sysyr bo to jest mój dobry ziomek z którym to jest na poziomie dziennym, ma to tak samo gdzieś jak to mnie obrażają . Pozdrawiam <3

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Przepraszam, że się wcinam w rozmowę, ale mam pewną uwagę. O ile mnie pamięć nie myli to Risen miałeś 0,5h na serwerze w momencie składania swojego podania, a inny admin jakim jest Eryk miał tych godzin 0. Nie widzę, żebyś wtedy protestował. Co do podania to każdy admin się teraz przyda więc jestem na tak.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Risena dodał dzagu, co prawda bez mojej konsultacji ale przyznam ze risen wiele gral po złożeniu podania i ze mna nie raz rozmawiał. Ty halmer tez dzieki temu dostałeś admina. Wiec wypowiem sie tu.

 

Nie dodam zadnego admina bez chwili rozmowy z ta osoba.

 

W srode bede w domu zapraszam na ts i zobaczymy.

 

Pozdrawiam eloszka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Przepraszam, że się wcinam w rozmowę, ale mam pewną uwagę. O ile mnie pamięć nie myli to Risen miałeś 0,5h na serwerze w momencie składania swojego podania, a inny admin jakim jest Eryk miał tych godzin 0. Nie widzę, żebyś wtedy protestował. Co do podania to każdy admin się teraz przyda więc jestem na tak.

Lecz jest kilka różnic między mną a nim, ja udzielam się na całej serwerowni: forum,wszystkie serwery etc. jestem  także adminem zombie bb. Eryk jest też adminem AWP. A white skoro nie gra na serwerze to po co składa podanie, skoro udziela się tylko na jb ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lecz jest kilka różnic między mną a nim, ja udzielam się na całej serwerowni: forum,wszystkie serwery etc. jestem  także adminem zombie bb. Eryk jest też adminem AWP. A white skoro nie gra na serwerze to po co składa podanie, skoro udziela się tylko na jb ?

Aktualnie jak tylko się dowiedziałem o ffa to na nim się zacząłem się udzielać. Dziś już troszkę czasu narobiłem. Zastanawiam się także co ty do mnie masz.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Lecz jest kilka różnic między mną a nim, ja udzielam się na całej serwerowni: forum,wszystkie serwery etc. jestem  także adminem zombie bb. Eryk jest też adminem AWP. A white skoro nie gra na serwerze to po co składa podanie, skoro udziela się tylko na jb ?

Rzeczywiście nie brałem tego pod uwagę, mimo wszystko to co napisałem to była prawda :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Może trochę późno, ale co ma zachowanie na jb do serwera FFA?

2. Chcę podkreślić, że to iż masz admina na innym serwerze nie czyni cię lepszym, a on nie jest adminem na innych serwerach, bo mają miejsce takie sytuacje gdzie na kilku serwerach admina ma ta sama osoba i uniemożliwia to wykazanie się graczom nadającym się na to stanowisko.

3. Risen nie powinieneś się wypowiadać w takich sprawach ponieważ ty także nie jesteś idealny, z tego co wiem dałeś perma stałemu graczowi na FFA, utrata takiego gracza to duża strata zwłaszcza, że nic nie zrobił.

Co do podania

Jestem na TAK

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stałemu graczowi z triggerem

Jak niby miałeś to wykryć, skoro nawet nie sprawdziłeś gracza poprzez spectate? :D Poza tym gracz nie był jakoś bardzo dobry, bo był ostatni w tabeli.. Risen masz 2 takie bany na swoim koncie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...