Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Admin Tomb Raider :*


Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Tomb Raider :*
Ilość przegranych godzin na serwerzehttp://www.gametracker.com/player/Tomb%20Raider%20%3A%2A/185.25.151.42:27016/
Wiek: 18
Steam ID: STEAM_1:0:35873804 
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: To zależy, bo w tygodniu jak wracam ze szkoły, to o różnych porach wracam i gram z jakieś od 2 do 5h, a potem nauka i te inne sprawy. Weekend siedzę trochę czasu od piątku do soboty, a potem nauka w niedziele :P
Miałeś kiedyś u nas bana: Tak miałem, za zabicie CT na zabawie i to HE przez przypadek xd
Doświadczenie w adminowaniu: Spore, byłem H@ serwera JB 1.6 i trochę tych adminów było. W cs go byłem tylko raz.
Umiejętność obsługi SourceBans: Obsługa menu nie jest wcale ciężka, taka sama jak na 1.6 i komendy kojarze, poduczę się jeszcze  :)
Dlaczego miałbyś dostać admina: Co tutaj się dużo rozpisywać? Potrzebujecie adminów, by ogarnąć syf na serwerze. Ja jestem aktywny na forum, jak i na serwerze. Myślę, że ogarniam, ale nie mnie to oceniać ^^
Znajomość Regulaminu: Dobra, choć muszę czasami zajrzeć na to forum, by sobie przypomnieć pewny punkt z regulaminu, całego nikt raczej nie obcykał :)
Drobna pomoc pieniężna: Nie ma problemu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Tak naprawdę mógłbym napisać identyczną wiadomość jak u Everesta. Jestem na zdecydowane tak, ponieważ:

- widać, że Tomb zna się na tym do czego się zgłasza

- cały czas obecny na serwerze

- ma dobre chęci i niewątpliwie się nie obija.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jestem na nie :)

Nie zamierzam mieć admina którego nie trawie oraz który jest chamski wobec mnie i uważa że opiekun powinien być zmieniony. Oraz gracz który pisze że mam u niego przesrane (XD) nie powinien dostać admina.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Sory, że się wypowiadam, ale zacząłeś pierwszy do mnie skakać, a potem wyzywać od "księżniczek" - tak opiekun nie powinien się zachowywać. A z tym "przesrane" za bardzo się wyraziłem, ale żeby zasługiwać na szacunek, to trzeba najpierw go okazywać.

 

@Edit

 

Trudno pojawiać się  w CT, jak się do niego pchają :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szanowny opiekun przeprosi za zaistniałą sytuację, kiedy do mnie i Everesta skakał, to nie ma problemu. To tak jakbym nie mógł składać skargi na admina, bo dla niego to świętość, ale żeby przekładać to na wrogość? Zaczął, więc niech przeprasza.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nie ;

-tak się odzywa do opiekuna i karze mu go przepraszać, za takie coś podanie powinno być z miejsca odrzucone, normalnie dziecinada

Każe* NeQusiu.

Co do podania Tomb Raidera to uważam, że jest to osoba która ma szansę odmienić JB na lepsze. Jednakże wasza sytuacja z Fuzem jest dosyć niepokojąca i konieczne jest dogadanie się w takiej sprawie, razem z Twoim kolegą Everestem.Bo nie może mieć miejsca żadna sprzeczka/kłotnia na służbie admina, bo admini wraz z opiekunem muszą współpracować, a nie żywić do siebie wrogość.

Wiek +

Chęć zmiany serwera, wprowadzanie zabaw etc. +

Godziny na serwerze +/-

Sprawa z Opiekunem, konieczna do obgadania -

Jestem NEUTRAL

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie ma to sensu, próba dogadania się skończyła się na tym, że ani dzagu ani fuz nie odpisują na moje wiadomości. Można zamknąć temat, bo i tak fuz nie chce się dogadać tylko zwyczajnie mnie olewa, zresztą jak i dzagu.

 

@Edit

 

Zresztą rekrutacja OFF.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się uda Fuz już mi pisał coś o tym i raczej nic z tego nie będzie .

W takim razie wina leży po stronie opiekuna. Ja osobiście byłbym skłonny przeprosić, bo mam za grosz szacunku, lecz szanowny opiekun nie pali się do przeproszenia również Mnie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...