Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie o admina


JanczU

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: JanczU
 - Wiek (min. 15 bez wyjątków, preferowane 18): 15
 - Steam ID (numeryczny): 
STEAM_1:1:93492468 
 - E-mail (konieczny): [email protected]

-  Ilość godzin w tygodniu, którą przeznaczysz na grę (min. 7): 5-6h lecz zaczynają się wakacje więc mógłbym nawet cały dzień.
 - Ilość godzin (minimum 100): Time od 20:36:46h (w tym momencie)

-  Znajomość regulaminu: Jest

- Opis doświadczenia: Adminem byłem na serwerze Jail Break (nie na globalelite).

- Dlaczego właśnie ja?: Bardzo często przebywam na serwerze AWP ONLY. Coraz częściej spotykam na tym serwerze osoby np. bez mutacji lub puszczające jakieś piosenki lub teksty z internetu. Bardzo chciałbym nad tym zapanować żeby innym graczom grało się przyjemnie i w miłej atmosferze.

Obowiązek posiadania TeamSpeak3: Posiadam

 

Pozdrawiam Serdecznie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

To może ja odpowiem
-  Ilość godzin w tygodniu, którą przeznaczysz na grę (min. 7): 5-6h lecz zaczynają się wakacje więc mógłbym nawet cały dzień.
 - Ilość godzin (minimum 100): Time od 20:36:46h (w tym momencie)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja odpowiem

-  Ilość godzin w tygodniu, którą przeznaczysz na grę (min. 7): 5-6h lecz zaczynają się wakacje więc mógłbym nawet cały dzień.

 - Ilość godzin (minimum 100): Time od 20:36:46h (w tym momencie)

No cóż, mam 15 lat wiec nie mg przebywać na serwie 24/24, W tygodniu poświęcam mniej więcej 5-7h ale tez jest nauka więc muszę poświęcić czas tez na naukę. W weekend mogę ponad 10 a co do godzin spędzonych na serwerze to gram dość długo bo ponad kilka miesięcy lecz wiele razy robiono reset i te godziny się zerowały. Zależy mi na adminie ponieważ to bez sensu gdy nie mogę sam załatwić sprawy tylko muszę pisać do innych adminów i zajmować im wolny czas.

Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba czegoś nie doczytałeś, tam jest pytanie o ilość godzin w tygodniu, a nie w dniu. Jeżeli siedzisz 5, czy 6 godzin dziennie to jak najbardziej spełniasz ten wymóg.

Tak, dziennie siedzę ponad 5-6h max czyli w całym tygodniu okolo 35h :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Przepraszam Chińczyk, że się wcinam, ale dlaczego? Nie grasz na serwerze, przed chwilą 2 aktywnych adminów poparło podanie, a ty mimo to piszesz samo "nie". Może przynajmniej byś powiedział dlaczego tak uważasz. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Chińczyk, że się wcinam, ale dlaczego? Nie grasz na serwerze, przed chwilą 2 aktywnych adminów poparło podanie, a ty mimo to piszesz samo "nie". Może przynajmniej byś powiedział dlaczego tak uważasz. :)

Wooops sory zajeba.. jestem trochę i nie ogarnąłem , że to AWP bo popatrzyłem na najnowsze posty , w takim razie się nie wypowiadam . Sory jeszcze raz :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...