Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie na admina


Gość DaTStylE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DaTStylE

Nick na serwerze: DaTStylE(EcK0!)
Ilość przegranych godzin na serwerze: Ponad 3h
Wiek: 14

Imię: Marcin
Steam ID:
STEAM_1:0:119376139

Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: minimalnie 2h
Miałeś kiedyś u nas bana: Tak
Doświadczenie w adminowaniu: Bardzo duże. Kiedyś admin na serwerach globala oraz na innej serwerowni.
Umiejętność obsługi SourceMod: 9/10
Dlaczego miałbyś dostać admina: Aby ogarniać dzieciarnię na serwerze.
Znajomość Regulaminu(1-10): 10/10
Drobna pomoc pieniężna: Zobaczymy

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DaTStylE

@Chinczyk @SoLUffKa @KeleS Aktualnie serwer DR posiada błąd który uniemożliwia niektórym graczom wejścia na serwer "Server is running an older version, client version 13540, server version 13536". Jeżeli problem zostałby rozwiązany chętnie zaczne adminowanie na owym serwerze. @KeleS Minusujesz mnie za wiek, jeżeli chcesz ze mną porozmawiać na ts3 i zobaczyć, że wiek to tylko liczba zapraszam :). @Alpha Chcę admina, aby pomóc Wam pilnować serwera.Natomiast odrzucenie mojej pomocy może być błędem. Proszę zastanówcie się raz jeszcze.

Pozdrawiam EcK0!
 

P.S Godziny mogę szybko nabić.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@Chinczyk @SoLUffKa @KeleS Aktualnie serwer DR posiada błąd który uniemożliwia niektórym graczom wejścia na serwer "Server is running an older version, client version 13540, server version 13536". Jeżeli problem zostałby rozwiązany chętnie zaczne adminowanie na owym serwerze. @KeleS Minusujesz mnie za wiek, jeżeli chcesz ze mną porozmawiać na ts3 i zobaczyć, że wiek to tylko liczba zapraszam :). @Alpha Chcę admina, aby pomóc Wam pilnować serwera.Natomiast odrzucenie mojej pomocy może być błędem. Proszę zastanówcie się raz jeszcze.

Pozdrawiam EcK0!

 

P.S Godziny mogę szybko nabić.

 

Dlaczego nie przyjęcie ciebie może być błędem ? Co do wieku masz racje ale jeżeli Keles cie nigdy nie słyszał mógł coś takiego napisać a ty mogłeś uwzględnić w podaniu , że posiadasz tą mutacje . Skoro istnieje takowy problem z serwerem to po prostu poczekaj bo z tego co wyczytałem jak ten błąd zniknie to będziesz adminował już na DR , a admin na DD2 to dla ciebie chwilówka .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość DaTStylE

@Chinczyk Własnie, jeżeli nie zostane przyjęty na DD2 będę adminował na DR za to jeżeli zostanę przyjęty na DD2 zostaje na tym serwerze ').Nie przyjęcie mnie może być błędem, gdyż dodatkowa pomoc zawsze się przyda, a takowa jest potrzebna na serwerze DD2.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Chinczyk Własnie, jeżeli nie zostane przyjęty na DD2 będę adminował na DR za to jeżeli zostanę przyjęty na DD2 zostaje na tym serwerze ').Nie przyjęcie mnie może być błędem, gdyż dodatkowa pomoc zawsze się przyda, a takowa jest potrzebna na serwerze DD2.

W takim razie jestem na TAK .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Po prostu odpowiedziałem, że nie potrzebna pomoc a o rekru to do opiekuna ;)

To opiekun decyduje czy potrzebna jest pomoc czy nie, skoro rekrutacja jest otwarta to gracz który ubiega się o stanowiska admina rozumie, że bez problemu może złożyć podanie na administratora i jest potrzebna pomoc.

Swoją drogą RiseN rozdaje każdemu admina DR bez skrupołów więc dyskusja jest bezsensowna czy ma admina dr czy nie bo każdy może mieć jeśli pójdzie do RiseNa i się go zapyta :v

Osobiście jestem na tak ;]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...