Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga TrojaN


rebelmeister

Rekomendowane odpowiedzi

No bo tak było ;) Dostałem slaya w dolnym truupie tak jak widac na ss'ie za to, że broń Ci zabrałem a rudna lub 2 temu zablkowałem Cię w dorsach na midzie i mnie kicknąłeś nawet sam nie wiesz co robisz ziomek z adminem ;) Pozdrawiam idź już spać !

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie za jeden blok i zabranie kałacha jeden wielki płacz na forum. Za czasów 1.6 tak nie było, widać cs go zmienia ludzi na gorsze...

 

A tak na poważnie, bloki zawsze się zdarzają i owszem przychodzi wkurwianie się na kogoś, gdy w nieodpowiednią chwilę zacznie się blok. Jedynie co mogłeś w tej chwili zrobić to wydrzeć się na monitor, nie włączając przy tym mikrofonu. Co do tego kałaszka, zachowujecie się jak dzieci w piaskownicy, które zabierają sobie zabawki, a później się biją o nią - dosłownie. To drogie dzieci jest cs, więc miejcie trochę dystansu do gry, a nie grozicie banem/kickiem/slayem, bo to na prawdę nic nie da. Zresztą jak czytam Was, to czasami nie rozumiem o czym Wy piszecie xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabiłem go tylko dlatego że blokował a jak zabrał broń to postanowiłem go ukarać za tamten incydent .

http://globalelite.pl/topic/1526-regulamin-serwera-dd2-v10/

Przeczytaj sobie regulamin (który pewnie znasz bo przecież masz admina ;d) i pokaż mi punkt, który pozwala Ci "ukarać" gracza za zabranie broni adminowi i blokowanie innych graczy...

Jak na 10 osób w drużynie nie jest trudno o bloka ;d

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Zdecydowanie zgadzam się z Tombem, Fuzem i Sysyrem. I tak przy okazji kilka zastrzeżeń wynikających z tej skargi.

1. Nie powinno się wklejać posta pod postem, skierowane to jest do Trojana. Jest możliwość edytowania swoich postów.

2. Powinno się dodać demka na serwer jak najszybciej.

3. O to już Bayont powinien dbać, ale jest plugin noblock, który włącza noblocka na x sekund. Ustawiasz go na 3-5 sekund i po problemie. Ktoś kogoś blokuje to wciskasz sobie jakiś zbindowany klawisz i przechodzisz przez cały burdel.

4. Rozumiem zachowanie rebelmaistera, bo według mnie jest to nie fair, ale to co się działo po pierwszych postach wygląda jak czat. Mogliście o tym pogadać na steamie/teamspeaku.

Moim zdaniem wina admina jest, ale to już Bajoncik zdecyduje.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość DaTStylE

@rebelmaister

-"Ludzie to nie świadkowie"- Gdyby tak było nie byłoby sądów itp. itd.

-"Nie klam bo Ci nos urośnie"- Na forum tak się nie zwracamy.Wygląda to na dziecinne dogadanie koledze z przedszkola.

@TrojaN

Nie potrzebnie użyłeś komendy na zgładzenie przeciwnika, lecz nie powinno to odrazu skutkować degradacją.Jest to pierwszy błąd gracza.Chłopak bardzo się stara:

-SIedzi cały dzień na serwerze.

-Ucisza "dzieciarnię".

-Pomaga graczom.

Za taki wybryk dałbym mu tylko upomnienie, lecz nie degradację.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DaTStylE

 

-Pomaga graczom? w jaki sposób niby wczoraj go obserwowałem cały dzień nic nie robił tylko się bawił, jedyne co to 2 razy byl na spectatorze i zbanował 1 gracza za WH

-Ucisza dzieciarnie? Jeszcze nie widziałem przez cały dzień wczorajszy

-Siedzi cały dzień na serwerze i co z tego myśli, że przez to będzie mógł robić co mu się podoba, chyba wszystko ma swoje granice tak?

 

 

Według mnie jak i innych użytkowników forum i serwera powinien zostać zdegredowany

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak byłem u kolegi od godziny 14 graliśmy potem przyszedłem do mnie i od 22 bylem do 2 nad ranem ;) i po **** kłamiesz? Nie wiesz jakie mam nicki i nie wiesz kiedy gram to się nie wypowiadaj w ten sposób

 

Jeszcze pewnie dokladnie nie znasz regulaminu forum i serwera, jakim prawem kieruje to pytanie po raz 3 ty masz admina? Nawet nie wiesz, że na serwerze nie ma demek jako Admin, a gracze o tym wiedzą... 

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

P.S powiedzialem co wiedzialem i skarga jest słuszna, więc ja już się nie wypowiadam w tym temacie (szkoda robić syfu) na temat jakiegoś "TrojaNa" czekamy na decyzje Bayonta lub kogoś innego z administracji

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość DaTStylE

Tak byłem u kolegi od godziny 14 graliśmy potem przyszedłem do mnie i od 22 bylem do 2 nad ranem ;) i po **** kłamiesz? Nie wiesz jakie mam nicki i nie wiesz kiedy gram to się nie wypowiadaj w ten sposób

 

Jeszcze pewnie dokladnie nie znasz regulaminu forum i serwera, jakim prawem kieruje to pytanie po raz 3 ty masz admina? Nawet nie wiesz, że na serwerze nie ma demek jako Admin, a gracze o tym wiedzą... 

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

P.S powiedzialem co wiedzialem i skarga jest słuszna, więc ja już się nie wypowiadam w tym temacie (szkoda robić syfu) na temat jakiegoś "TrojaNa" czekamy na decyzje Bayonta lub kogoś innego z administracji

Wyrażaj się z szacunkiem do osoby starszej wiekiem i z wyższą rangą, pomijając fakt, że piszesz na forum serwerownii. Takie teksty jak np. "jakiegoś "TrojaNa"" zostaw sobie na pw.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrażaj się z szacunkiem do osoby starszej wiekiem i z wyższą rangą, pomijając fakt, że piszesz na forum serwerownii. Takie teksty jak np. "jakiegoś "TrojaNa"" zostaw sobie na pw.

Dobra, może skończycie tą gówno burze i poczekacie na wypowiedź opiekuna, bo teraz zaczynacie się przekrzykiwać i powoli odchodzicie od tematu tej skragi...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

To co się tu odwala w stronę Trojana to parodia. Zrobił dobrze bo gość utrudniał innym granie i nie było żadnego bana za zabranie broni kurde jak miał postąpić skoro innym psuł grę. To jest niepojęte jak próbują Trojana niektórzy oczerniać. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co się tu odwala w stronę Trojana to parodia. Zrobił dobrze bo gość utrudniał innym granie i nie było żadnego bana za zabranie broni kurde jak miał postąpić skoro innym psuł grę. To jest niepojęte jak próbują Trojana niektórzy oczerniać. 

Ale nie wiem w jakim celu się wypowiadasz skoro twoje zeznanie nic nie wnosi .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Trojan to spoko ziomek ogarnięty, pomaga graczom i wgl według mnie degradacja to za dużo i jestem za upomnieniem a rebel był przeze mnie kickowany parę razy z powodu utrudniania gry więc ukarajcie trojana tylko upomnieniem ELO HG :D

Popieram !!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Ziomek nie pamiętam kiedy to było ale wiem że to byłeś ty a ja za darmo kicków nie daje i wiem też że masz bul dupki o to że nie dostałeś admina no niestety tak się zdarza ale masz za mało lat i dziwnie podanie napisałeś EloHG 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...