Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie


LuckVaittanen

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: LuckyStrikeCR7
Ilość przegranych godzin na serwerze: gram już chyba 200 godzin ale nie liczę tego, jednak będzie to już ponad miesiąc 
Wiek: 18

Imię: Kryspin
Steam ID:

Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: staram się jak najwięcej max 10 godzin
Miałeś kiedyś u nas bana: Na Szczęście nie
Doświadczenie w adminowaniu: Nie próbowałem nigdy bo myślałem że nie ma takiej potrzeby 
Umiejętność obsługi SourceMod: Na razie 1 bo nie miałem do tego dostępu jednak jeśli bym miał okazję zaufanie od was to przeczytał bym parę poradników jak z tego korzystać i postarał bym się na umiejętność co najmniej 7/10
Dlaczego miałbyś dostać admina:
 ostatnie sytuacje mnie zdenerwowały i muszę pomóc wam by usuwać z serwa nie potrzebne chwasty typu haksy lub denerwujące dzieci. Gdy wchodzę ostatnio od 3 dni to za każdym razem nie ma Admina a na serwerze jest haks albo dziecko które ludziom przeszkadza w graniu
Znajomość Regulaminu(1-10): 8
Drobna pomoc pieniężna: Myślę że coś bym mógł pomóc jednak kasy brak na ten moment :(.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jestem na NEUTRAL (Ogólnie to widzę ze gostek jest pozytywny więc to takie neutral z przechyleniem na +)

+ Wiek

+ Pozytywnie nastawiony

+/- Regulamin do pod szlifowania na min. 9 

 

I to tyle, do reszty nie mam się jak udzielić bo nie gram na serwerze dd2 :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Właśnie miałem się z tym co Sysyr zgłaszać. Odpowiedź gram już chyba 200 godzin ale nie liczę tego, jednak będzie to już ponad miesiąc to taki bullshit, że nie mogę. Wiadomo, że nikt nie liczy swoich godzin na serwerze, od tego są komputery. Jak cię to interesuje to tutaj link skąd wiemy taką magię ile masz już godzin: http://www.gametracker.com/server_info/155.133.41.246:27015/top_players/?query=LuckyStrikeCR7. Kupy nie trzyma się też reszta, bo skoro staram się jak najwięcej max 10 godzin jednak będzie to już ponad miesiąc i masz 50 godzin to tak Keepo. Rozumiem, że max 10 godzin, ale wychodzi na to, że to jednak jest nie całe 1,5 godziny dziennie. Nie mówię, że to mało, tylko po co pisać max 10 godzin skoro siedzisz 1-2? Nikt nie odrzuci podania po tym jak nie napiszesz tam kosmicznej liczby. Kolejna sprawa to nie podałeś swojego SteamID. Nie wiem, czy zapomniałeś, czy nie zauważyłeś czy nie umiałeś tego znaleźć. Jednak dla mnie to czy ktoś podaje swoje SteamID bez edita dużo znaczy. Obsługa komend jest banalna więc to nie jest jakiś minus. To tyle co do moich uwag na temat podania, jako, że nie gram na DD2 to nie powinienem się wypowiadać na temat przyjęcia. Tylko takie wolne przemyślenia.

Powodzenia!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem się z tym co Sysyr zgłaszać. Odpowiedź gram już chyba 200 godzin ale nie liczę tego, jednak będzie to już ponad miesiąc to taki bullshit, że nie mogę. Wiadomo, że nikt nie liczy swoich godzin na serwerze, od tego są komputery. Jak cię to interesuje to tutaj link skąd wiemy taką magię ile masz już godzin: http://www.gametracker.com/server_info/155.133.41.246:27015/top_players/?query=LuckyStrikeCR7. Kupy nie trzyma się też reszta, bo skoro staram się jak najwięcej max 10 godzin jednak będzie to już ponad miesiąc i masz 50 godzin to tak Keepo. Rozumiem, że max 10 godzin, ale wychodzi na to, że to jednak jest nie całe 1,5 godziny dziennie. Nie mówię, że to mało, tylko po co pisać max 10 godzin skoro siedzisz 1-2? Nikt nie odrzuci podania po tym jak nie napiszesz tam kosmicznej liczby. Kolejna sprawa to nie podałeś swojego SteamID. Nie wiem, czy zapomniałeś, czy nie zauważyłeś czy nie umiałeś tego znaleźć. Jednak dla mnie to czy ktoś podaje swoje SteamID bez edita dużo znaczy. Obsługa komend jest banalna więc to nie jest jakiś minus. To tyle co do moich uwag na temat podania, jako, że nie gram na DD2 to nie powinienem się wypowiadać na temat przyjęcia. Tylko takie wolne przemyślenia.

Powodzenia!

Przeczytałem wypowiedź i eh nie wiem co do końca odpowiedzieć jednak jeśli w rankingu przed czyszczeniem miałem ponad 6 k pkt to musiałem długo grać :). Ranking jednak się nie liczy ale daje do myślenia że musiałem długo być.

Edit; Możliwe że nie mam szansy na admina ale zrozumiem to. Jednak mam pewną radę żeby admini obecni byli częściej bo za dużo cziterów jest na serwie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Przeczytaj najpierw te "parę poradników", dowiedz się co to steamid.  Później napisz podanie jeszcze raz. PS.  Trochę na szybko pisałeś to podanie. bez Kappa

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...