Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie Furaj


FurajChirashi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: FurajChirashi
Ilość przegranych godzin na serwerze: +/- 50h
Wiek: 20
Steam ID: STEAM_0:0:38968213

Ile godzin w tygodniu poświęcasz na grę na serwerze: Jestem w stanie poświęcać 12 godzin tygodniowo na grę na serwerze. Przeważnie grywam wcześnie rano lub w nocy :-)
Miałeś kiedyś u nas bana: Nigdy
Doświadczenie w adminowaniu: Posiadałem dobrze prosperującą serwerownie Counter-Strike, miałem admina na wielu serwerach i

nigdy nie było ze mną większych problemów.
Umiejętność obsługi SourceBans: Potrafię w pełni obsługiwać SB, umiem poprawnie korzystać z menu admina oraz znam dużo dodatkowych komend, do tego umiem FTP serwera, wgrywać oraz pisać pluginy i ustawiać cvary.
Dlaczego miałbyś dostać admina: Poświęcam naprawdę dużo czasu na grę na FFA i często zauważam sytuację gdy gracze nie przestrzegają regulaminu. Zawszę tłumaczę im co robią źle jednak czasami to nie pomaga i w takiej sytuacji pozostaję bezradny.

Długo zastanawiałem się nad napisaniem podania na admina i stwierdziłem, że skoro czerpię przyjemność z pomagania graczom oraz wspierania tej serwerowni to czemu by nie spróbować. Bardzo zależy mi na zostaniu adminem na tym serwerze, liczę na wyrozumiałość. (chciałbym jeszcze nadmienić, że jeżeli dostanę Admina to moja aktywność na forum wzrośnie)
Znajomość Regulaminu:Znam regulamin na pamięć. ᕦ( ͠° ͟ل͜ °)ᕥ
Drobna pomoc pieniężna:Będę w stanie utrzymać konto VIP i jeżeli będzie taka potrzeba przelać jakieś pieniądze na konto bankowe.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Nie wiem, lol. Jakoś stary wzór tak miał i nie zauważyłem. Zdarza się. Oczywiście chodzi o obsługę komend sm. Zaraz edytuję wzór. Sam zresztą wiesz, że tak było w każdym wzorze kiedyś i sam o tym pisałem bez Kappy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...