Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na Everest


KaRReD

Rekomendowane odpowiedzi

Twój wiek: 13
Nick Oskarżonego(prawdopodobnie): Everest
Nick Oskarżyciela: KaRReZ
SteamID oskarżonego: nie wiem jak sprawdzić, dostałem bana więc status w konsoli nic nie da :'c
Gdzie to się wydarzyło: nowa mapa typu minecraft dodana na serwer
Data zdarzenia: 2016-08-09 pod wieczór
Opis Sytuacji: Everest chwalił się, że ma DMG. Ja go miałem w znajomych i widziałem, że ma MGE. Nie lubię jak ktos mówi swoją rangę lepszą niż sam ma. Po tym zdarzeniu Everest tłumaczył się, że na jego 2 koncie ma DMG. Pod koniec rundy wyrzucił mnie ze znajomych. Na następną rundę rozpoczął zabawę w stolice, oczywiście mnie wybrał pierwszego zadał mi trudniejsze niż innym, czyli stolice Nowej Zelandii jako zemstę za poprzednią rundę. Ja szybko w google wpisałem stolica Nowej Zelandii i wyskoczyło mi Wellington, a Everest bardziej zły wystrzelił pocisk w powietrze (dokładniej na sufit) i kazał mi tam dojść w przeciągu 1,5 sekundy (3 sekundy odliczał 2 na 1 sekundę). (INNYM ZADAWAŁ STOLICE: NIEMIEC, ROSJI, SZWECJI...) Niestety mnie wtedy zabił. Dodam również, że sam był pod wpływem alkoholu czy czegoś tam :V, nawet się do tego przyznając. Nie napisałbym tej skargi, gdyby nie to, że teraz co raz bardziej dokucza mi w JB...
Dowody: nowa mapa typu minecraft dodana na serwer
Czego oczekujesz: Ostrzeżenia, pójścia na odwyk alkoholowy, nie korzystanie z kompa pod wpływem alko :V

 

 

PS: Wiem, że Cię obraziłem, ale czy za zdanie: Zły piesek trzeba odrazu banować na 1 dzień ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha xD "Ostrzeżenia, pójścia na odwyk alkoholowy" Skarga bez sensu nie ma czegoś takiego trudniejsze, łatwiejsze. Kazałem Ci iść albo nie zdążyłeś albo nie wiem za co Cię zabiłem nie pamiętam, powinieneś był dostać bana za bycie idiotą na 24 h, ale za ten tekst dzisiaj masz już na 24 h, grabisz se chłopcze, za dużo cwaniakowania na serwerze, psucia gry, i głupiego zachowania. Skarge w sumie można zamknąć, e tam nie byłem, aż tak pijany. A wgl co to ma być o tej randze xD Ps: mówiłem zaproś mnie na 2 konto to ci pokaże lol, nie pamiętam czy do Ciebie. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...