Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie k1nzi


k1nzi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: k1Nzi
Ilość przegranych godzin na serwerze: ok. 45h
Wiek: 15
Steam ID: 
STEAM_1:1:2650730 

Ile godzin w tygodniu poświęcasz na grę na serwerze: Teraz w wakacje myślę, że jakieś 25-30h
Miałeś kiedyś u nas bana: Nie
Doświadczenie w adminowaniu: Dosyć duże. Pare razy sprawowałem funkcje admina w 1.6, do niedawna jeszcze byłem adminem w CS:GO na jednej sieci, lecz H@ leciał w kulki z serwerami, więc wolałem zrezygnować :) Reasumując... 2-3 razy admin w 1.6, 2 razy admin w CS:GO

Umiejętność obsługi komend SourceMods: 8/10
Dlaczego miałbyś dostać admina: Często jestem na serwerze, a jest dużo dzieci bez mutacji, którzy drą się do mikrofonu. Nie każdemu chce się ich mutować i wyzywają się z nimi :/ Wprowadza to "toksyczną" atmosferę do gry co nie jest przyjemne i nie umila rozgrywki :/ pozatym dzięki jakiemuś tam doświadczeniu w adminowaniu umiem rozróżnić cheater'a od dobrego gracza :) sam mam supreme'a i wiem jak jest gdy ludzie wyzywają Cię od hacksów przez twoją dobrą grę ;) umiem zachować "zimną krew" w wielu sytuacjach co jest też plusem ;) to tyle ode mnie ;) 
Znajomość Regulaminu: 9/10  :)
Drobna pomoc pieniężna: Coś się znajdzie ;)

Posiadanie sprawnie działającego mikrofonu: Posiadam i mikrofon i mutację :P

 

Pozdrawiam, k1Nzi ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gametracker.com/server_info/185.25.151.42:27017/top_players/?query=k1nzi

 

Według tego masz około 26 godzin na serwerze, więc albo podaj jeszcze inne nicki na których grałeś, albo odrzucam podanie z miejsca.

Grałem na wielu nickach. Nie umiem ich wszystkich wymienić. Gdy tylko serwer zostanie włączony to tam zobacze bo wszystko jeat pokazane po wpisaniu komendy "/rank" ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...