Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

SKARGA United


Minik121

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Witam 

Twój wiek: 16
Nick Oskarżonego(prawdopodobnie): United
Nick Oskarżyciela: ☆ h0w?! 
SteamID oskarżonego:  STEAM_0:0:115223263
Gdzie to się wydarzyło: jb_spy_vs_spy_beta7_gle
Data zdarzenia: 05.12.2016
Opis Sytuacji:Było tak, że United stał w celi miał totalny bezruch. Ja sprawdzałem cele w pewnym momencie poleciał FLESH Odsunąłem się do cel i na ekranie nwm(mże miałem buga czy coś...  United uderzył kosą) na totalnym bezruchu. Zabiłem United'a, on krzyczał że jest FK i wgl. Po obejżeniu demka On rzucił tego FLASHA więc nie ma żądnego dyskutowania o pomyłce i FK na UniteD'owi. 
Dowody: Demko z mapy+ daję tu ss'a dotyczącego Sprzeciwnaia się United'a w kwesti rzucania flasha na totalnym.
Czego oczekujesz: UB+ Ukaranie UniteD'a

Sam βlyeтКrzysztoⒻ  Przyznał że nei można... a UnieD sie kłócił...

post-2351-0-62688600-1480972683_thumb.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz 100 przyjacielu powiem ci tak Na totalnym nie moge rzucić flesha, lecz jeśli na demku widać żę żaden z CT nie widział kto go rzucił. Ponad to w mojej celi widać 2 osoby nie 1. Nie mogłeś strzelać kto go rzucił i zabić kogoś jak nie byłeś pewny i nie widziałeś.Poza tym na serverze powiedziałeś że to za machnięcie kosą.Co widać doskonale na demku że nie ruszyłem kosą.A ty po 30 sekundach zabileś mnie mówiąc że machałem kosą.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabiłeś go za machanie kosą więc to był fk, ale nie wolno zgadywać ze to on jak go nie widziałeś. Miałeś prawo go zabić za flesha ale zabiłeś go za kose więc tak średnio jest do gadania o tym. CT MUSI BYĆ PEWIEN W SWOICH DECYZJACH. Wg mnie skarga jest niestosowna. Poniekąd masz racje ale małą. Dopiero na demo widać, że nie widziałeś go w żadnej sytuacji

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

☆ h0w?!  zauważyłem jedną ważna rzecz zawsze się kłucisz nawet jak nie masz racji nie raz bylo tak ze kłóciłeś się ze mną nie mając racji.Zdarza cie się robić fk ale nie potrafisz przyznać się do błędu i za wszelką cenę chcesz postawić na swojej racji.Oglądałem demo i United nie machał kosą ani nic więcej nie zrobił .

Według mnie ban jest za długi mogłes go zbanowac na max 4h a nie 48h Z Unitedem muszę się zgodzić że powineneś dostac bana ale nie na 48h.

Jestem za Skruceniem Bana

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Po 1. u mn nw moze miałem buga nikogo tak po prostu nie zabije.... U mn na ekranie pojawiło się tak jak by machnął kosą więc od razu mu kulkę w głowę wrzuciłem+ Przed tym rzucił flasha więc FK według mn tam nie było bo mogłem go zabić za flesha(jak wynika z demka) lub za tego*buga co miałem* Przecież panowie nikgo dla beki sb nei zabije żeby być Funny..

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

☆ h0w?!  zauważyłem jedną ważna rzecz zawsze się kłucisz nawet jak nie masz racji nie raz bylo tak ze kłóciłeś się ze mną nie mając racji.Zdarza cie się robić fk ale nie potrafisz przyznać się do błędu i za wszelką cenę chcesz postawić na swojej racji.Oglądałem demo i United nie machał kosą ani nic więcej nie zrobił .

Według mnie ban jest za długi mogłes go zbanowac na max 4h a nie 48h Z Unitedem muszę się zgodzić że powineneś dostac bana ale nie na 48h.

Jestem za Skruceniem Bana

Co do długości bana uważam że jest odpowiednia długość , ponieważ pytałem się go 4 razy czy przyznaje się do błędu, po przyznaniu dał bym max 4h lecz kłócił się od 19 ze mną do 22 no to oglądałem to demko z 5 razy i wkoncu dałem mu bana.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1. u mn nw moze miałem buga nikogo tak po prostu nie zabije.... U mn na ekranie pojawiło się tak jak by machnął kosą więc od razu mu kulkę w głowę wrzuciłem+ Przed tym rzucił flasha więc FK według mn tam nie było bo mogłem go zabić za flesha(jak wynika z demka) lub za tego*buga co miałem* Przecież panowie nikgo dla beki sb nei zabije żeby być Funny..

Lecz zabiłeś za nic na demku widać bardzo dobrze że żaden z CT nie widział kto rzucił flesha a ty nie możesz strzelać kto go rzucił skoro było 2 graczy w celi.I jak sam powiedziałeś że to bug że ja biłem kosą bo na demku tego nie widać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Dobra... Nie ma sensu co tu dyskutować... Z jednej strony mogłem dostać info od kogoś, że np rzuciłeś granat... Z 2 strony mogłem mieć buga cs'a że u mn machnąłeś kosą a w rzeczywistości tak nie było... Za free nikogo nei zabijam....

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Nie ma sensu co tu dyskutować... Z jednej strony mogłem dostać info od kogoś, że np rzuciłeś granat... Z 2 strony mogłem mieć buga cs'a że u mn machnąłeś kosą a w rzeczywistości tak nie było... Za free nikogo nei zabijam....

Poczekamy na opinie Opiekunów.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek czy ty czasem nie zabierałeś uprawnień do banowania Strażnikom ? Co do bana i skargi, 48h za zrobienie 1 małego FK to jednak trochę za dużo może i się nie przyznał do błędu a może po prostu go nie widział przez ten błąd cs'a, kto wie może tak było może nie, możemy gdybać. 

☆ h0w?! to dobry gracz, często udziela się w CT może i zdarzają mu się błędy ale w większości małe i nie warte uwagi. Jestem za UB i pogodzeniem sie z UniteD'em, bo o jednego FK to nie ma co tak na siebie szczekać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Krzysiek czy ty czasem nie zabierałeś uprawnień do banowania Strażnikom ? Co do bana i skargi, 48h za zrobienie 1 małego FK to jednak trochę za dużo może i się nie przyznał do błędu a może po prostu go nie widział przez ten błąd cs'a, kto wie może tak było może nie, możemy gdybać. 

☆ h0w?! to dobry gracz, często udziela się w CT może i zdarzają mu się błędy ale w większości małe i nie warte uwagi. Jestem za UB i pogodzeniem sie z UniteD'em, bo o jednego FK to nie ma co tak na siebie szczekać.

chinczyk wedlug mnie ban jest odpowiedni.On od 19 do 22 klocil sie mialem odposicic wogle ale jak sie klocil to dalem takiego bana i mam takie prawo .jest napisane fk od 1h do 72.pozatym co ci do naszych premisji skoro i tak nie wbijasz na serva przez ostatnie dnie .
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek czy ty czasem nie zabierałeś uprawnień do banowania Strażnikom ? Co do bana i skargi, 48h za zrobienie 1 małego FK to jednak trochę za dużo może i się nie przyznał do błędu a może po prostu go nie widział przez ten błąd cs'a, kto wie może tak było może nie, możemy gdybać. 

☆ h0w?! to dobry gracz, często udziela się w CT może i zdarzają mu się błędy ale w większości małe i nie warte uwagi. Jestem za UB i pogodzeniem sie z UniteD'em, bo o jednego FK to nie ma co tak na siebie szczekać.

Pozatym sam osobiscie tego nie widziales.Tak jak opisalem wyzej zostawil bym go gdyby nie to ze sie klocil .A premisje oddal poniewaz jak nie ma administracji to moge jedynie prosic o uspokojenie sie.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

@@UniteD Poraz kolejny apeluje do ciebie żebyś używał edytowania postu a nie spamował paroma posatmi pod rząd nabijając sobie statystyki przy tym. United zamiast sie kłócić z daną osobą od 19 do 22 powiedz że jak jest pewny swoich racji niech złoży skarge stosując sie do wzoru bo dla mnie taka gadanina jest bez sensu. Inną sprawą jest to że pyskujesz do osoby starszej od ciebie rangą i osobą która na tym serwerze grała jeszcze jak ty csa pewnie nie miałeś więc ma coś do powiedzenie w sprawie rang. Wracając do meritum sprawy ban dla mnie słuszny ale za długi  tym bardziej że how ogarnia w ct i dużo sie udziela na serwerze dlatego postanawiam go skrócić do 12 h bo myśle że krzysztof sie ze mną zgodzi i jakby co to zawsze może go przedłużyć lub skrócić.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@UniteD Poraz kolejny apeluje do ciebie żebyś używał edytowania postu a nie spamował paroma posatmi pod rząd nabijając sobie statystyki przy tym. United zamiast sie kłócić z daną osobą od 19 do 22 powiedz że jak jest pewny swoich racji niech złoży skarge stosując sie do wzoru bo dla mnie taka gadanina jest bez sensu. Inną sprawą jest to że pyskujesz do osoby starszej od ciebie rangą i osobą która na tym serwerze grała jeszcze jak ty csa pewnie nie miałeś więc ma coś do powiedzenie w sprawie rang. Wracając do meritum sprawy ban dla mnie słuszny ale za długi  tym bardziej że how ogarnia w ct i dużo sie udziela na serwerze dlatego postanawiam go skrócić do 12 h bo myśle że krzysztof sie ze mną zgodzi i jakby co to zawsze może go przedłużyć lub skrócić.

Dobrze zgadzam sie z toba o skroceniu bana.Lecz jak juz mowilem widar ja se odposcilem a wyzej opisany gracz spamowal do mnie o godzinie 22 ze to on ma racje .I jak ty mozesz do mnie mowic ze ja pyskuje napisale JAK JEST. A bany sa potrzebne straznikom To tak samo jak policja i straz miejska oboje moga dac mandat.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zgadzam sie z toba o skroceniu bana.Lecz jak juz mowilem widar ja se odposcilem a wyzej opisany gracz spamowal do mnie o godzinie 22 ze to on ma racje .I jak ty mozesz do mnie mowic ze ja pyskuje napisale JAK JEST. A bany sa potrzebne straznikom To tak samo jak policja i straz miejska oboje moga dac mandat.

Strażnik nie może banować bo to niższa ranga lol. Tak BTW mandaty od straży miejskiej to parodia bo przypierdalają się do wszystkich i wszystkiego bez powodu no bo nie mają takiej ,,władzy,, jak policja lul, policja i straż miejska to nie to samo psy nie zajmują się pierdołami.

Heh zaorany własnym porównaniem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strażnik nie może banować bo to niższa ranga lol. Tak BTW mandaty od straży miejskiej to parodia bo przypierdalają się do wszystkich i wszystkiego bez powodu no bo nie mają takiej ,,władzy,, jak policja lul, policja i straż miejska to nie to samo psy nie zajmują się pierdołami.

Heh zaorany własnym porównaniem.

tak naprawde to kazfy sie zgodzil ze ban byl za fk wiec o co ta afera.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Dobra widzę że doszliśmy do ładu @@Widar dzięki za pomoc i z to że skróciłeś bana bo aktualnie jestem w pracy i korzystam jedynie z tel. Co to sprawy owszem ban z tego co widzę słuszny ale jak dla mnie stanowczo za długi. Co do wykroczenia że tak to ujme to tak CT musi byc stanowczo pewnym która osoba przewinila. No i jeszcze zostaje fakt tych banow u strażnikach, gadałem z dzagiem czy da się zrobić tak że strażnik może banowac do max 4 h i Dzagu mi odpowiedział że postara się to ogarnąć dlatego teraz mają możliwość puki nie dostaną permisji do max 4 h

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...