Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] liukaner


Cytryn

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: liukaner
Ilość przegranych godzin na serwerze: 
 67.55h na nicku liukaner i 76.25h na nicku Cytryn. Razem około 140h+ 
Wiek: 18+ (dokładny wiek mogę podać zainteresowanym na pw)
Steam ID: 
http://steamcommunity.com/profiles/76561198064779854/

Ile godzin w tygodniu poświęcasz na grę na serwerze: Codziennie po parę godzin, ciężko to dokładnie policzyć, jednego dnia 2h drugiego 10h.
Miałeś kiedyś u nas bana: Nie
Doświadczenie w adminowaniu: Brak
Umiejętność obsługi komend SourceMods: Takie mocne 0/10
Dlaczego miałbyś dostać admina: Zawsze o tym marzyłem, to mój cel od urodzenia. A tak na serio to mało jest aktywnych adminów i chciałbym popilnować regulaminu.
Znajomość Regulaminu: Z pamięci całego nie wyrecytuję ale takie mocne 6/10 było by.  
Drobna pomoc pieniężna: Już jednego vipa kupiłem :D 

Jeżeli zaczniecie coś robić z serwerem to tak a jak dalej będzie masa bugów to nie. Prosty układ.

Posiadanie sprawnie działającego mikrofonu: Czasem mi się wydaje że nie jak gram na serwerze :P Ale ogólnie to tak.

 

#Pro90 #izi

Edytowane przez Cytryn
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Z racji na rzeczywistą słabą aktywność administracji na serwerze FFA, jestem zdecydowanie na TAK. Pomimo braku doświadczenia w adminowaniu, wbrew pozorom to nic trudnego, wydaje mi się, że szybko załapie temat. Z tego co czasami bywam na FFA, widuje gracza, równiez się zdarzyło, że kilkukrotnie zawitał równiez na DD2. +za szczerość.

 

Decyzje pozostawiam opiekunowi serwera :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Z racji na rzeczywistą słabą aktywność administracji na serwerze FFA, jestem zdecydowanie na TAK. Pomimo braku doświadczenia w adminowaniu, wbrew pozorom to nic trudnego, wydaje mi się, że szybko załapie temat. Z tego co czasami bywam na FFA, widuje gracza, równiez się zdarzyło, że kilkukrotnie zawitał równiez na DD2. +za szczerość.

 

Decyzje pozostawiam opiekunowi serwera :)

http://globalelite.pl/forum/123-on-podanie-o-admina/tu jest dział podań o admina dd2, tam idź popatrz, dzięki.

 

 

A co do podania jestem jak najbardziej na tak.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...